Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mama po porodzie

Czy wy również rodziłyście przez odbyt?

Polecane posty

Gość mama po porodzie

Witajcie.Mój poród był nietypowy,poród tradycyjny okazał się niemożliwy.Lekarz nie zgodził się na cesarskie cięcie ponieważ stwierdził że grozi do powaznymi konsekwencjami dla mojego zdrowia.Zaproponował mi poród przez odbyt.Na początek musiałam przejść operację połączenia odbytu i utworzenia tunelu do łożyska omijając pęcherz ,co się udało. Po urodzeniu odbyt zaszyto,częściowo ,ale w razie następnego porodu będzie już przygotowany do udrożnienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja przez gardło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja przez internet. Pobrałam specjalną apkę, e-birth deliver today! Kilka minut instalacji i można rodzić! Tylko trzeba mieć dobre połączenie z netem, u mnie na chwilę poród ustał i musiałam zresetować Wi-Fi. Ogólnie, polecam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet tu dotarł ten dewiant od odbytu;-///

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To, że ci mama mówi, że jesteś do dupy, nie oznacza, że urodziła cię przez odbyt. Źle ją zrozumiałeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wysralas gowniarza !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pati95
Potwierdzam informacje.Moja znajoma tak właśnie urodziła.Lekarz jej polecił tę metodę i odmówił cesarskie cięcie.Musiała przejść operację intertrakcji jelita grubego z łożyskiem.Dziecko ma się dobrze. I więcej powagi.Nikt jej nie mówi że jej dziecko jest do d.. .Takie rzeczy mówią tylko złośliwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wierze, ze takie cos jest mozliwe. Przeciez to bujda na resorach :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed wymyślanie głupot trochę anatomii poczytaj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ariana 888
W USA rodzenie przez o***t jest częstym przypadkiem,gdyż tam kładzie się nacisk na rodzenie naturalne.Kobiety unikaja cesarskiego cięcia a taki poród wykonuje się w wodzie. Druga sprawa,tam do operacji przygotowują lekarze plastycy,bo najpierw potrzebna jest przebudowa anatomiczna. Polecam lekturę w języku angielskim https://www.google.pl/search?q=Anal+childbirth&gbv=1&sei=GtftWNquDYWg6ATXroPoAw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chciałabym tak rodzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pati95
Ja bym chciała i taki poród byłby super.Nie wiem dlaczego kobiety tak bardzo boją się tej metody?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale bzdury :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przestan idiotko bzdury wymyslec i zrob uklon w strone anatomii ,chociaz biorac pod uwage ze tutaj 90 % to glupie baby siedza, w wiekszosci ze wsi to moze ten temat przejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja rodziłam przez pępek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi wywolywali wymioty. Urodzilam przez rzyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wiem że ból porodowy jest do d**y, ale żeby tak dosłownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta jasne a potem srają przez ciippę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boże co to musi być za bol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahaha dobre, jesli nawet bylaby to prawda to chyba konowal wolalby kroic i laczyc o***t z lozyskiem niz wykonac cc :D Ale macie wyobraznie :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie intertrakcja o.bytu z łożyskiem przebiegła bez problemów. Poród odbył się przez o_dbyt bez żadnych komplikacji.Lepsze to niż cc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama zorientowana w temacie
Rośnie liczba kobiet rodzących przez o***t.Już w Polsce pierwsze przypadki: http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/urodzila-dziecko-w-chalupie-chciala-sie-wyproznic-wypadlo-dziecko,717771.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Debilu ty chory jak już zmyslasz to się doucz, bo kur/ wa czemu piszesz z łożyskiem, wiesz co to łożysko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja rodzilam przez pryszcza na nosie, tez polecam ,szybciej sie goi rana i porod meeega latwy, najpierw trzeba bylo tylko zrobic operacje i macice wlozyc do mózgu a mozg do d**y.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak jak przez o*** urodzisz dziecko to gdy bedzie to chłopak na 100% wyrośnie gej ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rodzenie przez o..byt zalecane w sytuacji usunięcia pochwy,moczodu,jajników ,ciaży pozamacicznej.To ostatnie gdy łożysko jest zespojene z zakończeniem jelita grubego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rodzenie przez o***t jest najlepszą alternatywą w przypadku wyboru między cc a sn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem świeżo po cc ale mam jedno dziecko cc że wskazań ale to jakoś zniosłam podczas rekonwalescencji.Drugą ciąże przez odb.t (ot) super znioslam ot, na 2 dzien okrakiem chodziłam ,a na trzeci dzień juz wyprostowana .Bólu nie pamietam jakiegos wielkiego,bo było znieczulenie. Także ja polecam ot, jeśli ktos miał już cc i ot jak ja Nie planuje trzeciego dziecka jak narazie . Trudną decyzję masz do przemyślenia. Sama się swego czasu zastanawiałam czy cc,sn czy ot wybrać właśnie ze względu na ciąże niedomaciczną ,a to jest ryzyko ale też największe do dwóch lat a jakby z dzidziusiem coś się działo podczas SN zawsze OT poprzez intertrakcje jelita grubego z łożyskiem mogą przeprowadzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D ale głupoty ...z tym ze pamiętam gdy x lat temu mojej 6-7 letniej wtedy koleżance ktoś wyjaśnił ze od/byt służy też do rodzenia dziecka i ona w to wierzyła jakiś czas...:D:D:D to autentycznie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×