Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Linusia23

Czy to ciaza?? Pomozcie mi dylemat...

Polecane posty

Gość Linusia23

Niezawodne ! Pomozcie czy miala któraś z was taki przypadek.. Staramy sie juz okolo roku. I w tym miesiecu jakos wszystko przebywa u mnieninaczej. Miesieczki zawsze regularne co 28-30 dni. W tym miesiecu sie spoznil 4 dni a po 4 dniach spoznienia dostalam plamienie wieczorem kolejny dzien caly okres byl ale slaby a dzis juz prawie w ogole. Dodam ze tes robilam przed tym plamieniem w 3 dzien spóźnienia popoludniu i test negatywny. Nie wiem co mam robic . Tak bardzo chcemy dzidziusia :( Miala ktoras tak i byla w ciazy ?? Pomozcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niestety nie miałam ale jak dostałaś okres to chyba ciąży nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sanderka93
Ja będąc w ciąży nie miałam już w ogóle miesiączki, zero krwawienia i zrobiłam test ciążowy dwa albo trzy dni po spozniajacej się miesiaczce i miałam dwie kreski. Musisz jeszcze poczekać i spróbować zrobić test ciążowy, ale wynik niby jest najbardziej pewny w oczekiwanym dniu miesiączki. Trzymam kciuki za Ciebie, aby się udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Robilas badania hormonow? Progesteron? Ja mialam plamienie na poczatku ciazy, dostalam duphaston, zeby zarodek mogl sie zagniezdzic. Ale u mnie najpierw byl pozytywny test...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Linusia23
Boje sie kolejnego rozczarowania. Nie robilam zadnych badan...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×