Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość od bety

jaką miałyście betę w 5 tc?

Polecane posty

Gość gość od bety

Zrobiłam pierwsze badanie i wyszło, że mam 4650. Wg om (cykle regularne 27 dniowe) w dniu badania był to 5t2dc. Czy to dużo czy mało? Czy przy ciąży pozamacicznej lub pustym jaju wynik byłby na pewno niższy? Do lekarza idę za 7 dni i oczywiście strasznie się stresuję czy na pewno wszystko ok. Tym bardziej że nie mam mdłości ani zmian w piersiach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Beta to indywidualna sprawa musisz sprawdzić przyrost po 48h jeśli będzie wiekszy o co najmniej 66% to raczej jest wszystko ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nieprawda, pewne potwierdzenie prawidłowej ciąży to uwidocznienie zarodka z bijącym serduszkiem. Pojedyńczy wynik beta hcg o niczym nie mówi, a nawet prawidłowy przyrost nie gwarantuje prawidłowej ciąży, znam osoby z pustym jajem, którym beta ładnie rosła. Ale ty się Autorko nie zamartwiaj, niewyprzedzaj zdarzeń i ciesz się ciążą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To oczywiste że się stresujesz, ale staraj się nad tym panować i nie tracić radości z ciąży i nie szkodzić dziecku. Lęk będzie zawsze, im później tym większy, a po urodzeniu już w ogóle. Nigdy nie ma pewności, że będzie dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
beta? a co to jest? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość od bety
Potoczne określenie poziomu hormonu HCG. Dzięki za odpowiedzi. No właśnie wszędzie w koło tyle poronień i obumarłych ciąż. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam bardzo niska betę bo 15 a po 48h wynosiła 9 wiec u mnie nie skończyło się szczęśliwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość od bety
Bardzo mi przykro :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To co przezylam nikt mi nie odbierze. Nie życzę nikomu najpierw wielka radość a za chwilę ogromny płacz jestem dwa miesiące po tym przykrym zdarzeniu i nadal o tym myślę. Mam nadzieje że uda mi się zajść w ciążę która będzie zdrowa i urodze zdrowe dziecko. Moim zdaniem u Ciebie jest ok nie denerwuj się. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikomu, największemu wrogowi nie życzę straty dziecka, bo wiem, że to największa tragedia. .. autorko Twoja beta ok, ja w tym czasie miałam chyba podobny wynik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam powyżej 7tys w 5t5 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość od bety
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5t3dc 4201, 5t5dc 7989

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tyle co ty autorko ja miałam w 4 tyg a potem zaczęło spadać i poroniłam. Tak więc wcale nie masz wysokiej tej bety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta reklama tanich aukcji jest bezczelna i niestosowna. Ludzie czy Wy juz nie macie zadnej kultury? Pisac o poronieniu i w nastepnym wersie o licytacji? Brzydze sie takimi reklamami i na pewno nie skorzystam z tej strony,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gościu wyżej. Dodam jeszcze tylko że to szczyt debilizmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niską masz tą betę dość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość od bety
Rośnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pow 7 tys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wcale nie byla niska nie czytaj glupot gratulacje !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzekkk
Hej, potrzebuje opinii. Dziś jest 31 dzień cyklu, 29 powinnam dostać okres - mam tylko plamienia. Wczoraj (30dc) robiłam betę i wyszła 18,0. Miesiączki wciąż brak a plamienia już są mało krwiste. Dodatkowo mam lekko podwyższoną temperaturę, czasem mdłości, czasem bóle w dole ale i słabą psychikę. Czy znacie przypadki, które w tak późnym dniu cyklu miały taki niepewny wynik? Jutro mija 48h i chcę powtórzyć badanie, jednak boję się najgorszego...tak bardzo chcę mieć dziecko !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w betę nie wierzę, ja 34 dc miałam betę Hcg 800 a 36 dc 22000 a raz miałam 2300 a ciąży nie było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zuzekk, pewne potwierdzenie prawidłowej ciąży to uwidocznienie zarodka z bijącym serduszkiem... Taki pojedynczy wynik beta hcg nic nie mówi. 18 to malutko, jakby dopiero doszło do zagnieżdżenia.. Musisz czekać, na usg i tak nic jeszcze nie będzie widać. Możesz powtórzyć badanie beta hcg, jak urośnie minimum 60 procent, to będziesz na dobrej drodze, ale to też niczego nie gwarantuje.. POWODZENIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzekkk
Powtorzyłam betę, wyszła 42,9. Zrobiłam też prolaktynę wynik 23,10. Mam mdłości, czasem ból w dole, brak miesiączki i oddaje ciut częściej mocz. Czyli naprawdę jak pójdę do gin. może się okazać, że nie jestem w ciąży??? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestes w ciazy. Badanie krwi daje pewnosc w 100%. Ktos tu na forum glupoty wypisuje,ze nie wierzy w bete.... Ladnie Ci przyrost,czyli na ten moment ciaza sie rozwija,ale jest jeszcze baaaardzo wczesna. Na usg zwykle mozna cos zobaczyc powyzej 1000. Musisz poczekac. Trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzekk
Dzięki, podtrzymujesz mnie na duchu. Pragnę dziecka bardzo długo, jeszcze lekarze mnie straszyli, że prawdopodobnie mam dwurożną macicę... Ginekologa mam 2 lutego, mam nadzieję, że pokaże mi małe jajeczko na ekranie i będzie wszystko ok. Czy nie wiecie, czy lekarz rodzinny może dac skierowanie na hcg? Dobrze by było powtórzyć znów za 48h a płacić 35 za badanie co dwa dni...to dla mnie za drogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzekkk
Niestety moja beta hcg znów powtórzona po 48h tym razem spadła do 36,0. Oznacza to chyba tylko jedno.... No chyba, że ktoś zna taki przypadek, że mimo spadku hcg dziecko się urodziło? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro beta - hormon ciążowy spada, to nie ma nadziei niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×