Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak urządzic pokój dla czterech dziewcząt

Polecane posty

Gość gość

Pokój ma 22 m2 , nie wiem czy wstawic łożka piętrowe czy pojedyncze no i jak dalej je uzrzadzic . poradzcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
musisz mieć cztery oddzielne pokoje dla czwórki dzieci proste i niech same decydują co tam chcą zgodnie z zainteresowaniami :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak w jakimś zakładzie karnym, piętrowe prycze i kibel w kącie ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w jakim wieku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie , nie beda miały czterech oddzielnych pokoi :P w wieku 7, 8 , 9 i 12 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zmien forum bo tu Cie zjedza, hrabianki co w palacach mieszkaly :-D Wedlug mnie dwa pietrowe, wiecej miejsca zostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez tak myslałam o piętrowych , dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taaaa 60 metrowy pałac gdzie dziecko ma swój pokój. Zazdrosne biedne, niezaradne siksy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Zmien forum bo tu Cie zjedza, hrabianki co w palacach mieszkaly xx no tak jak nie masz klity 20m2 tylko 55m2 w bloku i 1-2 dzieci, bo wiesz co to antykoncepcja to jesteś hrabianką z pałacu ha ha ha du/pościsk życiowych fajtłap dla których dziecko mające pokój 8m to istny królewicz ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś gość dziś Zmien forum bo tu Cie zjedza, hrabianki co w palacach mieszkaly xx no tak jak nie masz klity 20m2 tylko 55m2 w bloku i 1-2 dzieci, bo wiesz co to antykoncepcja to jesteś hrabianką z pałacu ha ha ha du/pościsk życiowych fajtłap dla których dziecko mające pokój 8m to istny królewicz ha ha ha x poszła stąd ! nie prosiąłm o szczekanie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może takie zestawy gdzie łóżko jest nad biurkiem i tam jest też szafa na książki i ubrania. Każda ma też swój kącik, pod łóżkiem, a nad biurkiem jest możliwa do zamontowania firanka, się mogą dziewczyny odgrodzić. 22m2 to spory pokój. U mnie co prawda każdy ma swój pokój (3 dzieci), ale jak nie masz wyboru to takie zestawy są fajne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli dziewczynki nie widzą problemu we wspólnym pokoju, to gdzie Wy, drogie Panie ten problem macie? Ja osobiście jako nastolatka żałowałam, że mam pokój z siostrą, a teraz z wiekiem żałuję, że nie mam więcej rodzeństwa. Mogłabym przeboleć ten brak własnych 4 ścian. Ja mam 55 m2 mieszkania, póki co mamy jedno dziecko (Córka ma swój pokój), my mieszkamy w salonie z aneksem. Planujemy jeszcze dwójkę dzieci. I metraż jest dla nas aktualnie najmniejszym problemem. Mieszkanie mamy bez kredytu. Może za parę lat, jak dzieci będą starsze, a my znów coś odłożymy to pomyślimy o większym mieszkaniu, a póki co problemu nie widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak sie stało , że z dwóch córek zrobiło mi sie cztery i to w podobnym wieku . Mam dwie córki a dwie mojej siostry która kilka dni temu zgineła w wypadku. Obecnie nie mam na wieksze mieszkanie i razcej sie to nie zmieni . Dziekuje za porady . Myslałam o łozkach pietrowych cos takiego : http://allegro.pl/lozko-pietrowe-raj-2-kompletne-transport-gratis-i6023345414.html to nie reklama !!! siedze od rana na allegro i szukam i do tego dwa podwójne biurka zrobione z białego blatu z białymi nogami co myslicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo fajne. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś A może takie zestawy gdzie łóżko jest nad biurkiem i tam jest też szafa na książki i ubrania. Każda ma też swój kącik, pod łóżkiem, a nad biurkiem jest możliwa do zamontowania firanka, się mogą dziewczyny odgrodzić. 