Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy już sie cieszycie z tysięcy uchodźców w Polsce?

Polecane posty

Gość gość

Pani K. wg dzisiejszych newsów "rozważa " przyjęcie kolejnych tysięcy Arabów i Murzynów ponad obiecane 2200 -pani Makrela paluszkiem pogroziła i każe Polsce przyjmować . Radujecie sie że będziecie ich utrzymywały -dożywotnio rzecz jasna ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A daj spokój. Mój mąż wczoraj przeczytał o tym i tak sie zdenerwował że aż musiał z domu na chwile wyjść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie i jeszcze raz nie!! Są wyznawcami religi mordu a w cywilizowanym kraju Europejskim takie mordu, terroryzmy sa zabronione i niegodne z prawem, wiec jakim prawem pozwalamy tym mMUslimom bycie na naszych ziemiahc i uprawianie swojej polityki przez nich, bo się skrywisz i jzu wielka histeria o nietelerancje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja zapytam inaczej. Dla was to nie są ludzie? Im się pomoc nie nalezy? Oni nie uciekają bo im było dobrze, tylko często uciekają przed śmiercią. Też mają dzieci, które chcą ocalić przed śmiercią. Jestem ciekawa czy gdyby ktoś napadł, najechał pl, nie uciekałybyście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, nie cieszę się. Tak samo jak nie cieszę się że studentka i bezrobotna dostanie 1000 pln przez rok za to, że zaciążyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdzie polaczki niuki cymbały nieroby będom s/p/i/e/d/ć? nigdzie polszka nie ma przyjaciół nie cierpiom ninawidzom was na całym globie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja zapytam inaczej. Dla was to nie są ludzie? Im się pomoc nie nalezy? Oni nie uciekają bo im było dobrze, tylko często uciekają przed śmiercią. Też mają dzieci, które chcą ocalić przed śmiercią. Jestem ciekawa czy gdyby ktoś napadł, najechał pl, nie uciekałybyście? x kobieto co ty gadasz? ja jakbym uciekała przed wojną, śmiercią to cieszyłabym się że dotarłam do pierwszego bezpiecznego kraju, np Turcji a oni się pchają tam gdzie największy socjal, wszyscy tylko gadają o Niemczech i Anglii. Poza tym nie liczy się twoje bezpieczeństwo? to jest inne religia, inne poglądy, zaraz zaczną u nas budować meczety bo się im należy, bo mają prawo. Tam każda kobieta za po min 5 cioro dzieci, za 20 lat bedzie ich więcej niż nas a wtedy nas wypędzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciążą na nas zobowiązania,a w świecie jest jak jest państwo i tak przepierd/dala kupę kasy na bzdury ,,nie rozumie,nie pamiętacie jak za stanu wojennego to Polacy uciekali za granicę,i wegetowali w obozach przejsciowych po całym świecie każdy człowiek chce żyć,chce dać swojemu dziecku warunki do lepszego życia,więc przestańcie się pluć ..trzeba ludziom pomagać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jaki z tego wniosek? Mamy przyjac ludzi, ktorzy tak naprawde nie sa sprawdzeni. Kto nas zapewni, ze wsrod nich nie ma terrorystow,mordercow, zlodziei? Noo kto. I te zdjecia tatusiow z malymi dziecmi? Gdzie sa mamy? Niedlugo cala Afryka zleci sie do Europy. Przeciez to sa uchodzcy nawet z tych krajow gdzie nie ma wojny. Czy chodzi o wymieszanie rasy bialej z ciemna? Skad Ci ludzie wiedza, ze w Europie zostana przyjeci? Kto stoi za przemytnikami, kto to wszystko nakreca? Czyzby chodzilo o to, aby Europa byla miejscem / w niedlugim czasie/ ludzi do niewolniczej pracy? Kreci sie spirala i jak tego nie zatrzyma sie to "grupa ludzi" wprowadzi w zycie plan zniewolenia ludzkosci. imigranci wprowadza