Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość malgorzataooooa

Czy dajecie dziecku parówki a jeśli tak to jakie

Polecane posty

Gość malgorzataooooa

Witam, daje od jakiegoś czasu dziecku parówki. Moja córka ma dwa lata. Bardzo polubiła parówki ale tyle jest teraz informacji o tym że to nie zdrowe. Nie dawałam jej celowo, na wyjeździe dawałam jedzenie robione na szybko a później w domu nie chciała już jeść zup kremów z warzyw. Wcześniej jadła. Jakie parówki można dawać jakiej firmy polecacie? I co zamiast parówek dawać dziecku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie, które nie mają MOMu, a mają dużo mięsa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sokołów 93% szynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Większość przetworów z mięsa to TRUCIZNA! !!! lepiej zrobić jakieś mielone czy gołąbki oczywiście samemu mielić mięso! !! Czasami lepiej zrobić pieczeń z mięsa samemu przyżądzić i obsypać jakimś suszonymi ziołami jak tymianek itp.... Oczywiście drób nie powinno się jadać zbyt często bo są szkodliwe antybiotyki i hormony! !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie podaję żadnych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podaje, tam gdzie jest ok 90% miesa. najlepsze sa parowki w lidlu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jemy najzwyklejsze parowki kupione w supermarkecie :) Tak 1 paczke na tydzien.. Na szczęscie nie mieszkam w Pl by sie przejmowac parówkami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Berlinki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
berlinki to syf. Pikok z lidla albo parowki firmy krakus z szynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kazda parowka to syf, nie powinno sie ich podawac dzieciom.Proponuje porozmawiac o tym z dietetykiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sokołów z szynki wiem ze nie zdrowe ale co tam :) lubimy to jemy raz w tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko czy ty chcesz zamachu na własne zycie? Tutaj na tym forum? Gdzie eko swirki zaraz ciebie zjada, ze jak tak mozna:-D i dostaniesz porady jak zrobic pyszne parówki z miesa od zaprzyjaźnionego eko farmera:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje psy jedzą szynke to jak bym dal dziecku parowkę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kupuję sokoliki, drobiowe. mają 87% mięsa i obniżoną zawartość tłuszczu. czytałam kiedyś test parówek dla dzieci i na pierwszym miejscu były właśnie sokoliki i jeszcze Piratki (chyba z Lidla) - te znowu nie mają żadnych konserwantów, ale za to więcej tłuszczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W lidlu są parówki Piratki. Daje dziecku tylko te. Zaczął jeść, gdy skończył 2 lata. Zabrał tacie z talerza, ku mojej rozpaczy. Jada ok. raz w tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Berlinki albo piratki z Lidla dobre parówki kosztują więcej niż 10 zl za kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja Ci autorko odpisalam na ogolnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój syn ma praiwe 2 lata i w życiu zjadł może 2 parówki w sumie. pluje nimi i stanowczo odmawia i sprawdzałam przeróżne, łącznie z takimi od miejscowego dobrego rzeźnika. czasem się skusi na kabanosa ale z zasady jest bezmięsny, trudno mi cokolwiek przemycić bo zaraz wypluwa i już nie chce jeść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście, że tak: - Piratki (Lidl) - Z szynki Sokołów - Z fileta (Drobimex Innych nie podaję. A do osób, które tak krytykują parówki (niewazne jakie, wszystkie wrzucili do jednego worka i już), a podają wędliny.. może warto przyjrzeć się składom wędlin?? Te parówki mają w sobie często o wiele więcej mięsa, a mniej jakiś tam niekorzystnych dodatków, niż niejedna wędlina. Parówka parówce nie jest równa.. tak samo jak jogurty "owocowe", wędliny, żółte sery czy soki.. Trzeba czytać skład i już.. Autorko.. spokojnie. Jeśli znajdziesz dobre parówki, dziecku zasmakują, to mu daj..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sokoliki z sokołowa jedna parówa na tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak byłam mała to mama kupowała parówki pamiętam puchły tak jak się je ugotowało i wszyscy się śmieli że są z papierem toaletowym ja wiem że tu wszystkie panie jak jedna napiszą że ich mamusie w życiu im takiego syfu nie podawały bo one jadły tofu z kuskusem ;-) i ok dzisiejsze parówki dobrej firmy to nie jest wcale większy syf niż nie jedna szynka sklepowa czy inne ujostwo taka prawda no ale fakt na tym forum to tylko mięso od zaprzyjaźnionego rolnika tylko polecam na to też uważać bo sąsiadowi ostatnio padły dwie świnie jakieś pasożyty miały :-o już baliśmy się że to jakieś inne dziadostwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A na śniadanie można dać kanapkę, jajecznicę, omlet na słodko lub z warzywami, jaglankę, płatki ryżowe z żurawiną i amarantusem, komosę ryżową z jagodami goji, parówkę raz na tydzień, musli z jogurtem naturalnym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość252
a u nas parówki to właściwie jedyne mięso jakie młody zjada... pluje wszelkim mięsem jakie mu podajemy... kupujemy tylko Piratki z lidla, bo nie maja chemii (termin ważności mniej niż 2 tygodnie) zjada pół paczki tygodniowo (5 malutkich paróweczek)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Autorko czy ty chcesz zamachu na własne zycie? Tutaj na tym forum? Gdzie eko swirki zaraz ciebie zjada, ze jak tak moznasmiech.gif i dostaniesz porady jak zrobic pyszne parówki z miesa od zaprzyjaźnionego eko farmerasmiech.gif XX Wiesz nie eko sirki a normalne matki, zapytaj dletetyka dzieciecego lub pediatre o parowki.dzieci nie powinny tego jesc bo jest to mocno przetworzony produkt w ktorym ilosc soli przekracza kilkukrotnie dzienna norme zalecana dla dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkie które do tej pory próbowałam z sokolowa smierdza starym wieprzem. Nie macie smaku??? Naj sa z viando z cielęciną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×