22m2 to spory pokój. U mnie co prawda każdy ma swój pokój (3 dzieci), ale jak nie masz wyboru to takie zestawy są fajne. x poszukam takich ale nie wiem czy cztery sie zmieszcza , musze zmierzyc i popatrzec jak to bedzie wygladac, dzieki za porady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widziałam tez w ikea takie szafki z szufladami pod biurko tez białe by kazda miała swoje i idealnie pasowałoby pod okno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I chyba odstapimy dziewczynom garderobe by nie wstawiac im juz szafy która zabierze duzó miejsca . A my mamy w p/pokoju zabudowana szafe wiec chyav sie w niej zmiescimy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masakra ja tak można żyć :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Normalnie królewno, ludzie większe problemy mają w życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Palac moich rodzicow mial 43mkw, a moja komnata 6. Ale bylo to moje prywatne 6mkw, moglam czytac ksiazki po nocach i nikomu tym nie przeszkadzalam, moglam sie w spokoju uczyc w czasie kiedy u siostry byly kolezanki, moglam sie przespac jak mialam taka ochote i nikt mnie nie budzil swoja obecnoscia. Rok mieszkalam z kolezanka w jednym pokoju na studiach i byla tragedia... ja chcialam spac, a ona sie uczyla po nocach, przeszkadzalo mi jej swiatlo, jak ona wstawala na 8 to jej budzik mnie budzil... dramat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zapewne jest to uciązliwe , ale cóż mam zrobic innego ? wygonic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to jest zawsze najlepsze: wygonić? zabić? nie kur/wa! gumę nałożyć napalonemu Januszowi w odpowiednim momencie ty tępoto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś no to jest zawsze najlepsze: wygonić? zabić? nie kur/wa! gumę nałożyć napalonemu Januszowi w odpowiednim momencie ty tępoto! x to nałoz swojemu Januszowi tepoto ! jakbys doczytała to bys wiedział matole !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam sie nie znam na dizajnach ale w tych czasach jest milion rozwiązań, a w ikei chyba najłatwiej takie myki znaleźć ;) Swoją panieńską kawalerkę tam urządzałam :) 22 metry to jest niezły kawałek pokoju, nie powinnaś mieć problemu :D moja cała kawalerka miała 25m2 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rzeczywiscie jutro moze pojade do ikea i poszperam bo i tak musze kupic dziewczynom wile drobiazgów , mam poltorej tygodnia na zrobienie pokoju . troche mało ale musze zdazyc . musze kupic lampki nocne , lampki na biurko , jakies pudla ,pudelka i róznosci . dziewczyny chciały aby zrobic im niespodzianke i ja miaam wszystko uzradzic - szczerze - trudne zadanie , ale staram sie w tych bardzo trudnych dla nich chwilach .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a kim ty dzido jesteś że każesz nam gumy zakładać PROSTACZKO spie/rd/alaj od życia innych jabolu :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś a kim ty dzido jesteś że każesz nam gumy zakładać PROSTACZKO spie/rd/alaj od życia innych jabolu pechowiec.gif x a ty dzido kim jestes by mnie oceniac ? he ? pytam zgredo stara ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytanie proste: jak urządzić pokój dla czterech dziewcząt. Przeczytajcie jeszcze raz a niektóre stokroć skoro tak ciezko zrozumiec. Nie Twój cyrk nie Twoje małpy. Odpowiedź na pytanie jedna z drugą bo żal czytac. Do autorki bardzo fajne rozwiązania są w programie Nasz nowy dom. Też występują tam rodziny wielodzietne. Najlepsze chyba łóżka piętrowe, podwójne biurka, podwieszane polki. Najważniejsze by każda miała kat do spania i nauki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18 27 ja nie piszę komuś kto stracił siostrę w wypadku i musi przysposobić jej dzieci takich rzeczy szm/ato nic ci do tego jak kto żyje i mieszka takie dzidy jak ty to prostackie zera jak dla mnie NO TAK POWINNA SZANOWNEJ SIPSTRZE NIEBOSZCZCE KAZAĆ SIĘ ZABEZBIECZAĆ NA WYPADEK WYPADKU ja PIIEJDOJE KTO TU SIEDZI JA PYTAM :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masakra, jakbyś nie urządzila i tak będą się kisić, jak fiut twojego w pochwie. Patologia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×