niebezpieczenstwo, chaos, ktory beda chcieli na swoj, juz przygotowany sposob, opanowac. Tu nie chodzi tylko, aby u nas bylo minimum imigrantow, ale ogolnie w Europie tez. Jesli niedlugo Francja, Niemcy , Anglia inne kraje beda opanowane przez hordy rozwydrzonych meskich imigrantow-popatrzcie wiekszosc to mezczyzni sciskajacy czasami dziecko, biorac na litosc. Pamietacie Rumonow z dziecmi, tych zebrakow? Mroz nie mroz , deszcz,a oni z malutkimi dziecmi, aby wzbudzic litosc.Islamizacja Europy zbliza sie wielkimi krokami. Najwyzszy czas obudzic sie i powiedziec Nie. Kochani tu nie ma litosci, tu chodzi o nasza wolnosc, wolnosc naszych pokolen. Dzis damy im serce, a jutro nam je wyjma. Oni lub ci co to napedzaja. STOP. To ma glebsze dno. Pamietajcie wspolczucie, litosc Dzis, a co Jutro ? Jutro trwa dluzej. Litosc dla kogo? Dla tych co pedza za darmowym zyciem? Malo z nich chce pracowac.Maja postawe... nam sie wszystko nalezy.. I jeszcze jedno. My mamy zobowiazanie. Nasi Polacy za WSCHODNIEJ granicy czekaja na powrot do kraju, Najpierw ONI:-))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale jak UK zaczyna język polski być dominujący tam Polki rodzą dzieci,biorą socjal to??????? też zdominujemy kiedyś ich kulturę i rynek pracy,a do UK arystokracja nie wyjechała ,więc wcale się nie dziwię ze Angole szczęśliwi z tego powodu nie są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego w WB juz trwaja prace, aby was powstrzymac przed wyjazdem tam :D Zero socjalu przez 4 lata, brak pracy = powrot do domku. Nareszcie jako taki porzadek. Czarnuchow tez nie chca, maja zapisy w traktatach unijnych, ze nie musza przyjmowac zadnych afrykanskich smieci i nie przyjmuja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pomogac nie pomagac:-/ najpierw Polska powinna pomóc obywatelom polki bo nawet nie zdajemy sobie sprawy np. ze skali niedozywienia dzieci w szkołach. My bedziemy płacic obcym socjal kupe kasy, a oni będą miec pretensje że mało! że zostali oszukani bo im więcej obiecali!! uchodzców powinni przyjmowac ci co kiedys kolonizowali ich kraje- anglia, niemcy np. My? jaki mamy w tym interes oprocz lizania d**y. Pogarszamy swoją i tak nieciekawą sytuacje finansową.... To samo było z ukrainą! Ich dzieci były wysyłane na dzien dziecka do aqua parków a nasze polskie dzieci siedziały głodne w szkołach!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i bardzo dobrze,wstyd i żenada,żeby polska patologia robiła w WB obraz "typowego Polaka" na swój wzór i podobieństwo,bo to zupełnie inne światy kur/estwo i alkoholizm to nie są nasze główne cechy narodowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Macie swoją UE :D Już tam w tv jakaś unijna menda ostatnio oznajmiła, że teraz Polska musi się odwdzięczyć za te dopłaty unijne przyjmując imigrantów :D a nie, że tylko brać kasę nie, nie, nie teraz trzeba spłacić dług :D huraaaaaa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kij i marchewka-ich metoda a płacić będziemy ,spłacać dłuuugie lata głównie spłacać,bo nic w zyciu nie ma za darmo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masakra :/ jak dla mnie mogliby sie wystrzelac nawzajem. Nie chce ich tu i nie bede ukrywac, ze jestem nietolerancyjna. Dla mnie sie liczy moje zycie, mojego dziecka, mojej rodziny. Ich religia jest wstretna, brzydze sie nia i tymi ludzmi. Mam nadzieje, ze zdechna z glodu. Wcale mi jie zal, ze tona gdzies na statkach i dusza sie w ciezarowkach! Sami sobie zgotowali ten los! Kiedys na wakacjach w UK przez przypadek potracilam torebka szklanke na stoliku