Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy robiliscie chrzciny w restauracji ?ile dań mieliscie ??

Polecane posty

Gość gość

ile dań mieliscie na chrzcinach? wystarczy tylko obiad ?czy raczej powinno byc wiecej gorących dań?jak myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie były: - na zimno 3 sałatki, deska serów, wędliny i mięsa (3 rodzaje), świeże pieczywo, śledzie w śmietanie, roladki z łososia - na zupę żur w chlebie - na drugie wybór mięs (4 rodzaje) do tego do wyboru ziemniaki opiekane, kluski śląskie lub kasza. Surówki 3 do wyboru. - na słodko był tort (kupiliśmy osobno) oraz pianka czekoladowa robiona przez restaurację. - do picia napoje bezalkoholowe, kawa, herbata. Z alkoholi wino białe lub czerwone oraz szampan na przywitanie gości. Wódki nie było, bo to nie wesele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś a można wiedzieć jaki jest koszt na osobę? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój brat z żoną robili chrzciny w lokalu były dwa dania a później ciasta, herbata i kawa i napoje.Oraz tort.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
110zł za osobę bez tortu i wina. Sporo, ale jedzenie smaczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
obiad dwudaniowy, (rosół, de voile) 2 sałatki, śledzie, patera mięs, jajka w majonezie barszczyk z krokietami bigos 70 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ważne żeby mieć sprawdzone miejsce 110 zl to sporo ale w tym wszystkim jest nie mało jedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wierze ,że ktos w miescie potrafi zaplacic 60 lub 70 zł i sa to udane chrzciny pod wzgledem jedzenia za tyle to gowno macie a nie jedzenie minimum 100 zł trzeba dac od osoby w miescie w lokalu ,zeby jedzenie bylo dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam ostatnio u siostry, były drobne przystawki typu koreczki, roladki z łososiem, potem zupa-krem ziemniaczana z boczkiem i kurkami, na drugie pieczone udka faszerowane fetą i szpinakiem, puree ziemniaczane, zestaw surówek. Wino, tort, kawa, herbata, dla chętnych lody albo sorbet. Nie pytałam, ile płaciła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy na ile osób robisz i jaki masz budżet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14.36 już się nie bulwersuj, bo ci żyłka pęknie. nie mieszkam w wielkim mieście wojewódzkim, tylko małym miasteczku i u nas żeby zdobyć klienta to robią takie niewygórowane ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja siostra płaciła za chrzciny 90 zl a kuzynka 130. Siostra miała więcej dań i były smaczniejsze więc cena to nie jest 100% wyznacznik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wyobrazam sobie jak mozna zrobic chrzciny za mniej niz 100 zl od osoby w miescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to masz słabą wyobraźnię bejbe 👋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba poszukać i mieć sprawdzone jesli jest niska cena. Ja sugerowałam się tym że przyjaciółka mi poleciła za 80 zl. Gdyby nie ona szukalabym drozszej knajpy a tak wyszło taniej a jedzenia mnóstwo i smaczne. Cały czas mają w tej knajpie oblężenie bo pocztą pantoflową roznosi się że warto. Teraz będzie tam robic chrzciny moja kuzynka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rękawy zakasać i chrzciny w domu, a nie pozyczka na chrzciny w lokalu! o matko i córko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×