Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy wystarczy pieniędzy na wykończenie mieszkania?

Polecane posty

Gość gość

65m2 do zrobienia od zera tynki hydraulika elektryka podłogi itp. bez mebli do salonu i sypialni pralki i telewizora 130 tysięcy wystarczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no pewnie i to na bogato;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakie duże miasto? łącznie z lodówką/kuchenką/ wanną/prysznicem/ bateriami do zlewów/ zlewami/ umywalkami/ sedesem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zależy jakie miasto, w Warszawie zgarnęli od znajomych za małą łazienkę w kawalerce 4tys za samą robotę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
obrzeża miast 80 tysięcy mieszkańców 100km od Warszawy mamy kupiony już gres na całe mieszkanie. Tak wszystko łazienka jest średniej wielkości 2.20x1.90 nawet chyba z tych mniejszych kuchnia spora bo literka L 4mx3 samych szafek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
źle sie wyraziłam - gres mamy kupiony na korytarz kuchnie i łazienke reszta domu w panelach oczywiście:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
130tys. to kupa forsy - wychodzi ci 2tys. na m2 ja mam do wykończenia mieszkanie 84m2 i mam zamiar wydać nie więcej niż 40tys. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zazwyczaj wychodzi około 1000zł za m2 mieszkania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
takale okna są do wymiany i drzwi wejsciowe-autorka to już ponad 10tysiecy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spokojnie dasz rade, nawet z wymianą drzwi i okien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wystarczy,ale bez przesady na bogato to raczej za ta kase nie.Moze gosc wyzej w drugiej wypowiedzi mysli,ze 130 to kupe kasy ale niech sie nie zdziwi-mieszkania na bogato trzy razy tyle pochlaniaja za ten metraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My zrobilismy / caly czas konczymy remont + meble - Wroclaw, 57m2. Na dzien dziesiejszy poszlo 80 tys i jeszcze nie koniec, wiec na twoj metraz powinnas sie zamknac. Mieszkanie mialo potencjal ale bylo w tragicznym stanie, wiec cala hydraulika, prad + burzenie i przestawianie scian. Mysle za brakuje nam jeszcze z 20 tys zeby bylo tip - top.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na bogato to znaczy nie najtaniej, jesli kto chciałby na prawde na bogato to moznaby miliony wydawać i złoto kłaść na podłodze. Ale nie mów ze za 130 tys. nie zrobi się fajnego mieszkanka, zwłaszcza że chodzi głównie o remont a nie kupno mebli, i fakt że ma jeszcze gres już zakupiony to w ogóle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marku
Pytanie takie wiesz.... słabe trochę :) Czy wystarczy to zależy od Ciebie na co będziesz wydawał itd. Na czym oszczędzał a czego sobie nie żałował :) Ogólnie raczej oszczędny jesteś? Na jakim etapie teraz jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
130tys to wg Was mało???? Znajomi za 50tys zrobili super 2 pokojowe mieszkanie, chyba pokój więcej nie kosztuje 80tys?? Większość ludzi z kafe ma wykończenia za 20tys i bzdury gadają, że nie starczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sorry dziunia ale to nie ten dział, poszukaj na forum budowniczym, remontach a nie na dziale o macierzynstwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Specuu
No wiadomo, że to zależy od Ciebie czy wystarczy czy nie :) Wiesz ze wszystkim będziesz miał wybór, jeżeli chodzi o robotę, o materiały o meble nowe.... popytaj co warto kupić itd. Zaoszczędzisz na pewno jeśli dobrze poszukasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja robię wykończeniówkę domu. Brakuje nam dość istotnej rzeczy jaką są okna. Jaką markę polecacie? Kto ma najbardziej szczelne okna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wg mnie schuco okna. Mamy u siebie w domu, montowane rok temu i to pierwsza ciepla zima u nas w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez slyszlam ze ta firma jest solidna, ale w tym momencie nie skupiam się na oknach tylko na drzwiach. Kupilem ostatnio drzwi wewnętrzne do calego mieszkania z firmy http://www.windoor-drzwi.pl/pl/glowna, jestem bardzo zadowolona, swietnie się prezentuja i sa bardzo dobrej jakości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trungi
A jeżeli chodzi o meble to co polecicie? Tak po różnych forach chodzę i najbardziej to ludzie Agata Meble polecają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzę, że piszecie o Schuco. Które Schuco macie na myśli? Sa różni dostawcy, a przez to różne okna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margarecia
Ja na ekipę wydałam 5000 za małe 2 pokoje i to była niska cena, ale nie super jakość :/ Z kolei zakupy zrobiłam tanio, w sklepbaterie.pl i Castoramie. Ceny naprawdę dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trungi, też jakiś czas temu poszukiwałem mebli ale w ostateczności nie zdecydowałem się na wymianę tylko zostałem przy starych. Chodząc po forach zauważyłem, że najbardziej polecanym sklepem jest Agata, więc pewnie tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
130 tys??? to chyba ze złotymi klamkami i marmurami na ścianach :P za o wiele mniejszą kwotę wykończyłam 96 m2!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paluaj4242
Jeśli chcesz tanio wyremontować mieszkanie, gorąco polecam inspiracje ze strony http://inspirujsie.pl/ sama dzięki nim stworzyłam dla siebie wnętrze domu jak marzenie :) polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o wykończenie podlogi, mogę polecic sklep http://www.prestige-decor.pl/, maja tam swietne listwy przypodłogowe, stylowe i wysokiej jakości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chcesz kupić okna to tak jak napisał przedmówca- tylko na http://okna-schuco.com.pl/ - ja też mam stąd okna i każdemu polecam. Nie sądzę, żebyś znalazł gdzieś lepiej i taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×