przy ktorym siedzial murzyn (mialam wtedy moze z 18 lat) jak on wtedy wstal, zaczal mnie wyzywac od rasistek, kur..., f**kow itp. gdyby nie moj chlopak ten p*****l...c by mnie tam zatlukl! Za to, ze przez PRZYPADEK potracilam szklanke! Od tamtej pory jestem jietolerancyjna rasistka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to masz coś z deklem no i jesteś zwyczajnym tłukiem nieukiem :) Sama nie chciałabyś być oceniona na podstawie jakiegoś Polaka gnoja, złodzieja, pijaka, którego anglik spotkał zagranicą ale innych tak oceniasz :) a dlaczego jesteś tłukiem? bo to nie ich religia jest taka i nie wszyscy są tacy przecież głównie muzułmanie walczą z ISIS ale taki debil jak ty nawet pewnie o tym nie słyszał. Największy opór militarny stawiały syryjskie odziały militarne złożone z muzułmańskich młodych dziewczyn i chłopaków. To muzułmanin król Jordanii osobiście bombardował samolotem pozycje ISIS, to muzułmanów oportunistów morduje ISIS w Iraku i co oni wszyscy też są źli, bo są muzułmanami? Do książek NIEUKU! Teraz Europa musi zapłacić za lata wyzysku i kolonizaci afryki i azji. Co? Frajerów sobie Francja, UK i Niemcy brali przez dziesięciolecia, ropę kradli, diamenty kradli, złoto kradli, wojenki wywoływali, ludzi mordowali bezkarnie na nieswoich ziemiach, a wszystko ZA DARMOSZKĘ! No niestety ludzie byli pozostawieni sami sobie w biedzie i wiecznie okradani, mordowani, segregowani rasowo na swych ojczystych ziemiach to demony nie spały i teraz jest to co jest! a my Polacy ponieważ jesteśmy w UE czyli w komitywie z KUR/WAMI typu ŻABOJADY, SZKOPY i PROSTYTUTKA ELŻBIETA II to też za to oberwiemy. Prosty rachunek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pokolenie ubeków? chyba o swoich starych piszesz debilu! tu na tym forum mamy 20-40 lat zazwyczaj więc jakie UB? nie porównuj polaków którzy uciekając przed prześladowaniem pracowali i dostosowywali się do kraju który ich przyjmował z dzikimi bandami które zakładaja sobie w europie swoje muslimskie getta i siedzą na socjalu mordują, robią rozróby i uprawiaja pedofilię. w niektórych krajach ue już nie ma choinek w miejscach publicznych, nie ma wystaw swiątecznych, a za krzyżyk na szyi mozesz oberwać, bo ranisz ich uczucia religijne więc o czym ty mówisz kretynie? zaraz będziemy nosić burki zeby ich nie ranić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem za tym zeby przywrócić równowagę w Europie i niech kazdy kraj próbuje miec na swoim podwórku porządek zanim zaprosi innych ludzi do siebie. W Polsce jak i innych krajach jest co robić-wielu rodaków zyje w biedzie, bez pracy, na umowach śmieciowych itd. A my tymczasem zgotowaliśmy sobie taki los przez UE i będziemy zapieprzac na uchodźców. Podobnie uwazam o Polakach w WB czy DE wyrobili nam opinie nie ma co! Tez ich powinni wykopać-żadnego socjalu nic! Jesli chcą tam żyć to ok ale z językiem i umiejętnościami jakimiś a nie na krzywy ryj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosiaraumysów
Mam mieszane uczucia . Z jeden strony jak widzę te male dzieci :( tak mi och zal bo co one winne ze gdzies tam jest wojna . Z drugiej u nas rodacy nie maja pracy , wiele ludzi zyje od wypłaty do wypłaty ,Nie wiem czy akurat my jestesmy krajem gdzie stać nas na pomaganie innym ktorzy tak naprawde nie maja nic .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś pokolenie ubeków? chyba o swoich starych piszesz debilu! tu na tym forum mamy 20-40 lat zazwyczaj więc jakie UB?