Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

czy macie specjalne majtki na okres?

Polecane posty

Gość gość

Czy w czasie miesiączki nosicie te majtki co zwykle czy akieś inne macie przeznaczone na te dni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja najczęściej w trakcie okresu staram się zakładać majtki nieco starsze,z doświadczenia wiem że pomimo najlepszych podpasek zawsze przytrafi się jakaś plama więc byłoby szkoda lepszej bielizny,ważne dla mnie jest też aby były kolorowe najlepiej czarne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja właśnie czarnych nie zeby bylo widać. Plamy zawsze mam, czy to jakoś źle się ulozy podpaska czy cos. I zazwyczaj starsze, gorsze itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tu autorka dziękuję za odpowiedzi. Zadałm pytanie bo moja siostra śmieje się ze mnie, że mam specjalne majtki na ten czas, a jednak nie tylko ja tak mam :) ja w czasie okresu zawsze zakładam takie majtki zwykłe bawełniane obcisłe by mi dobrze się wszystko trzymało. To nie są jakieś wstrętne babcine gacie, ale normalne, ciasne figi, nie tam żadne koronkowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też noszę wtedy takie gorsze gatki typu figi, bo się lepiej podpaska trzyma, na co dzień noszę hipstery, szorty a one są mocniej wycięte z tyłu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie mam specjalnych, tylko nie zakładam jasnych. Dla mnie to żaden problem, bo i tak większość mam czarnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mam, nosze te co zwykle, ja cały czas używam tylko tamponów, nawet na noc, i nie miewam wypadków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Specjalnych nie mam- zwracam tylko uwagę na to, zeby wkładka się dobrze trzymała. A plama na bieliźnie nie przytrafiła mi się chyba już od nastu lat ;) więc kolor czy nowość nie mają znaczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kuzwa jak wam się te plamy nie zdarzają? Mnie zawsze przynajmniej raz. Używałam kilka razy tamponow ale juz nie mogę, wtedy bylo czysto. Majtek używam obcislych, nie żadne babcine. Ładne, ale nie najnowsze. Noszę kolorowe bo takie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja mama opowieda że kobiety teraz w te dni to mają prawdziwy komfort i podpasek do wyboru bo kiedyś to była tylko wata i to też nie zawsze trzeba było być bardzo czujną bo szybko przemakała,a na noc to nawet pół paczki takiej waty trzeba było podkładać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi nie przemaka tylko jakoś wyjdzie bokiem lub tylem. Wybierałam różne firmy zawsze to samo. Te tampony byly ok, no ale nie mogę. W nocy jest katastrofa bo przynajmniej pierwszej nocy musze się opatulic jak pampersem żeby łóżka nie zasyfic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha, ja tez na noc używam tych najdłuższych typu long albo night, wtedy raczej katastrofy nie ma ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja muszę użyć dwóch :-\ bo jak nie tyłem to przodem wypłynie. Biorę wysoko jedną nakladam a drugą przy koncu. Jak pampers. Nie wiem co robię źle ze zawsze tak jest. Ten okres znowu taki obfity bardzo nie jest, a mnie zawsze się wyleje. Na boku mogę spać to jest czysto, ale akurat nie lubię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi w dzień nic nie przecieka ale w nocy jest już gorzej. Przeważnie śpię na plecach i kreś ścieka na pośladki. Niestety muszę zakładać 2 lub nawet trzy długie podpaski jak najwyżej na pośladki (tak jak pampers niemalże) i zawsze zakładam dwie pary obcisłych majtek. Tamponów niestety nie mogę używać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Używam tamponów i plamy prawie nigdy mi się nie przytrafiają a i tak wolę w te dni zakładać inne majtki niż na codzień. Zwykle noszę jakieś z koronką i bardziej skąpe a w czasie okresu bawełniane bezszwowe, bo tak mi najwygodniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie też mi scieka na tylek. Tamponu były ok ale też nie mogę. 2 wystarczą, opatulam jak pampersem z przodu z tylu. Bo jak śpię na brzuchu to mi po łonie leci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też należę do tych co plamią,,choć staram się dobrze zabezpieczać.niestety mam obfite okresy i zawsze jakoś znajdzie ujście obok podpaski,przywykłam już do plam i dlatego zawsze kupuję takie tanie majtki marki LIDL i kiedy się poplamią to po prostu wyrzucam, zawsze śmiejemy się z przyjaciółką jaką minę mają ci co segregują śmieci widząc komplecik takich majtek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to i ja opowiem wam moją historię... 2 lata temu kupiłam sb różowe czarne stringi na specjalną okazję, jednak po kilku miesiącach stało się i dostałam okresu będąc w nich, nie udało mi się ich odeprać do czysta i zawsze nakładam je na okres są jeszcze w dobrym stanie bo nie były to stringi za 5 zł więc szkoda mi wyrzucać a na okres są jak znalazł, poza tym ubieram właśnie jakieś starsze stringi lub te na których mi już nie zależy. Używam tylko tamponów, nie zawsze dopilnuje i czasem przecieknie dlatego szkoda by mi było nowych majteczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak ,nieraz bywa z tym bardzo zabawnie,mój brat to kiedyś nawet kiedyś zażartował że jakąś płetwę sobie założyłam bo bardzo odznaczało się na spodniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I szuraja ;p uzywam gorszych ale po praniu nie ma śladów żadnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja używam tamponow ale na noc czasem podpasek i nic nie scieka jak sobie wsadze kawałek waty w rowek :D brzmi durnie ale daje radę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja kupuje najzwyklejsze podpaski bez skrzydełek i na srodku pupy mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A w ogóle to jakich podpasek używacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zwykłe, używam tylko tamponów i wkładek, i jest OK. już nie pamiętam, kiedy jakikolwiek "wypadek" miałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Serio zazdroszczę :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny też mialam problem ze wyciekalo rowkiem w obie strony szczegolnie podczas leżenia i wiecie co odkrylam , wkladam sobie z tylu i z przodu (zeby sie konczylo rowno z końcem podpaski ) platek kosmetyczny albo dwa na noc i jest czysto zawsze,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety tak mi nie działa. Koniecznie musi być druga podpaska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie,ja zakładam takie jak noszę zwykle.Nie ma podziału na okresowe i nieokresowe.Tylko,ze ja używam tamponów i nigdy mi nic nie przecieka.A dlaczego niektóre tu pisaly,ze nie mogą tamponów?Tak z ciekawości pytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Nie,ja zakładam takie jak noszę zwykle.Nie ma podziału na okresowe i nieokresowe.Tylko,ze ja używam tamponów i nigdy mi nic nie przecieka.A dlaczego niektóre tu pisaly,ze nie mogą tamponów?Tak z ciekawości pytam. XXX A choćby z powodu skłonności do infekcji. Tampony niestety najzdrowsze nie są. Kiedyś nosiłam tylko tampony, ale teraz noszę niemal tylko podpaski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×