Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

e-mama

Gdzie można kupić mięso ekologiczne we Wrocławiu?

Polecane posty

Wie ktoś? Sklepów ekologicznych jest full, ale mięso w nich trudno doświadczyć :( Kiedyś było w delikatesach T&J w Pasażu Grunwaldzkim, ale się wycofali z tego :( A w sumie w mięchu jest najwięcej \"trutek\", te antybiotyki wszystkie itd, pestycydy i środki ochrony roślin wysiadają ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maddy_M
Nie jestem pewna, ale wydaje mi się, że w delikatesach Chata Polska przy ul. Powst. Sl. (koło Rumcajsa)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zimostrad
Jesteśmy producentami i dysrtrybutorami mięsa ekologicznego. Chętnie nawiążemy współpracę ze sklepami we Wrocławiu. Zapraszamy na naszą stronę internetową www.eco-logica.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekoDolina
witajcie! taki to paradoks, klientom trudno kupic a nam rolnikom trudno sprzedac... Blisko Wroclawia, wsrod obornickich lasow wspolnie z rodzicami prowadzimy gospodarstwo ekologiczne. Certyfikat Agro Bio Testu posiadamy juz od 10 lat. zajmujemy sie hodowla bydla mlecznego i miesnego rasy limousine (wolowina kulinarna), uprawiamy tez ziola. jesli szukacie zdrowego mleka, serow i miesa piszcie lub dzwoncie, zapraszam! gruva_22@yahoo.es lub tel: 0713101207

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pije trampki
a bardzo sie różni cenami zwykłe mieso od eko ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekodolina
witaj! tak naprawde jesli kupisz bezposrednio u rolnika to wcale drozej nie zaplacisz niz w sklepie. problem zawsze jest w tym, ze caly lancuch posrednikow doklada swoje marze i efekt finalny jest taki, ze rolnik dostaje za malo, a w sklepie konsument nie zawsze moze zaplacic tak duzo... slonecznie pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiemCOjem
wlasnie, wlasnie! dzis jak sobie sam na łące badz w lesie nie upolujesz to pewnosci nie masz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pod prąd
witam Państwa, jeżeli interesują Was sprawy ekologii oraz społeczeństwa. zapraszam do słuchania audycji społecznej "Pod prąd" we wrocławskim radiu internetowym Uniradio na : www.uniradio.pl w każdy wtorek od 20 do 21. Do usłyszenia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pod prąd
witam Państwa, jeżeli interesują Was sprawy ekologii oraz społeczeństwa. zapraszam do słuchania audycji społecznej "Pod prąd" we wrocławskim radiu internetowym Uniradio na : www.uniradio.pl w każdy wtorek od 20 do 21. Do usłyszenia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekoDolina
Mamy w ofercie ekologiczna wolowine kulinarna z młodego bydła Limousine. Rodzinne gospodarstwo polozone jest wsrod lasow w okolicach Obornik Slaskich. Hodowla bydla prowadzona jest od ponad 30 lat, a od ponad 10 lat gospodarstwo ma certyfikat GOSPODARSTWA EKOLOGICZNEGO (Agro Bio Test Nr PL 0207A) tzn. ze uprawa i hodowla prowadzona jest w sposob naturalny, bez uzywania nawozow sztucznych i srodkow ochrony roslin, z poszanowaniem srodowiska. Zwierzęta hodowane są na naturalnych pachnacych ziolami lakach i pastwiskach, gdzie przebywaja przez wieksza czesc roku. w okresie zimy dokarmiane sa sianem. w gospodarstwie nie stosuje sie zadnych pasz zawierajacych GMO. Ubijane sa w sposób bezstresowy. CENA: antrykot - 60pln/kg; poledwica - 130pln/kg; prega - 45pln/kg; wolowina z udzca (na bitki i zrazy) - 65pln/kg; lopatka - 45pln/kg; zeberka - 35pln/kg; łata - 30pln/kg; rostbef - 70pln/kg; orientacyjne ceny na podstawie danych ze str. www.befsztyk.pl - mloda wolowina "limousine". my doliczylysmy cene za 'eko'. w wiekszej ilosci tzn, np cwiartka tylna 40 zl/kg, a przednia 30zl/kg. gospodarstwo 'Eko-Jar' tel 713101207

