Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy już sie cieszycie z tysięcy uchodźców w Polsce?

Polecane posty

Gość gość
Wyluzujcie! Widzieliście dziś w teleexpresie te grupy przebywające na Weęgrzech? Wszyscy mieli na kartonach i tabliczkach napisane: Love Germany, Go to Sweden, Love UK :D niedługo Polska, Czechy i Słowacja będą najbielszymi z białych krajów :P To do nas będą uciekać zamożni, wykształceni Anglicy, Niemcy i Skandynawowie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oni w Polsce to sie nawet wyszczać nie chcą lol Nie interesuje ich nasz kraj bo za słaby socjal. Polska niech sie lepiej szykuje na przyjecie Polaków z UK. Jak Anglia wystapi z UE to Cameron zadba by w********ic wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyzwolone Polki, Polska ma przyjąć ciapaków z Syrii a nie murzynów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aneksja calej ukrainy przez rosje to tylko kwestia czasu... a potem juz pojdzie z polska jak z platka ciekawe ilu z was bedzie uciekalo do niemiec , uk czy chocby czech? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polowa tych polakow w uk juz i tak ma brytyjski paszport ;) a po za tym wyjscie z ue to nawet dla uk nie jest hop siup :P to sa zawsze dwie strony, a cameron moze sobie zdobywac wyborcow pier/doleniem o tym co ponad polowa chce uslyszec :P a tak na prawde kazdy wie kto rzad******azdym kraju, i na pewno nie sa to politycy zwlaszcza ci nieprzychylni wielkim koncernom :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wśród syryjczyków sa tez wykształceni ludzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem moznaby postapic stara i dobra metoda sowiecka. I zanim zaczniecie syczec - przeczytajcie. Np. po Rewolucji Pazdziernikowej i I Wojnie, duzo zostalo w Rosji tzw. "bezprizornych" , bezdomnych dzieci, owszem czesto sierot, alebaaardzo czesto po prsotu dziec***atoli. Zwiazek Radziecki zbieral je wszystkie do Domow Dziecka, tam zywil edukowal, dawal pierwsza prace, ale Z DALA od ulicy i oryginalnego srodowiska. Poczytajcie Makarenke. Efekty byly piorunujace. Zamiast slumsow i kolejnych pokolen skazanych na prostytucje i zbrodnie, bylo pierwsze i nasptepne pokolenia wykwalifikowanych robotnikow, a czesto i inteligencji. W Polsce dosc podobnie postapiono z uchodzcami po greckiej wojnie domowej. I to wiem na pewno. Najpierw sama strona grecka zbierala dzieci zagrozonych eksterminacja komunistow i ich zwolennikow (czyli generalnie antyfaszystow, bo czlonkow Partii bylo malo), potem Polska, Czechy, itd. rozwozily te dzieci do osrodkow takich jak Police czy Szczawno. Bywalo i tak, ze niektore zapominaly jezyka, a rodzicow (oczywiscie szukanych, nieraz przechowywanych w innym kraju) spotykaly po kilku latach!! ALE!! Wszystko konczylo sie dobrze, nie zostal wpuszczony ani jeden zul na zasilek, i czy slyszal kto kiedy o greckim getcie? NIE! Bardzo czesto potomkowie tych ludzi nawet i po grecku nie mowia, ani specjalnie religii nie pilnuja, bo to najblizsza siostra katolicyzmu, w sumie jeden pikus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego mysle, zeby dzieci brac, ewentualnie z matkami, ale cale hordy mlodych agresywnych maczos z Afganistanu trzymac krociutko. Zawracac. Nie mowie w rejon ogarniety wojna, ale do blizszych kulturowo krajow, np. Turcji.Oczywiscie jak najbardziej umozliwiac informacje, kontakt z dzieckiem, ale juz ich widze jakby sie baaardzo tym dzidziusiem interesowali gdyby nie byl ich karta przetargowa. Nieliczne wyjatki by sie zglaszaly. I ja akurat wiem co mowie, bo pracowalam dlugo w UK (Home Office) wlasnie z " asylum seekers" z Afryki. Masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co sto durnych tematow? KOntynuujcie w jednym miejscu, bedzie porzadek. Moja matka juz panikuje, ze "beda roznosic choroby" , ja mysle, ze przesada. Mnostwo ludzi jest z krajow do niedawna zamoznych, gdzie "strasnych chorob" juz dwno nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wiadomo, najbardziej panikuje ci, ktorzy "uchodzcy"w zyciu nie widzieli, a cyganstwo nazywaja "Rumunami".