Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Do kobiet 165 cm wzrostu i wiecej..

Polecane posty

Gość gość

Jak wysoki obcas nosicie i jak czesto?;) Mam 166 cm i jak założę chociaz te 7 cm to wydaje mi sie ze jestem za wysoka:/ Nie mowiac o 10 cm.. Moj maz ma 176 cm.wiec nie przewyzszam go i tak a czuje sie w obcasach jak wyżeł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 177 cm i nosze płaski obcas, ale to bardziej z powodu wygody niz problemów z wzrostem. Kiedyś nosiłam ok. 7-8 cm i nie martwiłam się. Przeciez to nie moja wina, że inni nie urośli. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żyrafy sie próbują dowartościować :-D od wczoraj kafe zalane tematami o wysokich :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja autorka.Nie widzialam zadnego tematu o wysokich przez ostatnich kilka miesięcy. Uwazam ze 166 to zadna zyrafa. Jest to wrecz średnia wzrostu u kobiet w polsce. Ale nie zmienia to faktu ze czuje sie za wysoka w obcasach. Slyszalam tez ze małe jest wredne co by sie zgadzalo czytajac komentarz goscia z 12:45.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej, ja mam 165 i w obcasach nawet 10 cm nie wydaje się za wysoka ale...mój mąż ma 195cm. Wydaje mi się niestety masz takie subiektywne odczucie przez niski wzrost twojego męża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:55 byc moze masz racje. Przy facecie 195 nawet w 20 cm obcasach nadal sie jest malutkim;) Dobrze ze przy 10 cm nie jestem od niego wyzsza..a chociaz rowna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×