Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy okres w ciąży to mit?

Polecane posty

Gość gość

Witam, (używałam słowa "okres" bo tak było mi wygodniej bo nie wiem czy to plamienie implantacyjne) dwa dni spóźniał mi się okres. Powinnam mieć 30maja a dostałam 1 czerwca. Okres zaczą się lekkim plamieniem lecz potem leciało całkiem tej krwi sporo. Okres trwał przez 4 dni. 4 czerwca okres mi się skończył natomiast 5 znów mnie że tak powiem zalało ale to tak jakby jednorazowo. I tutaj moje pytanie czy to był zwyczajny okres czy może oznaka ciąży typu plamienie implantacyjne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawariowalas? Zalanie krwia to plamienie? Naucz sie rozrozniac pojecia to sams stwierdzisz, ze mialas okres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem bardzo zestresowana tym jednorazowym zalaniem krwii dlatego postanowiłam zadać to pytanie na forum. Bo nie wiem czy to jest normalne czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
test zrób!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dowiedz się na czym polega okres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro sporo krwi to na pewno nie ciaza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Okres to, czy zawsze musi być jak w każdym miesiącu? N ie musi, a im starsza jesteś tym wiecej dziwnych cykli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Plamienie implantacyjne, jak sama nazwa wskazuje, to plamienie, a nie krwawienie. Możesz zobaczyć odrobinę świeżej krwi na wkładce, ale raczej śluz podbarwiony krwią. Skoro kolejnego dnia miałaś znowu krawawienie, to wcale się nie skończył, po prostu chwilę miałaś słabsze krwawienie. Nie wiem w czym tu doszukujesz się ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam normalny okres. Nie zawsze miesiączka będzie wyglądać tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Okres nie zawsze będzie taki sam, sama mam regularnie okres z jednym niemal suchym dniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Pomóżcie bo już odchodzę od zmysłów. W dniu spodziewanej miesiączki dostałam plamienie 2 dni wcześniej 2 testy wyszły pozytywnie, a że plamienie było bardzo bardzo skąpe za bardzo się nie przyjęłam( 2 malutkie plamki suche przez cały dzień) następnego dnia powtórzyło się to samo ale wieczorem było tego troszkę więcej zapisałam się na nast dzień do.lekarza następnego dnia rano poleciała ciemna krew jak okres po zrobiony usg wyszło że jest pęcherzyk 2,5mm 4 tydz i 2 dni lekarz wypisal duphaston 2x1 i nospe 3x1 oszczędny tryb życia i wrócić za 10 dni po paru dniach dokładnie w weekend plamienie z ciemno czerwonego.zamienilo.sie na jasno czerwone dzwoniłam.do lekarza kazał zwiększyć dawkę na 3x1 lub 4x1 ( w tym na noc 1) rano jest najgorzej biorę leki ale nic nie przechodzi czy nastawić się już na najgorsze w piątek mam wizytę a czas się dłuzy do tego mam doła że zaniedbuje córkę 20 miesięcy chodź staram.sie na dywanie bawić znia.ale.zawsze całe dnie bylysmy na.podworku. Przepraszam za chaotyczne pisanie ale cała.jestem.w.nerwach smutas.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×