--- POKOLENIE UBekow idioto :O zapytaj sie starego jak w partii bylo? ilu polakow gnoil i przesladowal za fantastycznych rzadow komuchow?? tak ci dobrze bylo za mlodu? stary komuch zapewnil gowniarzowi dobry start w zyciu?? nikt z twojej rodziny w 60 czy 81 nie musial uciekac za granice?? wiesz co w ogole w 81 tutaj bylo??? do sie dowiedz, kretynie, a potem wypowiadaj na temat ludzi uciekajacych ze swojego wlasnego kraju przed tym przed czym uciekali polacy nie tak dawno temu :O moze teraz polacy wyjezdzaja bo ciezko im tu przezyc za 1000zl bo wydatki maja takie same jak reszta uni tylko mniej od nich zarabiaja, ale od 39 roku, kiedy caly rzad uciekl za granice, do 81 uciekali nie za wieksza kasa ale za przezyciem w ogole, ignorancie. i nasza historia emigracji NICZYM sie nie rozni od tych uchodzcow syryjskich teraz :O x a ten idiota, ktory nie prowownuje pracujach polakow do brudasow z syrii - polacy na swoje opinie ZLODZIEJI pracowali przez te wszytskie lata emigracji :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mamuśki które nie znają tematu zapraszamy do Szwecji -te słynne wysokie podatki idą na setki tysięcy tych co pracą sie nie kalają to już drugie pokolenie . Mają status nietykalnych nic nie muszą za to mogą wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ciebie zapraszamy do polski, gdzie z naszych podatkow utrzymujemy kosciol, poslow i tysiace dzieciorobow bez pracy 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11.29 jak nie masz nic do powiedzenia w temacie to nie p*****l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś a ty się kretynie dowiedz przed czym uciekają ci Syryjczycy i Irakijczycy czy nie przed tym samym przed czym uciekali Polacy?? nie przed zagładą i śmiercią? UBek to cię robił psycholu! nie znasz mnie, a wiesz kto był w partii i co mi załatwił hahahaha! i kup sobie słownik ortograficzny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niedawno premier Australii wypowiadal sie na temat uchodzcow. Oni zadnych nie przyjmuja bo jak to powiedzial, pomimo ze sa krajem stworzonym z imigrantów to mają restrykcyjna politykę odnośnie imigrantów i tamci tych wymogów nie spełniają. Zapytany chwile potem o polskich imigrantów których w Australii jest duzo powiedział ze to Polacy to imigranci doskonali, bo po spelnieniu wymagań przyjeżdżają pracowac, sa sprytni i zakladaja nieraz bardzi dobre biznesy, wiec nie mowcie Polak nierob bo jestesmy jednym z bardziej pracowitych narodów. Kolejna rzecz, uwazam ze odpowiedzialność za uchodzcow powinny ponosić państwa które cały czas korzystały ze swoich kolonii w Afryce i Azji eksploatujac i wyzyskujac obywateli i w ten sposób przyczyniając sie do obecnego stanu. Dlaczego Polska ma ponosic odpowiedzialność za ich błędy? I dlaczego te patole maja większe prawa od obywateli polskich? Dlaczego kolegi syna ktorego jeden z tych arabow zaatakowal nozem ale on jednak sie obronil i pobil go, zostal skazany za pobicie na tle rasowym na 4 lata! Chociaz sie bronil!! I na koniec wisienka - Samuel ktory zabil ta mala dziewczynke siekiera i nie ma poczucia winy jest muzulmaninem arabskiego pochodzenia. Imigrantem ktory po kilku latach siedzenia na tyłku i nic nie robienia odebrano zasiłek. Ale o tym tv milczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolejna rzecz, uwazam ze odpowiedzialność za uchodzcow powinny ponosić państwa które cały czas korzystały ze swoich kolonii w Afryce i Azji eksploatujac i wyzyskujac obywateli i w ten sposób przyczyniając sie do obecnego stanu. xxx tak masz rację ja to napisałam o koloniach i okradaniu. My musimy ponieść tę odpowiedzialność, bo od