Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość i jakie efektyy

czy ktoras mama dawała NASONEX swojemu dziecku ?

Polecane posty

Gość i jakie efektyy

bo mam obawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co jest twojemu dziecku? bo nasonex to najczesciej na polipy badz alergiczny katar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i jakie efektyy
no własnie nie wiem katar katar katar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i na katar lekarz wali sterydem? w jakim wieku masz pocieche, bo nasonex to i tak odpada ponizej 12 lat:O tak przynajmniej podaje producent próbowalas homeopatii? euphorbium do nosa i sinupret, rewelacja !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i jakie efektyy
dzieki teosia nie mogłam wczoraj odp. no niestety laryngolog zapodał steryd ...tez jestem przerazanoa tym bardziej ze młoda ma ..3 latka ale jestesmy pod ścianą...wlecze sie choroba bardzodługo poszło juz na słuch! a pediatrzy by mi ją tylko dobili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pooodnoszeee
??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelao
podnoczę. Młody (5,5) też dostał Nasonex.Walczymy z nawracającym zielonym katarem. Po kolejnej kuracji antybiotykiem (skończonej w niedzielę) miał kilka dni spokoju i znowu ten okropny katar. Już nie mam siły i pomysłu do jakiego lekarza z tym cholerstwem się udać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakie efektyy
janiestety nic ci nie poradze bo jestem autorką topiku maskra jakas z katarem znowu..rano sie obudziała to nawet nie potrafi zdania dokonczyc bo katar i dochodzi kaszel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja córka też bierze nasonex- alergolog twierdzi że jest bezpieczny dla dzieci ,ale pytałąm pediatre jakiś czas temu i powiedziłą że ona by nie dałą. i teraz nie wiem kogo słuchać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam podobny problem z synkiem. Przeszłam od roku z nim wielu lekarzy. Synek ma 3 latka zaczeło sie gdy nie miał jeszcze dwóch latek. Zrób córce wymaz z gardła i z nosa. To podstawa. Mój jest alergikiem jest po testach uczulony jest na wiele rzeczy. Ale po drodze robiliśmy mu wymazy z nosa i gardła miał bakterie w nosie i gardle i od nich też miał katar i kaszel. Więc znam tez problem wiecznie zapchanego noska i kaszlu. Mój synek równiez jest na sterydach które ma juz brać na stałe. Do nosa Rhinocord, oraz wziewy . Współczuje bo wiem co to znaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodam że bierze tez syrop na alergię Amertil i gdy tylko go odstawimy zaczyna sie katar, zapchany nos potem pojawia sie kaszel. Idź z córka do specjalisty alergologa-lulmonologa najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mój 4 letni synek
Dostawał nasonex na obkurczenie trzeciego migdala. Bardzo pomógł. I nie jest zakazany pponiżej 12 roku życia bo na ulotce jest dawkowanie dla dzieci od 3 roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×