Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy mozna zajsc w ciaze 1,5 miesiaca po porodzie?

Polecane posty

Gość gość

6 tygodni temu moj synek urodzil sie przez cc, pare dni temu kochalismy sie z mezem i niestety on "nie zdazyl" ze mnie wyjsc. Zastanawiam sie, czy mozliwe jest zebym po tym zaszla w kolejna ciaze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiście , ze można i nie wiem jak głupią trzeba być żeby po cc nie stosować żadnego zabezpieczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ojj jestem głupia...tylko, że mój mąż obiecał, że wyjdzie ze mnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i wierzysz mezowi? jestes baaardzo glupia. w seksie nie ma obietnic. To tak jakby bardzo glodny czlowiek powiedzial,ze nic nie zje. tutaj trzeba byc przezornym,a nie zdawac sie na "zdaze"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile % na to, że jestem w ciąży? i co oznacz śluz i 'gluty' jak przy owu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
owszem jest to możliwe. Taki śluz to śluz płodny najwyraźniej. % nikt ci nie wyliczy bo nie ma jak. Ale jeśli miałaś dni płodne to możesz zajść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dwa tyg po stosunku zrobic test i bedzie wiarygodny, tak? boje sie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak karmisz? Jeśli wyłącznie piersią to szanse są małe. I nie są to żadne zabobony ani ciemnogrod tylko oficjalnie uznana metoda anty przez pierwsze 6 miesięcy po porodzie, tylko trzeba spełniać szereg warunków, których ja nie spelnialam i tez się balam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
karmie tylko z butelki, nie mam pokarmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to chroniona nie byłaś, ale nie wpadaj w panikę. 6 tygodni to bardzo mało i możliwe ze jeszcze nie owulujesz, a szanse, że akurat się trafiło jajeczkowanie w trakcie lub chwile przed feralnym stosunkiem są znikome.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedziala wróżka z kafe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akurat ja w przeciwieństwie do kafeteryjnych zmij, staram się odpowiedzieć rzeczowo, zgodnie z moim stanem wiedzy a jak jeszcze komuś pomogę to fajnie. Za to typowa jedza z tego forum tylko czeka by dokopać, zasiac niepokój i jeszcze kogoś obrazic. Powodzenia w życiu życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widać właśnie poziom twojej wiedzy- kp jako metoda antykoncepcji i znikome szanse na ciążę przy seksie bez zabezpieczenia w momencie , kiedy hormony szaleją- to juz lepiej w ogóle sie nie wypowiadaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spokojnie dziewczyny zrobie test i sie okaze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ciekawe bo przy wyjściu ze szpitala dostałam ulotkę o antykoncepcji po porodzie i metoda LA wymieniona była jako pierwsza.. Ja nie twierdzę że bym jej zaufala na 100% ale statystycznie szanse są małe. Nie widzę powodu by autorkę dolowac i obrażać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja koleżanka karmiła tylko piersią i w ciągu roku urodziła dwójkę dzieci i to nie bliźniaki,także karmienie piersią nie jest sposobem.antykoncepcji! !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miałam cesarkę, więc będę musiała zrobić aborcję...czuje się strasznie, jestem potworem, Boże co ja zrobiłam, Bóg mi tego nie wybaczy, błagam pocieszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
LA czyli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lactational amenorrhea.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W takiej samej sytuacji była moja znajoma, jakieś 1,5 miesiąca po porodzie zaszła w kolejną ciążę. Myślała, że karmienie piersią ją ochroni od następnej ciąży...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to nieciekawie, moja dusza juz jest stracona przez aborcje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktos jeszcze tak mial?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idz do lekarza niech Ci da jakies tabletki,zebys nie byla w ciazy. Moze zadziala jeszcze tabletka po albo cos innego. Nie czekaj az ewentualna ciaza sie rozwinie. Nie mozesz teraz ryzykowac ciazy. W tak krotkim czasie po cc jest za duze ryzyko pekniecia macicy. I MYSL NASTEPNYM RAZEM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czemu aborcję? Urodzisz drugie dziecko i już.mam znajomą co miała dwie cesarki po roku i jest ok.po prostu nie możesz rodzić naturalnie tylko przez cc.na następny raz uważaj bo trzy cc w krótkim odstępie są niebezpieczne ale możliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tabletka po kilka dni po stosunku? To chyba jakis nowy wynalazek..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiscie ze tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeciez to tylko dwa miesiace roznicy i moga byc komplikacje przy ciazy. Zabije sie jesli mojedziecko umrze w ciazy lub peknie macica albo jakies inne gorsze rzeczy. Ale jesli jestem w ciazy i bede chciala urodzic, to na 100% to bedzie cesarskie ciecie? Dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze tydzien i robie test...po dwoch tygodniach od stosunku powinien byc wiarygodny, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×