Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

e-mama

Gdzie można kupić mięso ekologiczne we Wrocławiu?

Polecane posty

Gość Acja1
Znajomi z Poznania regularnie zamawiają taką żywność przez internet na wiemcojem. Jadłam pyszny biały ser, kiełbasę wiejską, chleb, masło. Wszystko wyśmienite! Wszystkim z Poznania naprawdę polecam. Ponoć we Wrocławiu niedługo startują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj, ja też miałam problem ze znalezieniem ekologicznego mięsa, kiedy moje dziecko zaczęło jadać mięsne produkty stanęłam na głowie by do takich sklepów dotrzeć, lub do rolnika. Znalazłam stronę, a na niej sporo sklepów z tradycyjna żywnością i ekologicznym mięsem: http://spozywczak.info/mapa.php Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj, ja też miałam problem ze znalezieniem ekologicznego mięsa, kiedy moje dziecko zaczęło jadać mięsne produkty stanęłam na głowie by do takich sklepów dotrzeć, lub do rolnika. Znalazłam stronę, a na niej sporo sklepów z tradycyjna żywnością i ekologicznym mięsem: http://spozywczak.info/mapa.php Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kupuje od nich www.cezan-ubojnia.pl i jeszcze nigdy nie pomyslalam, zeby kupic w normalnym sklepie ;//

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Foosska
No to fakt, ja kupuję rzadziej ale porządne na puławskiej w sklepiku mięsnym befsztyk, rewelacja, nie ma to jak dobre mięso a nie to marketowe paczkowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gerdii
Najwyższej jakości ekologiczną żywność znajdziesz w sklepie www.singluten.pl .W ich ofercie polecane są produkty posiadające certyfikaty zdrowej żywności co w przypadku osób, które ze względu na swój stan zdrowia muszą się odpowiednio odżywiać jest ważne. Duży wybór i cena to kolejne zalety, które zadecydowały, że często korzystam z ich oferty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bleeee niedobrze mi od tych reklam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość errt
Najwyższej jakości ekologiczną żywność znajdziesz w sklepie www.singluten.pl .W ich ofercie polecane są produkty posiadające certyfikaty zdrowej żywności co w przypadku osób, które ze względu na swój stan zdrowia muszą się odpowiednio odżywiać jest ważne. Duży wybór i cena to kolejne zalety, które zadecydowały, że często korzystam z ich oferty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również jestem zaintwresowana, jednak mam ogromne podejrzenia, że ohy i ahy forumowiczów wychwalających befsztyk są delikatnie mówiąc podstawione. Proszę o prawdziwe podpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co prawda nie znam wrocławskiego rynku, ale mieszkając w Krakowie zamawiam ekologiczne mięsa i wędliny .. w Warszawie. Super dostawa, wszystko świeże i pyszne, może spróbujesz? Kupuję tu: http://freedelikatesy.pl/mieso_i_wedliny.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olga97
Najczęściej robię zakupy w sklepie internetowym pod adresem www.eko.rodziceprzyszlosci.pl. oferuje w sprzedaży bardzo dobrej jakości zdrową żywność , która posiada specjalne certyfikaty potwierdzające pochodzenia z ekologicznych hodowli i upraw. Zamawiam tam również kosmetyki i suplementy diety. Polecam, bo ofertę sprawdziłam osobiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sklep online z produktami ekologicznymi, takimi jak żywność ekologiczna, kosmetyki naturalne, produkty bio, żywność organiczna. Posiadamy w ofercie także produkty żywnościowe dla diabetyków, produkty bezglutenowe, zdrowe przekąski w sam raz dla dzieci oraz wszystkich osób, które pragną ograniczyć ilość cukru w diecie. Zapraszamy na zakupy, także do naszego sklepu stacjonarnego w Jelczu Laskowicach koło Wrocławia. www.jarmarknatury.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mięso które kupuję w firmie www.cezan-ubojnia.pl jest dużo smaczniejsze od tego które mogę dostać w supermarkecie więc decyzja jest prosta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asanka87
zobacz może na http://www.dobrydrob.pl/ tutaj masz wszystkie informacje o dobrych kurczakach i innych drobiowych wyrobach. Na pewno warto poczytać o certyfikacie QAFP bo to że ktoś powie ci że tak panie kurka wiejska jak sie patrzy to troszkę za mało. wiadomo jeśli wiesz od kogo bierzesz ze wsi to spoko, ale na targach bym uważała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×