Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość222

jak urodzic corke

Polecane posty

Gość gość222

Witam mam 3 synów w wieku 7 lat 4 lat i 16 miesiecy i nie wiem jakie sa szanse na urodzenie córki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze przed pierwszą ciążą rozmawialiśmy z mężem o dzieciach i imionach o taka luźna rozmowa. Gdy zaszłam w ciążę widziałam od razu, że bedzie to syn. I się nie myliłam chociaż na pierwszym usg na ktorym widać było płeć dziecka lekarz ktory byl na zastepstwie zamiast mojego powiedział że to będzie córka. W sercu czułam jednak że to chlopiec :) teraz staramy się o drugie dziecko i jest mi to obojętne jakiej bedzie płci ważne żeby było zdrowe :) a Tobie autorko życzę kolejnej ciąży i córeczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak urodzić? Sn albo cc. Jak wolisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia3739
Polecam stronę poradnik zdrowie. Tam jest wszystko wytłumaczone. Trzymam kciuki za córcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko wiem co czujesz ja równiez mam 3 synów a teraz będzie dziewczynka :) ja wiem że nie da sie zaplanowac płci jednak uczepiłam sie współzycia tylko przed owulacją i sie udało, moze przypadek, moze nie...ale niedługo zaczna sie sukieneczki, warkoczyki i spineczki czego i tobie zyczę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mamusia we łbie ma siano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:42 A ty siano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko podlega wyliczeniom kosmosu. Nie wierzę w żadne pierdoły typu słodkie, gorzkie, przed owulacją, po itp Sprawdziłam siebie, krewnych. płeć się zawsze zgadza :) Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
GOŚCIU 16.42 Po tobie to dopiero widać jakie masz siano, wypowiadając się w temacie w którym nie masz kompletnie nic do powiedzenia. Ale trzeba coś napisać, choćby ubliżyć bo inaczej nie umiesz. Jak Ci tak łatwo wychodzi ocenianie ludzi po kilku słowach to lepiej zacznij dorabiac jak wróżbita Maciej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja współżyłam przed owulacją (monitoring cykli) i mam 2 synów. Teraz jestem w ciąży i na 80% też chłopak... ja w takie metody nie wierzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość222
dziekuje za porade trzeba byc dobrej mysli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Płeć dziecka jest zdominowana przez plemniki. Może twój mąż nie ma plemników z damskim chromosomem? Może powinnaś zmienić dostawcę plemników?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kanałem rodnym, tak jak synów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś czytałam jakiś artykuł, że większość mężczyzn ma tak, że większość jego plemników ma chromosomy jednego typu np XY (męskie) albo XX (żeńskie). Chyba to było coś 70% o ile dobrze kojarzę. Wtedy kolejne dzieci mają dużo większą szansę być tej samej płci. Jak tak patrzę po znajomych, rodzinie itd to bardzo mało jest parek, większość ma dzieci tej samej płci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×