Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy kobieta po porodzie nadal jest atrakcyjna dla faceta

Polecane posty

Gość gość

Słyszałam, ze wiele się zmienia u kobiet po urodzeniu dziecka. Nie tylko jeśli chodzi o ciało ale także sex nie jest już dla faceta aż tak satysfakcjonujący. Czy to prawda? Wie ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiem wiem, ale chcesz opinie moją, czy mojego męża, bo są skrajnie odmienne? :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha myślę, że zasada skrajnej odmienności żon i mężów w tym temacie działa na całym świecie tak samo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twoją i twojego męża. Co prawda bardziej chodziłoby mi o opinię faceta, ale kobiety te ż nie zaszkodzi. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On___9
moja żona przestała taką być więc wymieniłem ją na inną :) I nie żałuję Wąska szparka, szczupła i jędrna - a do tego młodsza i kocha seks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wg mnie nie jest już tak samo- nie musiał mówic bo sama czuje że jest luzniej i mimo iż po ciąży stałam sie bardziej aktywna i odważna w łozku to mam wrażenie że jest gorzej. Natomiast mąż twierdzi odwrotnie. Że teraz mu lepiej bo nie dość że jestem aktywniejsza to dopasowana bo wcześniej niby byłam za ciasna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On___9
ha ha ha za ciasna? ale brednie :D zwyczajnie kłamie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cipcia ma być ciasna
o to właśnie chodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie też słyszałam, że po porodzie kobieta staje się luźniejsza i wpływa to negatywnie na pożycie seksualne. Oprócz tego niektórzy panowie narzekają także na nieodwracalne zmiany niektórych części ciała np. brzucha, który już nie ma tej samej elastyczności i może zwisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość winą za gorsze ciało
jest zdecydowanie chęć posiadania dziecka trzeba wybrać - dziecko czy mąż Mąż choćby nie wiem jaki zawsze odczuje owe braki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak panowie w takim razie sobie radzicie kiedy kobieta już nie jest taka sama jak przed urodzeniem dziecka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiesz co jak dla mnie to nie ma jednoznacznej opinii na te tematy.moj maz chce sexu tak samo jak przed porodem i wcale nie zauwazyłam,zeby mniej mnie chciał...czasem mam wrazenie,ze wiecej?....uwielbia jak robie mu striptiz(napisze po naszemu..),ubieram fajna bieliznę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No bo co ma niby powiedzieć????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NNN _ on
Z tego co słyszę od kolegów większość narzeka na to że jesteście po porodzie za szerokie wiadomo gdzie ;) Do tego mniej dbacie o siebie bo dziecko cały świat Wam przesłania Szkoda że potem po 18 roku życia wyprowadza się i tyle go macie a mąż ? Chciałoby się żeby został nie? ha ha ha Radzą sobie tak, że mają kochanki - proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ja z 1 odp dobra miałam cc, ale psychika mi się zepsuła. Mąż twierdzi, że jest dużo lepiej niż wcześniej, nie wiem jakim cudem, że mu się podobam, pomimo że dużo po ciąży zostało, mam rozstępy etc. Ja za to co do samego seksu jest ekstra, ale ochoty w ogóle nie mam :( Miałam raz 5 tyg po porodzie i to wszystko. Minęło już 9 mcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kochanka kiedyś tez będzie mieć dziecko i co?chyba ze ma cos z głowa i nie chce.Pozatym wszystko wraca do normy kilka tyg lub mies po porodzie.A czy mniej dbaja o siebie?Roznie z tym jest..jaki powod?Wyręcz chłopie trochę kobitke w koncu to twoje dziecie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po cesarce ponoć nic się nie zmienia. Ale opinie, że wszystko wraca do normy po miesiącu przy porodzie naturalnym można między bajki włożyć. Jeśli takie kity wciskają wam mężowie to są kłamcami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kochanka moze miec dziecko, kolejna tez a ja moge miec kolejna kochanke ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietka taka jedna sobie