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja nie rozumiem dlaczego akurat Europia, a nie np. Arabia Saudyjska, Dubaj?;) Przecież tam byłoby się im łatwiej zintegować, religia ta sama, kultura podobna. No, ale fakt zapomniałam... tam te zdrowe chłopy musieliby pracować:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie ! :) Poz tym w skrócie: wielkim wstydem jest byc na łasce innego muzułmanina, a dymanie niewiernego ( czyli nas ) jest baardzo madre i pochwalane przez Allacha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak jest! Dlatego madry jest postulat przyjmowania dzieci, ew. z matka. Pamietajcie jednak, ze w wielu krajach europejskich kuleje prawo imigracyjne. Np. azylantowi NIE WOLNO podjac pracy, a jemu zwykle po rpstu w to graj. Jak ma pracowac? Skoro panstwo nie pozwala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sie ich troche boje. Boje sie ze zaczną miec problem do europejskich zwyczajów. Juz jakies muzlumanki pobily we Francji dziewczynę bo sie opala. Ja sie boje ze nie będę mogla wyjść bezpiecznie na ulice a tym bardziej moja corka. Skoro ich kultura nie ma szacunku do konie to nie wiadomo co bedzie. Uwazam ze mogą przyjechać pod warunkiem ze będą miec nakazane asymilacje. Przyjmują nasze ale w********ac. Ja do muzułmańskiego kraju z odslnieta twarzą czy z cyckami na wierzchu nie jeżdżę wiec oni w Europie maja ubierać sie jak my i szanować innych. Nie podoba mi się ze jak widze jakies reportaże o uchodźcach to oni zamiast z polalowaniem reki dziękować ze ktos chce im pomoc maja ciągle problem zw traktuje sie ich niedobrze. Ze oni nie chcą do Czech tylko do Niemiec a czemu? Bo lepszy socjal. Banda darmozjadów. I jeszcze kraj ma za nich płacić? I jak oni chca 150 zon za jedna pensje utrzymać? Boje sie ze Europa zrobi duży błąd wpuszczajac ich. Zwlaszcza ze ci p***bi z państwa islamsiego zapowiedzieli ze pomiędzy emigrantami dadzą swoich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bać niech sie zaczną matki nastoletnich córek -w UK czy Szwecji oni gwałcą wsztystko pow 10 roku życia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Samuel ktory zabil ta mala dziewczynke siekiera i nie ma poczucia winy jest muzulmaninem arabskiego pochodzenia. Imigrantem ktory po kilku latach siedzenia na tyłku i nic nie robienia odebrano zasiłek. Ale o tym tv milczy... x Odniosę się tylko do tego wpisu. Myslisz, że ktokolwiek przy zdrowych zmysłach uwierzy ci, że muzułmanin nosi imię SAMUEL? Jestem z kamienniej i uwierz mi, że to nie był żaden imigrant. Plotkę podsyca poseł pisu. I teraz takie pytanie. Ludzie walczą z prawem do aborcji, bo to przecież nowe życie itd. ale to które już jest na świecie czytaj imigranci i ich dzieci to już nie życie? Przypomnę tylko, że polacy tak samo wyłudzają zasiłki nawet w polsce (lipne dg ciezarnych, zatrudnianie cieżarnych dla zasiłku macierzyńskiego). Nie jest za tym aby cała afrykę zmigrować do europy. Ale jakoś ten problem trzeba rozwiązać. Ale nie poprzez zamknięcie granic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ucieszą się te ktore stracą przez nich pracę . To fakt -w krajach zachodu 70% ich nie pracuje organizuje sie wiec niekończące się kursy szkolenia dla nich , tzw dotowane miejsca pracy itp. idzie na to masa kasy -UK może stać nas raczej nie .W dodatku to ruinuje rynek pracy, ludzie z UK opowiadają jak "panowie uchodźcy" bimbają i leja na robotę a zwolnić nie można bo rasizm .Oczywiście "polski murzyn ' musi robić za tą sama kasę i niech tylko piśnie że cos nie tak ...W samorządach i firmach wykonujących uslugi dla samorządu itp jest przymus zatrudniania takich -potem trzeba chuchać i dmuchać żeby raczyli pracować . W Szwecji owymi kursami i szkoleniami które ruinują kasy gmin (stąd buntują sie one przeciw kolejnym transzom przybyszów) maskuje się olbrzymie bezrobocie pośród kolorowych . WSZĘDZIE pochłanają oni masę kasy publicznej praktycznie nic nie dając w zamain .U nas będzie po prostu tak że po pierwszych mcach gdy będzie płacić UE trafią na garnuszek gmin . Na zawsze o ile nie uciekną do Reichu z tym że Niemcy bedą odsyłać z powrotem jak okaże sie że jest zarejstrowany w Polsce !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaj***e kazdego osobiscie s********a tylko spotkam na ulicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W jednej gminie pod Płockeim juz sie ludzie zbuntowali -chcieli we wsi z 100 mieszkańcami zakwaterować 120-200 młodych arabskich byczków...