Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Iva23

Dwa testy negatywne, okres po ponad miesięcznym opóźnieniu ...

Polecane posty

Gość Iva23

Dwa testy negatywne, okres po ponad miesięcznym opóźnieniu ...ale jest to okres inny niż te co miałam do tej pory. Jest jakby obfitszy i bardziej płynny tzn, leci sama krew bez śluzu, za to czasem wypływają jakby skrzepy krwi. Krew jest jasna. Zmartwiłam się, bo zaczynam myśleć, że jednak pomimo negatywnych testów byłam w ciązy i własnie poroniłam. Czy którejś z Was zdarzyło się coś podobnego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Ivy
Nie sądze, żeby to było poronienie. Ja poroniłam, ale test od samego początku wyszedł pozytywny. przypuszczam, że coś się poprzestawiało w organizmie. Idź do lekarza- być może winne są hormony. I polecam USG dopochwowe. Badanie powinno Ci wyjaśnić sprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abbypl
A nie masz czasem zapalenia jajnikow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bedac w Anglii, kilka moich kolezanek nie mialo okresu przez 3 miesiace nawet 4, czesc miala co 2tygodnie. Moze poprsotu masz jakis stan zapalny albo bylas chora, a moze gdzies wyjechalas.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iva23
Myślę, że to może być ze stresu, bo przed każdym zbliżeniem panicznie bałam sie , że zajdę w ciążę nawet pomimo zabezpieczenia. Ale nie wykluczam, że to może być jakieś zapalenie albo coś innego. Dziękuję za Wasze odpowiedzi. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×