Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dla ciekawskich ile goscie daja na wesela

Polecane posty

Gość gość

Po weselu mogę śmiało powiedzieć ile dają goście. Mieliśmy niewielu gości, ale kasy myślę, że sporo. Jestem mile zaskoczona. Wcześniej wertowałam tego typu tematy i konkretnej odpowiedzi nie znalazłam. Leciały tylko bluzgi, że jestem materialistką i nie po to się robi wesele. Moje wesele było strasznie udane. I jestem zadowolona z jego przebiegu, jak i prezentów od gości. Mama, Tata 10 tysięcy, ale to poszło na talerzyki przed weselem Teściowie 8 tysięcy i to też przed weselem dostaliśmy i dołożyliśmy do wesela. Siostra (świadkowa) plus chłopak - 300 zł Siostra plus chłopak - 500 zł Ciocia i mąż, z trójką dzieci - 1000 zł (z dzieci płaciliśmy za 1 najstarszego, dwójka pozostałych darmowa, bo poniżej 2 lat) Ciocia i wujek, z dwójką dużych dzieci - 500 zł Babcia - 500 zł Babcia i Dziadek - 1000 zł Ciocia (chrzestna) i wujek - 2000 kuzynka (córka chrzestnej) z z osobą towarzyszącą - 400 zł kuzyn (syn chrzestnej) bez osoby tow. - 200 zł ciocia i wujek - 500 zł kuzyn z żoną i dzieckiem - 500 zł ciocia i wujek - 500 zł ciocia z osobą towarzyszącą - 300 zł córka powyższej cioci - 300 zł chrzestny - 4000 ciocia i wujek - 500 zł Bliska znajoma rodziców - 500 szwagierka z mężem i córką - 500 zł kuzynka z osobą tow - 300 kuzynka z osobą towarzyszącą - 300 szwagierka, mąż, dwójka dzieci - 800 zł wujek - 1000 zł ciocia - 400 zł kuzynka, mąż, syn - 500 zł kuzynka, mąż, dwójka małych dzieci - 600 zł kuzyn z osobą towarzyszącą - 1000 chrzestny z żoną - 1500 zł córka chrzestnego z chłopakiem - 500 zł syn chrzestnego z dziewczyna - 400 zł córka chrzestnego z mężem - 500 zł chrzestna, mąż - 3000 kuzynka, mąż - 900 zł kuzynka, mąż - 800 zł kuzyn i żona - 900 zł świadek z narzeczoną - 850 zł kumpel z dziewczyną - 7500 zł kumpel z dziewczyną - 300 zł przyjaciólka z chłopakiem i córeczką - 800 zł przyjaciółka z mężem - 1000 zł koleżanka z studiów z chłopakiem - 400 zł koleżanka ze studiów z mężem - 1000 zł sąsiadka z mężem (przyjaciele rodziny)- 300 zł od mojego kierownika z pracy bon na zakupy w sklepie, w którym pracujemy na kwotę 1000 zł (sklep agd) od koleżanki z pracy 1500zł tak zapisałam sobie ile kto dał, przede wszystkim dlatego, że do większości kuzynów idziemy na wesela w najbliższym czasie i porównywać będę ile dali ich rodzice i oni sami i będę wyciągać średnią i tyle dawać im. Amen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to za "kumpel"??? U mnie w 2011 bylo kilka kopert po 200. Reszta więcej. Chrzestni dali po 1500 albo 2000. Tesciowa i teść oraz moi rodzice po 4000 i po 7000 za gości z kazdej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno 7500? A nie 750?? Co to za znajomi? Dilerzy??:D. Sporo dawali. U brata męża byla jedna pusta a jedna co bylo 50zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To był mój były taki "fuck friend" z bardzo bogatej rodziny az w szoku byłam że tyle kasy mi dał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kumpel z dziewczyną 7500 zł ha ha ha . Trzeba być debilem by tak wszystkich wypisywać . Zamiast tracić na to czas odzież swoje blond włosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bzykalas się z nim ?? I zaprosilas go na wesele?? Moze wiesz on chce czegos dalej od ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naliczylam ze 40 000 oprócz rodziców to sporo.biorąc pod uwagę ze Malo osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skończyłam z nim to robic przed zaręczynami czyli ponad 1,5 roku temu więc na 100% niczego więcej nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko a jaka była cena za talerzyk ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyślij maila do skarbówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za talerzyk płaciła 250 zł za osobę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie jak ktoś wyżej napisał lepiej się nie chwal bo od prezentu powyżej 5000 zł powinno się zapłacić podatek do skarbówki. Aha i co to za okreslenie f**k friend? Taki od bxykania na boku??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To chyba prowo, kto by siedział wszystko spisywał a potem jakieś średnie wyciągał by się "odwdzięczyć"? Do tego jeszcze chwalenie się, że się swojego byłego bzykacza zaprosiło na wesele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem tak,byłam w ub.roku na weselu u rodziny.Tak na prawdę to kontakty były z nimi sporadyczne ale chyba byłam zaproszona jako wypełniacz a samo wesele było do kitu ponieważ widać było że rodziny mody po obu stronach za soba nie przepadają a konkretnie rodzice młodych.Dawano wyraznie odczuć że sie nie lubią,kazda rodzina siedziała oddzielnie bez żadnych bliższych relacji,o zabawie nie wspomnę.O godz.2-giej w nocy byłam już w domu,wesele bez poprawin. Byliśmy z mężem,daliśmy 700zł. Teraz mają następne i robię wszystko żęby tam nie póść m.innymi dlatego że oprawa dla mnie jest prostacka.Młodzi po przyjezdzie do sali weselnej ustawili się przy wesjściu,wypiliśmy szampana,podszedł kamerzysta i wszyscy po kolei ustawiliśmy się w kolejce z życzeniami kopertami jednocześnie nas filmowano. Wcześniej już składaliśmy raz życzenia po wysciu z kościoła. Było to żałosne .Nie wiem,może to nie moje klimaty dlatego nie rozumiem takich chorych obrzędów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×