Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak urządzic pokój dla czterech dziewcząt

Polecane posty

Gość gość
18 59 idź wypij kolejnego jabola rzyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie da się go jakoś podzielić na pół? Zawsze to lepiej we 2 niż we 4...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasssska
Ja co prawda nie mam 4 córek, ale mam 3 córki, które dzielą wspólnie pokój, który ma 26m2. Przyznam się szczerze, że jego urządzanie nie należało do łatwych rzeczy. Zastanawiałam się między normalnymi łózkami jednoosobowymi, a łóżkiem piętrowym, ale wraz z córkami zdecydowałyśmy, że najlepszym rozwiązaniem będą jednak pojedyncze łózka. Każda z córek obok łózka ma małe biurko i komodę. W pokoju znajdują się także dwie duże szafy. Myślałam o kupnie trzech, ale niestety pokój okazał się zbyt mały i nie pomieściłby trzeciej szafy o szerokości ok 180cm. Myślałam, że najszybciej pójdzie mi z wyborem kolorów ścian, ale to okazało się najtrudniejsze, bo córki lubią inne kolory. Długo nie wiedziałam jak to rozwiązań. Zaczęłam szukać w Internecie porad dotyczących aranżacji pokoju młodzieżowego. Znalazłam sporo artykułów, ale tylko ten https://www.dulux.pl/pl/inspiracje/pokoj-mlodziezowy-jak-pomalowac-i-urzadzic bardzo mi pomógł. Artykuł zawiera rzeczowe informacje i jest przy tym bardzo ciekawie napisany. Zdecydowałam się na połączenie 3 pastelowych kolorów i moje córki mają bardzo kobiecy i przytulny pokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyna pisze, że siostrę straciła w wypadku. Wzięła odpowiedzialność za dwie siostrzenice a wy ją wyzywacie od patologii? :o normalne kur/wa jesteście??!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Temacik zalatuje lekkim prowo... :( 1. Gdzie ojciec dzieci -z in vitro od dawcy :D ? 2. Gdzie dotąd mieszkały -karton pod mostem ? No i ciekawe jak tam będzie z "entuzjazmem" córek gospodyni którym zapewniła warunki życia godne poprawczaka czy ZK . One sie bardzo teraz cieszą ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie przyszło Ci do głowy idiotko, ze ojciec może nie żyć od dawna? Albo ma odebrane prawa rodzicielskie? Albo ewentualnie siedzi w pace? Zapewne nie mieszkały w kartonie, ale chyba same mieszkać nie mogą w mieszkaniu po matce nie uważasz? Matko jaka głupia baba :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No z pewnoscia sie ciesza z nowego pokoju! Z tego ze rodzice zgoneli tez pewnie zacietaja rece z uciechy na mysl o tym co wloza na pogrzeb. Czy wy jestescie normalne co niektore? I napewno to ze nie beda mieszkaly tak wugodnie jak dotychczas to najwieksze zmartwienie w tej chwili dla tych biednych dziewczynek. Trochę rozumu kultury i taktu by wam sie przydalo!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tiaaaaa ...ojciec nie żyje od 12 lat .Córeczki mają 8-9 więc nie są zdolne do samodzielności . Żyli w komunalnym gmina podstępnie zabrała/ u okrutnego kamienicznika który wygnał biedne sierotki. Co wy tam jeszcze prowokatorzy wymyślicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko bardzo ci współczuję twojej straty, trzymaj sie. To piekny gest, ze chcesz wychować córki siostry jak swoje. Dla twojej siostry tam na górze jest to na pewno ulga, może odpoczywać w pokoju, bo córki sa pod dobrą opieką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może nie żyć od 5 6 może nie żyć od roku. Jakie to ma kur/wa znaczenie?! Widocznie nie ma nikogo kto może się nimi zająć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O to będzie 500+ razy 4 ! 2000 jeszcze pewnie kaska na "rodzinę zastępczą" i życie staje sie prostsze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteście poje/bane :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×