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie znacie i nie macie pojęcia jacy to są dobrzy ludzie jeżdzę po świecie więc miałem styczność z nie jedną narodowością ,tam ludzie pomagają sobie na wzajem ,a my jako naród szkoda i brak słów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"wy, pokolenie UBeków, macie najmniej do powiedzenia w temacie uchodźców pechowiec.gif waszym starym partyjnym dobrze sie zylo, to teraz takie tępę pustaki sie wypowiadaja pechowiec.gif poznajcie najpierw historię WLASNEGO kraju, gnidy pechowiec.gif ilu polaków uciekalo przez zieloną granicę?! ilu polakom Wolna Europa pomagala przez PCK i kosciol, nie patrzac czy naprawde ten konkretny polak, ktory dostal zywnosc, ciuchy jest w potrzebie pechowiec.gif ilu niemcy, szewcja, WB, USA przyjeli bez szczegolowego sprawdzania czy pochodzi z przesladowanych rodzin przez komunistow czy nie pechowiec.gif jestescie ignorantami i zwyklymi debilami pechowiec.gif nie znacie historii wlasnego kraju bo dziec***artyjnych maja takie rzeczy w du/pie, mendy pechowiec.gif" Mój ojciec w stanie wojennym był internowany stary cepie bo zamiast uciekać jak tchórz, walczył o Polskę. Jesteś kretynem, jeżeli nie widzisz różnicy między uchodźcą, a imigrantem, a większość tej wściekłej hordy to zwykli imigranci ekonomiczni, którzy liczą na socjal i wygodne życie za europejskie pieniądze. Nie mam nic do uchodźców, w moim mieście pracuje mnóstwo Ukraińców, którzy uciekali przed rosyjską agresją, ale oni ZARABIAJĄ na siebie i rodziny, które zostały na Ukrainie. Widzisz różnicę cepie, czy tylko wszędzie węszysz ubecję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiecie ze oni chodza grupkami i np potrafia dziecko z roweru sciagnac i zg****ic , ze potrafia sobie ot tak podejsc do dziewczyny otoczyc ja i brutalnie zg****ic ze beda bili Polki na ulicy latem , wiecie ze wiekszosc z nich podaje sie za dzieci a w rzeczywistosci to sa dorosle chlopy , w szkole potrafia zagonic dzieci do kibla i np sikac na nie (przypadek opisywany na fejsie przez matke obsikanej dziewczynki w szwedzkiej szkole) WIECIE ZE ONI CHODZA Z NOZAMI w szwedzkiej szkole chlopak 15 letni stana w obronie kolezanki i dostal kose , chlopak zmarl to samo stalo sie z 22 letnia pracownica osrodka , dostala kose , mase kos na cale cialo , dziewczyna zmarla no to moi mili milej zabawy i pozdrawiam ze Szwecji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszedzie zdarza sie patologia wiec i u nich. A unas co? dopiero co jeden wybuch,napady,a gwalty to w domu-wujek,kolega taty z pracy,itd. Jacy wy świeci,myslalby kto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13.05 czyżby żona takowego przybysza? :D sie odzywa ... Otóż nie 'wszędzie" .Wyobraż sobie że są kraje gdzie patologia jest marginalna np Japonia lub umiarkowana np. Polska -mało kradzieży samochodów, umiarkowane rozboje, umiarkowana liczba zabójstw. Oraz są takie kraje gdzie -mąż może zabić żonę bezkarnie .Kobieta zgwałcona jest aresztowana i trafia na 2 lata do paki .Dziewczynka 8-9 letnia może być wydana za dorosłego faceta on moze robić z nia WSZYSTKO -ohyda... Dziewczynce 5-7 lat można a nawet trzeba wyrżnąć zewnętrzne narządy rodne .. Gdzie to ? Ano właśnie w krajach skąd przybywaja "uchodźcy" . I te obyczaje teraz wdrażają w Europie. Dla nich to nie jest patolgia a społeczna NORMA. Czy ty to rozumiesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościnny
gość 2015.09.01 A ja zapytam inaczej. Dla was to nie są ludzie? Im się pomoc nie nalezy? Oni nie uciekają bo im było dobrze, tylko często uciekają przed śmiercią. Też mają dzieci, które chcą ocalić przed śmiercią. Jestem ciekawa czy gdyby ktoś napadł, najechał pl, nie uciekałybyście? Chyba nie wiesz na jakim świecie żyjesz! Jak Polacy uciekali w trakcie wojny w do Anglii to najpierw nasz rząd załatwił to dyplomatycznie i byliśmy tam zaproszeni przez ich rząd po drugie jechaliśmy tam pracować. Czy słyszałaś o pracującym Somalijczyku czy Syryjczyku? Bo ja nie! Po trzecie II wojna światowa nie była wywołana przez bankierów (choć III rzesza była częściowo sponsorowana przez lobbystów). Po czwarte chcesz przyjąć to przyjmij nikt Ci nie broni, Angela Ci podziękuję razem z Georgem i Donaldem. Osobiście wolę Ukrainę wspierać Nb pomimo nie najlepszej naszej wspólnej historii oni przynajmniej uczciwie pracują i potrafią podziękować. Daj ogłoszenie że chętnie oddajesz się gwałtom zbiorowym i do tego zapewniasz mieszkanie i wyżywienie zapewniam Cię że spełnisz ich oczekiwania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oni u nas będą tylko przejazdem, bo tutaj to można umrzeć z głodu a nie żyć godnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×