kilkunastu lat jesteśmy z tymi krajami w sojuszu NATO i UE niestety takie są tego konsekwencje. Też mi się to nie podoba i gorączki dostaję ale takie są konsekwencje bytowania w tym euro-światowym kołchozie. Tym bardziej, że unia już nam to zapowiedziała, ze za to, ze dostaliśmy przez 10 lat tyle dopłat musymi teraz zapłacić.... moim zdaniem cena gorzka i wysoka ale nikt nas nie zapyta o zdanie. Możemy jedynie sprawić aby mendy same chciały stad uciec, a uczciwi zostali i pracowali. Mam koleżankę z Syrii i nic do niej nie mam. Wyszła za Polaka, pracuje, uczy się, wychowuje wzorowo dzieci. Powinno być zero socjalu i albo pracują albo wypad, a nie sponsorowane getta gdzie się będą obijać i napadać na Polaków. Nie rozumiem dlaczego zachodnia UE dopuściła do takiego rozpasania muzułmanów? To nie wina tych ciapatych tylko rządów zachodnich, które im wszystko podały na tacy, na wszystko się zgodziły, a teraz wielkie zdziwienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne, widzicie te muzułmańskie rodziny które W POLSCE rodzą dzieci na potęgę?? Poczytajcie trochę o polityce wobec imigrantów, owszem, mają mieć ułatwiony start, ale nie spadną im z nieba jakieś cudowne zasiłki! Za co te dzieci będą utrzymywać? Imigranci którzy będą tu przyjeżdżać dla socjalu jak tylko zorientują się jak u nas wygląda sytuacja szybko popędzą do Skandynawii, Niemiec, UK... Brak fali imigrantów, zwłaszcza muzułmańskich to chyba jedyny pozytywny skutek dennej polskiej polityki prorodzinnej. Już czytałam jakiś artykuł jak to jeden z uchodźców skrażył się na dramatyczne warunki w Polsce (dwupokojowe mieszkanie 30 m. dla niego, żony i dziecka, do ktorego sprosił innych członków rodziny) i 3 tys. zł na rodzinę miesięcznie. A to jest pomoc prywatnej fundacji, od państwa tyle nie dostaną. Wydaje mi się że nie ma co rozdmuchiwać problemu uchodźców bo u nas on po prostu nie zaistnieje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oby nie zaistniał . Kraje zachodu duszą się od pasożytów -imigrantów. Podawano w naszej prasie że w Holandii socjal wyłudza patologicznie 2-4%Holendrów tyle samo procentowo Polaków ale 25% Arabów i 2/3 murzynów -kto siedzi teraz w NL niech to zweryfikuje czy prawda . Popatrzcie na zdjęcia klasowe z publicznych szkół z Rotterdamu gdzie połowa uczennic jest w burkach -czego to zapowiedź domyślacie się chyba W Danii po aferze z zakazem -wymuszonym przez imigrantów -obchodzenia publicznie świąt Bożego Narodzenia zaczęto im sie przyglądać i wyszło że kolorowi to olbrzymie obciążenie dla systemu penitencjarnego , opieki socjalnej oraz służby zdrowia . Pobierają ogromną nieproporcjonalna ilość świadczeń , nijak nie powiązny % z ich liczebnością ani tym bardziej z ich wkładem do kasy państwa. Na czysto państwo na nich traci kolosalne kwoty . Zresztą nawet politycy PO u nas połgębkiem wypowiadali sie że imigranci z krajów prymitywnych "to sie nie opłaca" . Te słynne duńskie wysokie podatki od wszystkiego idą po to by hołubić kolejne wielodzietne rodziny arabskie czy murzyńskie -uczulone na pracę i to chronicznie i dziedzicznie . Tyle że w przeciwieństwie do sąsiedniej durnej Szwecji chociaż coś się tam o tym mówi . Tak więc uczmy sie na błędach innych a takze na mądrych przykładach jak Orbana ktory pokazuje że nie trzeba niszczyć swojego kraju dla unijnych szaleństw , bo to jest szaleństwo o samobójczym charakterze -w UK w 40 miastach władze wprost przyznają że nie panują nad imigranckimi dzielnicami . Chyba nie chcecie tego u nas ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×