Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

do mam 7 latek

Polecane posty

Gość gość

Czym interesują się Wasze córki ? szukam pomysłu na prezent dla kuzynki syna ale zupełnie nie wiem co kupić.Dziewczynka będzie obchodzić 7 urodziny,jest ładną i mądrą dziewczyną,chodzi do 1 klasy :-) kupujemy dzieciom symboliczne prezenty więc tak do 150zł :-) Coś polecicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zapytaj jej rodzicow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
scrabble, monopoly, inne gry, jest tego multum, ale też musicie wiedzieć, co już ma, żebyście nie zdublowali czegoś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może jakiś zestaw lego friends? Moja ma 7 lat i akurat teraz to jest na topie, lubi też grać w monopoly, dobble, rummikub. Zbiera też lalki ever alter high ale to już byś musiała zapytać rodziców dziewczynki czym się akurat interesuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wifigdańsk
autorko a moze pomyśl. sa dziewczynki ktore interesuja sie kucykami,laleczkami, inne wola zajecia ruchowe,inne sztuki walki ( tak sa takie 7 latki),jeszcze inne ukladac klocki,puzle,jeszcze inne taniec,zajecia z musicalu itd, zainteresowan dziecka jest cała gama,wiec czym ty chcesz się sugerowac? chyba najlepiej znasz ta dziewczynkę. ewentualnie podpytaj rodziców. u na s w 1 klasie ( u mojej ) juz porobiły sie takie grupki dziewczyn i ze sobą trzymają np jest grupka "modnisie",jest grupka zainteresowana nauką tanca towarzyskiego,grupa aktywistek ktore lubią pomagac innym i chodza na zajecia z wolontariatu itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnetaW1983
Kup jej ogon syreny - taki kocyk , ktory sluzy i do zabawy ale tez np. do czytania ksiazek, drzemki popoludniowej itp. Znalazłam ostatnio na allegro, wpisz po prostu "ogon syreny". Ten sam jest tez dostepny na www.wyjatkowe.com.pl jakby co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zabierz ja do bawialni w inny dzien- koszt 20-30 zl a i mala sie ucieszy bo dzieci to kochaja i rodzice beda wdzieczni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wifigdańsk
ludzie to temat a grudnia wiec trochę jakby nieaktualny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wifigdańsk
* Z grudnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×