Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy tez zazdroscicie komus ze pracuje w banku lub na poczcie???

Polecane posty

Gość gość

na stanowisku kierowniczym lub menagerskim? mojej kolezanki corka jest kierownikiem na poczcie i ona tak sie tym chwali ,że juz mamy dosc nieraz.uwaza ,że zazdroscimy jej córce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie to ze zazdroszcze ale mysle zeto bardzo fajna fucha i tez bym tak chciala:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie bardzo rozumiem czego tu zazdrościć - płace w państwowych instytucjach są śmiesznie niskie, nawet na kierowniczych stanowiskach zarabia się mniej niż na zwykłych biurowych np. w korpo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy co dla kogo jest ważne. Praca na państwówce to często pewny etacik i autostrada do, niskiej bo niskiej, ale emerytury. Szwagier mojego brata był kierownikiem czegoś tam w banku i trzepał niezłą kasę, ale praca wyniszczająca psychicznie. Dziękuję, postoję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A od kiedy bank to państwówka? :D Bank to zwykłe korpo. Pracowałam - nie jako menedżer, ale jako zwykły bankier klienta biznesowego i powiem Wam, że to była najbardziej męcząca praca ever . Poczta z kolei wydaje mi się bardzo skostniałą instytucją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie przyszłoby mi do głowy zazdrościć komuś pracy na poczcie -nieważne na jakim stanowisku :) A bank to zupełnie inna liga, tam są bardzo wysokie zarobki i musi być kierunkowe wykształcenie i tego można czasem pozazdrościć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pracowalam na poczcie, i dzis jest mi szkoda kazdego kto tam pracuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pracy w banku w obecnych czasach nie zazdroszczę nikomu. Plany sprzedażowe, kredyty, mobbing itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W banku jest wyścig szczurów... nie każdy daje radę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wykształcenie kierunkowe nie jest potrzebne w banku. Na kasjera przyjmują po maturze. A potem to już kwestia wyników. Zarabiasz, awansujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Następna zawodowa bezrobotnica bez matury zakłada kolejny temat byle tylko zdeprecjonować kobiety, które coś w życiu robią i zarabiają pieniądze. Ja pracuję w urzędzie miasta w mieście powiatowym, 70 tys. mieszkańców idę do pracy na 6 godzin, poniedziałek - piątek, w dodatku mam fajną i kreatywną funkcję, często jeżdżę w teren z przełożoną, bo zajmujemy się regulacjami oraz promocją turystyki w naszym regionie u stóp gór, zarabiam 3,5 tys i nie mogę narzekać. Mój mąż ma swoją działalność, zarabia 4500 - 5000 zł miesięcznie, mamy jedno dziecko więc gdybym nie pracowała to byłoby raczej licho, a tak? Żyjemy jak pączki w maśle. Chwalić po znajomych sie nie chwalę ale wstydzić też się nie będę ani przepraszać bezrobotnych niuniek, których nigdzie nie chcą :o Już mnie mdli od tej nagonki na każdą, która nie gnuśnieje i nie wegetuje w pokoiku u teściowej czekając aż jej Roman przyniesie 1000zł i aż wpłynie pińcet z mopsu :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaraz bogaczki kafeterianki Ci napiszą że i tak mało zarabiacie i że żyjecie jak patologia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14,37 Ty raczej napisz kto Ci ta fuche w UM zalatwil, miernoto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś a co Cię to obchodzi zazdrośnico? Może jest zaradna i zamiast tylko obgadywać innych postarała się o wykształcenie i dobrą prace? Jestem księgowa i ciągle jakieś p***y nie mogą uwierzyć że nie zawsze wystarczą znajomości a trzeba mieć wykształcenie i wiedzę by daną pracę wykonywać. Same poprzestały na zawodówce a teraz ból d**y...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14. 37 dobra jestes :-D ja też nie czekam na Romana i pińcet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×