To że kobieta nie chce dziecka to ma coś z głową? Widać, że macica na mózg Ci upadła całkiem. Ja mam 29 lat i nie zamierzam nigdy mieć dziecka. Jestem jak najbardziej normalna w przeciwieństwie do Ciebie. Jeszcze rodzenie dzieci w tym kraju uważam za debilizm do potęgi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wlasnie kobiety tak zmieniaja sie po ciazy, te rozstepy co to w ogole jest, cellulity, w ogole o siebie nie dbaja, chodza w dresach, cycki wielkie, zero makijazu, dla mnie to szok, dlatego nigdy zadnej nie zaplodnie, nie moglbym zrobic komus takiej krzywdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bajki bajki..ja miałam cc.mam ochote na sex (i to nie zawsze)jak mam dni płodne,bo tak ponoc nas kobiety stworzyła natura!mam koleżanki po normalnych porodach i mezowie ich mówili ze jest luźniej ale nie ma tragedii sex jest ok!!a sa takie kumpele ktore wręcz maja ciasniejsza!!także osoba która tu prubuje jezdzic akurat ma pecha!!ale sa możliwe operacje kochana!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
debilizm bo, co, bo kasy z tego nie ma?ehhehe tak myslalam stara panno.a nie kazdy ma rozstępy i cała reszte kochani!widac jak słaba wasza wiedza na te tematy.chcialabym żeby ktoś pisał kto widział i wie o co biega,a reszta dobrej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jestem taka atrakcyjna jak dawniej- zwłaszcza po skórze to widać, ale... hm, z seksem problemów nie mam, zmieniło się po porodzie tyle że częściej mam orgazm pochwowy, tamponów używam takich jak wcześniej- mini albo normal, tyle na temat "wiadra" między nogami. Mąż ślepy nie jest i widzi i rozstępy, i fałdkę luźnej skóry na brzuchu, ale nigdy w żaden sposób nie dał mi do zrozumienia że mu to przeszkadza. Dalej tak samo chętnie mnie dotyka, całuje, widzę jak mu się podoba kiedy się rozbieram przy nim, seks właściwie tak samo często jak przed ciążą... Chyba tyle na ten temat. Ja dla swojego męża jestem atrakcyjna, nie daje mi odczuć że mniej czy bardziej, ale nie ma co generalizować- są esteci, wzrokowcy którzy non stop podkreślają zalety w figurze partnerek, jędrną skórę bez skazy, sterczące piersi, płaski brzuszek, a nie każda dziewczyna jest w stanie wrócić do takiego stanu jak przed ciążą- i wtedy dla takiego estety zaczyna się problem. Z seksem też bywa różnie, bo nie ma co się łudzić, niektóre dziewczyny mają problem z mięśniami pochwy, problemy typu wypadająca macica, popękane i źle zszyte krocze, albo po prostu uraz po ciąży, porodzie (z obu stron). No i wieczny problem z tym jak kobieta się czuje sama ze sobą, na ile jest pewna siebie, jak reaguje jak mąż te fałdki pogłaszcze, czy dalej się rozbierze do naga i czy po prostu dba o siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietka taka jedna sobie
Współczuje wszystkim kobietom co w mózgu mają kupę niemowlaka która cały świat mi przesłania Przede wszystkim się ma męża, z nim się ma z założenia być do końca życia ale jak widać niektóre wybierają życie z dzieckiem do śmierci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj wy juz nie przesadzajcie z tymi waskimi cipkami,oczywiscie ja nie mowie ze ma byc jak wiadro,ale jak jest za waska to" dwa ruchy i wor suchy",ja lubie sobie konkretnie p******c i takie waskie bardzo odpadaja,ale wiem ze sa zwolennicy takowych tez:-) zreszta o czym tu gadac,jedni wola grubsze inni chudsze ,ja wole bardziej sportowa sylwetke,nic nie poradze jaraja mnie male cycuszki ale to moja opinia:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha akurat uwierze :) akurat na tym forum nie ma facetow.A nawet jesli sa to sa babo chlopy I c**y ,wiec opinia takich sie nie liczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NNN _ on
Ja nie jestem w stanie pojąć PO CO rodzicie dzieci??? Mało jest w domu dziecka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wlasnie kobiety tak zmieniaja sie po ciazy, te rozstepy co to w ogole jest, cellulity, w ogole o siebie nie dbaja, chodza w dresach, cycki wielkie, zero makijazu, dla mnie to szok, dlatego nigdy zadnej nie zaplodnie, nie moglbym zrobic komus takiej krzywdy Ja znam takie kobiety przed ciaza:) Jesli ktos lubi o siebie dbac to ciaza nic nie zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakby nie była atrakcyjna, to na swiecie byliby sami jedynacy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
01.11.13 [zgłoś do usunięcia] gość bajki bajki..ja miałam cc.mam ochote na sex (i to nie zawsze)jak mam dni płodne,bo tak ponoc nas kobiety stworzyła natura!mam koleżanki po normalnych porodach i mezowie ich mówili ze jest luźniej ale nie ma tragedii sex jest ok!!a sa takie kumpele ktore wręcz maja ciasniejsza!!także osoba która tu prubuje jezdzic akurat ma pecha!!ale sa możliwe operacje kochana!! tutaj mama po cc która miała tylko raz ochote, ja mówię jak ja mam, jeśli o mnie chodziło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×