Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ile trwały wasze porody?

Polecane posty

Gość gość

Chodzi mi głównie o porody siłami natury, czy były indukowane, w którym tc, jak duże były dzieci i czy nie było komplikacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1. 41tc, indywidualny kroplówką z oxy, 5,20h córeczka, 3760, 58cm, 2011r:-) 2. 41tc, indywidualny kroplówką z oxy, 9,20h synek, 3860, 57cm, 2014r:-) Na szczęście bez komplikacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
54h w tym 3h partych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisałam o 9:50 dodam tylko że podczas obydwu porodów lekarz użył chwytu Kristellera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bole zlapaly mnie w nocy ale poszlam spac dalej, budzily co jakiś czas. O 10 rano do szpitala, od 12:00 na porodówce, corka przyszla na swiat o 18:25. Dostalam jakiś zastrzyk i kroplówkę na skurcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez komplikacji 41tc, 3600, 58cm, nacięcie krocza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1. Łacznie 5,5h, 45 minut partych, dzien po terminie. Dziecko 3300 2. 3h w tym 10 minut partych, 3 dni po terminie dziecko 3640 Oba porody byly poprzedzone ok doba skurczy przepowiadajacych, wiec sie tak godzinami rozkrecalo, przy drugim bylam juz w szpitalu i poszlam na porodowke mimo nieregularnych skurczy i dobrze, bo nie wiem czy z domu bym dojechala, taki typowy hardcore trwal tylko 50 minut, odkad odeszly wody. Licze 3h, bo od lewatywy skurcze byly regularne. Przy obu nacinane krocze, przy obu zielone wody i oksytocyna, ale bez komplikacji. Wspominam dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy lekarz łokciem wypychał wam dzieci??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15h, a tym 5 min parte (wcale nie parte, to lekarz dziecko wyciagnal za jednym posiagnieciem). Mialam duzo komplikacji, okropny porod. Nieindukowany. 39 tc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierwszy porod w 40tc, podali oxy, masaze szyjki i choc podejrzewali, ze dziecko duze, dopiero po 12 godz zrobili cc-corka 4200, 61 cm. Drugi porod w 36 tc, ze skurczami od 22 odsylaly mnie polozne do lozka, o 1.30 odeszly mi wody, o 4 cc, bo nie zgodzilam sie na sn- synek 3900, 58 cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:07 Zgodzilas sie na takie cos?! Moj porod trwal 3 h, w tym 12 min partych. Rodzilam zupelnie naturalnie bez zadnych wspomagaczy, w pozycji pol siedzacej. Nie mialam zadnych komplikacji. Dziecko 3790

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:10 Ja nie wiedziałam co się dzieje:-) dodam też że nie wiem kiedy mnie nacinali. Przy drugim porodzie wyraźnie zaznaczyłam że sobie już tego nie życzę a znów mnie nacieli, ani ja ani mąż nie wiemy kiedy:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mąż postanowił trzeci poród filmować:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1.16 godzin 42tc poród w 100% wywoływany 2 godz bóli partych na końcu i tak syna wycisneli koszula waga 4400g 60cm :-) :-) :-) 2.ok 12 godz 39tc samoistny poród 10 min boli partych bez nacięcia ani żadnego wypychania :-) :-) córka 3800g 56cm :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wody odeszlymi o 23:55 w dniu terminu :-) skurcze zaczely sie ok 2:00 w nocy, o 7:00 dostalam ZOO, akcja porodowa zaczela sie o 10:30 o 10:36 corka byla juz na swiecie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jak jest po ZZO? Faktycznie nic nie boli? U nas nie ma:-( a do innego szpitala daleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
37 tydzień, akcja zaczęła się sama, pierwszy skurcz o 23:20, dziecko było na świecie 23:55

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś no przestalo bolec, ale caly czas czulam skurcze. W moim przypadku ZOO przyspieszylo akcje rozwoierania sie i w ciagu 30 minut z 2cm zrobilo sie 10 :-) u mojej siostry bylo podobnie. Mieszkam w Niemczech i tutaj ZOO i CC na zyczenie to standart a nie przywilej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16 godzin w tym 3h pelnego rozwarcia I na koniec cc bo dziecko zle sie ulozylo a wystarczylo ku...ra zrobic usg. A to wszystko w najlepszym szpitalu we wroclawiu. Zapomnialam. Polozna dala mi oksy bez pytania mowiac ze to antybiotyk a jak krzyknelam to zaczela mi mowic zamknij morde. Zapraszam na kamienskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
39 tydz, 17 godz porodu, z oksy od połowy. Na pocieszenie: skurcze parte trwaly 5 min. 10 punktów ws Apgar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 godz, 40 tc, dziecko z wagą 3,400. 4 godz, 41 tc, dziecko z wagą 4 kg. Nie indukowane, piszę o czasie od pierwszych skurczy i odejścia wód, bo u mnie to jedno z drugim na raz było, więc nie tak że mnie wcześniej jakieś nieregularne skurcze męczyły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×