Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Gdzie kupić fajne buty na wiosnę?

Polecane posty

Gość gość

Doradźcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale dla kogo i w jakim stylu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla kobiety, styl nie biznesowy i nie sportowy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bernadetta112233
Zajrzyj tutaj http://jeremy-scott.pl/pl/. Na pewno znajdziesz tutaj dla siebie jakieś świetne buty na wiosnę. Wiele razy kupowałam buty u nich i zawsze byłam zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że najprędzej kupisz fajne buty w .... sklepie!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy możecie się podzielić Waszymi opiniami o poszczególnych formach? Bo niektóre sklepy są bardzo drogie, tylko czy buty są warte tej ceny? Byłam wczoraj w Badurze i za zwykłe sztyblety, klejone z jakiegoś skaju krzyczą 250 zl. A za taką kwotę to można kupić skórzane, szyte, porządne buty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zenek_D
Ostatnio mi znajomy pokazał dobry sklep z oldschoolowymi sneakersami na Hożej w Warszawie. Warto się tam przejść. Jak coś to mają też swój sklep w necie - www.oldsilos.com.pl . Oryginalne najki i adiki. W sumie też ceny są do przełknięcia. Najlepiej to sobie przymierzyć w sklepie u nich stacjonarnie (miła obsługa i w ogóle), a zamówić przez neta, to można ustrzelić dobrą zniżkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miały nie być ani sportowe ani biznesowe LITOŚCI!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
JUŻ HIENY SPAMERSKIE Z NOR POWYŁAZIŁY!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Buty dla ciezarnych, dla zalatanych matek czy dla dziecka sprecyzuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poszukaj na Bejeans. tylko jak będziesz kupowała coś z nowosci to wpisz kod nowe20, to bedziesz miala 20%taniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barwinekos
Ja mam w tym roku czółenka i kalosze nowe, wszystko poniżej stówki, ale kupione na Merg. Na dokładkę mam jeszcze kilka par butów kupionych w poprzednich latach, ale te założę raz, albo i nie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zajrzyj sobie do sklepu www.sklep.apia.pl. Mają buty APIA, Fabi, Ghost, Keen, Nando Muzi i wiele innych renomowanych marek niemal z całego świata. W sklepie dostępne są kolekcje damskie, męskie i dziecięce, więc można kupić buty dla całej rodziny. Plusem jest bardzo wysoka jakość i naprawdę ciekawy design różniący się od obuwia w innych sklepach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość benderdd
Świetne buty New Balance widziałam w sklepie www.poprzecenie.pl. Przypadkiem do niego trafiłam, ale naprawdę muszę pochwalić asortyment, bo za 99 zł można wybrać naprawdę wiele markowych produktów. Oferują męskie buty, bluzy, t-shirty, bieliznę i dodatki. Wszystko w przystępnych cenach i firmowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawdz tutaj www.gamis.com.pl naprawde klasowe i stylowe buty, wiele rodzajow, modeli i co najważniejsze, solidne wykonanie, a to wszystko w dobrej cenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ernie
I'd like , please tadacip france The Red Flag disappeared in the 1980s, replaced by humbler joint efforts with foreign partners that produced boxy Lincoln copies and rebranded black Audis. Now Beijing is reviving the brand to its former glory as a rolling chrome-and-steel embodiment of national pride and ambition.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość furysia
Fajne buty można znaleźć, jak się ma trochę wiedzy. Na http://obuwiesportowca.pl można poczytać na ten temat i dowiedzieć się jakie buty są fajne na wiosnę, sportowe itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo fajne buty można znaleźć na stronie Coqui www.coqui.pl. Jakiś czas temu kupiłam sobie u nich mokasyny. Fajnie wyglądają i są przede wszystkim lekkie. Do tego cenowo naprawdę się opłaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam botki od Merg. Rewelacja - dosyć wysokie, ale za to bardzo wygodne i przede wszystkim w moim stylu. Największy plus - wygląd, jakoś wykonania. Lubię je. Być może na wiosnę kupię jeszcze jedne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×