Odpowiedz na ten temat

Generalne porządki. Szybko i sprawnie.

• gość 2017.08.12 [21:21]
    Witam, za 2 tygodnie wracam do pracy po urlopie macierzyńskim i chciałbym całościowo odświeżyć mieszkanie, usunąć niepotrzebne rzeczy tak aby łatwo było utrzymać porządek na bieżąco. Jak na razie to odmalowałam salon i co dalej? Wiem , że mamy za dużo ubrań, zabawek dzieci i innych gratów. Co z tym zrobić? Nie chcę już tego z powrotem upychać do szaf.Dodam , że mam 4 dzieci. 2 nastolatków i 2 maluchy. Mąż w kwestii porządków odmówił współpracy. Pomaga mi najstarszy syn.Jak to zrobić szybko i sprawnie?
  • inaccessible89 2017.08.12 [21:24]
    Podziel na kartoniki:
    1 do wyrzucenia (zużyte)
    2 do naprawy
    3 do zachowania (niezbędne)
    4 nie wiadomo, co z nimi zrobić.
    Nr 1 wyrzuć, nr 2 zostaw i jeśli w ciągu 2 mcy nie naprawisz, wyrzuć, nr 3 zostaw, nr 4 wynieś do piwnicy i potem zostaw tylko to, o czym pamiętasz i jesteś pewna, że się przyda jezyk.gif
    Jestem świetnym teoretykiem.
  • gość 2017.08.12 [21:24]
    Wyrzuc wszystko, czego nie uzywalas przez.ostatnie pol roku, z wyjatkiem zimowych ubran. Zabawki, ktorymi ie nawia sie dzieci, ubrania ktorych nie nosisz, stare gazety, rozne durnostojki itd. Posegreguj papiery zeby wszystkie wazne dokumenty miec w.1.miejscu.
  • gość 2017.10.13 [10:34]
    Zgadzam się z dziewczynami. Dodatkowo mogę zaproponować ozonowanie. Zabija zarazki i roztocza, które trudno usunąć samemu. W sumie to się nie da. To taka dezynfekcja, która pozwala też pozbyć sie alergenów.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...