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość limousin.pl
Witam, gospodarstwo ekologiczne limousin.pl prowadzi sprzedaż mięsa ekologicznego. Wiecej o hodowli można przeczytać na naszej stronie www.limousin.pl. Hodowla bydła odbywa się w sposób bezstresowy. Cena z dostawą do domu to około 25zł/kg mięsa. Mięso jest pakowane próżniowo posiada oznaczenia daty uboju w rzeźni i aktualny certyfikat ekologiczny. Zapraszamy do współpracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mięso ekologiczne w czasach, gdy zwierzęta faszerowane są hormonami wzrostu, antybiotykami, modyfikowana karmą to podstawa. Dziś w przemysłowych hodowlach żyją po kilka tysięcy szt. w oborze sterowanej komputerow a stado obsługuje 3 robotników. Nie wierzcie że widzą słońce. Filozofie wschodu mówią "jesteś tym co jesz". Dzisiejsze alergie to dopiero początek całego łańcucha przemian, jakie zachodza w ludzkich organizmach. O GMO nawet nie chce pisać bo to juz w ogóle koszmar. Ja swojemu dziecku w życiu nie dałabym tej trucizny z hipermarket. Certyfikacja ekologiczna w Polsce jest bardzo restrykcyjna - to nie Stany czy nawet Niemcy, gdzie ekologie się coraz bardziej nagina! Kupując mięso z upraw ekologicznych mam 99% pewność, że to co jem zostało uczciwie wyhodowane. Kupując w hipermarkecie mam 100% pewności że jem świństwo i szkodzę własnym dzieciom. Ja mięso ściągam z Sudawii - www.sudawia.pl wysyłka jest nazajutrz po zamówieniu a pozytywnie zakręceni właściciele mają hopla na punkcie zdrowej żywności. Przesyłka kosztuje 20 coś złotych i można napakować towaru do 30 kg. Nie opłaca się wychodzić z domu, na paliwo wydałabym wiecej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eko.mama
ja mam upatrzony od lat swój sklepik mięsny który dostarcza do domu wędliny i mięso pierwszej jakości, jak sobie wpiszecie w google hasło "befsztyk" to wam powinien wyskoczyć, kapitalna jakość produktów i można zamówić z dostawą, pakują próżniowo i przewożone jest w chłodzie, na nastepny dzień po zakupie w domku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość energajzerka
podpijam pytanie: czy we wro lub okolicach jest mozliowsc zakupu bio miesa- wolowina i kurczaki. pozdr-e-rka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jammajjka
eko.mama - cześc, a jak z dostawą z tego sklepu befsztyk?? Dostarczają w całym kraju??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eko.mama
hej, wysyłają produkty specjalną paczką z lodem, można zamówic w całym kraju :)) Do Wrocławia docierają paczki raz dwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jammajjka
eko.mama - dziekuje bardzo za szybka odpowiedź :) Polecasz coś konkretnego u nich zamówic na spróbowanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eko.mama
Jeśli lubisz jagnięcinę to w befsztyku możesz zamawiać bez obaw, świetny jest też dróg ekologiczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jammajjka
super dziękuję za podpowiedzi :) w ten weekend chcę przejrzeć befsztyka i wybrać produkty, oby szybko dotarły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasiaKrzyminska
Po co chcesz biegać i szukać po całym Wrocławiu, ekologicznego mięsa? Ja kupuję najwyższej jakości mięso, od sprawdzonych producentów, antyalergiczne w galerii www.suppersam.pl, wybierając sklep Befsztyk. Wygodnie, z domu, zakupy pod same drzwi. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A namiary na gospodarstwo ekologiczne z królikami lub indykami? Warzywa ekologiczne kupuję na stoisku z warzywami w CH Krzyki na Krzyckiej, zaraz za wiaduktem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krigol
witajcie, jeszcze nie testowałem ale pisałyście o tym sklepie befsztyk.pl, sprawdzony? widziałem na stronie, że mają mięso na steki i to spory wybór, szukam jakiegoś miejsca gdzie mogę bez obaw zamawiać porządne mięso??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jammajjka
czołem, ja za namową forumowiczek zamówiłam i nie zawiodłam się, dostawa szybka, całość spakowana w hermetyczną paczkę z lodem, naprawdę super, mięso pierwsza klasa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krigol
dzięki za podpowiedź, chyba w takim razie po prostu zamówię z befsztyka i spróbuję, w sumie nie ma wielkiego wyboru bo u nas w mieście nie ma takiego sklepu ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jammajjka
No i tak zrób, moim zdaniem warto, wybór jest świetny i przede wszystkim jakość, także bez obaw, a jak zamówisz i ocenisz sam to napisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krigol
OK dzięki za podpowiedzi, dzisiaj albo jutro siadam i zamawiam steki w befsztyku, raz się żyje, trzeba spróbować bo inaczej się nie przekonam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jammajjka
Nie ma problemu :) no tak, trzeba samemu zawsze spróbować aby się przekonać, jak dostaniesz zamówienie i ocenisz to daj znać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krigol
OK póki co zamówiłem dwa rodzaje mięsa na steki w befsztyku bo na tym mi najbardziej zależało zdecydowanie :) ocenię jak dotrą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie z wrocławia, ale pomyślałam, że temat ciekawy. a tu...czysta reklama, nic więcej ;). aby mieć ekologiczną żywność, najlepiej kupować w małym gospodarstwie, gdzie hodują/uprawiają dla siebie a nie na sprzedaż. ja mam króliki z takiego źródła, choć nie ukrywam, że kupuję też mięso w normalbym sklepie. poza tym dziecko kiedyś też zacznie jeść to normalne jedzenie - no chyba, że faktycznie cały czas będziecie kupować przez internet tony eko-jedzenia z drugiego końca polski. tylko wówczas aż strach pomyśleć, co będzie, jak zje na wycieczce szkolnej hamburgera - skręt żołądka???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×