Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

jaka poduszka do karmienia proszę o radę

Polecane posty

Gość gość

waham się pomiędzy takim sztywniejszym już "ukształtowanym" rogalem (są na allegro od 27zł) a takim wałkiem 170 cm wiązanym ?? Ma ktoś doświadczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up up ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Będąc w ciąży nakupowałam całą masę tych pierdół reklamowanych jako niezbędne. Potem się okazało, że dziecko najwygodniej trzymać na rękach, albo położyć obok siebie na łóżku. Totalna strata kasy i miejsca w pokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam motherhooh taka dluga. Korzystalam z nije jak spalam w ciazy na boku,potem malego czasem karmilam na niej,jak kladlam go na lozku jak spal to robilam taki kojec,potem jak zdarzalo mi sie spac z dzieckiem i mezem i karmilam pieraia to jak maly spak z brzugu to robilam z niej zabezpieczenie by nie spadl,a jak mial spac z drugiej strony od taty to oddzielalam nas od niego,zeby tata go przypadkiem nie zgniotl:P teraz jak jest eieksy i mobilniejszy to jak zostawiam go na lozku to tez z niej korzystam,zeby sie nie przekrecil i nie znalazl na ziemi. Mysle ze z wiekiem dziecka tez sie przyda. A tata lubi sobie czasem w dzien sie w nia wtylic i pospac;)albo wzoac do ogladania tv. Wiec ma wiele zastosowan i nie zaluje ze kupilam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
*Wiekszy nie eieksy. Sorki za literowki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisałam minutę przed tobą i widzę kompletnie inne zdanie :). Ale musisz przyznać, że do zabezpieczania dziecka równie dobrze można zastosować zwykłe poduszki (lub koc), których w domu pełno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stale_ciekawska
Karmiąc niemowlę wystarczy podłożyć swoją rękę, żadne poduszki,kocyki, pierdoły, matka musi czuć, że dziecko leży stabilnie,a nie powyginane na poduszcze.NO , chyba, że chce mieć dziecko z krzywym kręgosłupem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam sie,mozna:)ale mi sie swietnie na niej spalo i teraz czasem spi i nie zaluje:),

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak mozna trzymac na rekach ale nie kazde dziecko jest idealne i nie u kazdej kobiety laktacja od razu sie pojawia.Fajnie jak wystarczy dziecko 20min pokarmic i potem spi,problem pojawia sie jak dziecko sie nie najada i caly czas byc przy piersi. Mi ta poduszka uratowala zycie:-) a raczej plecy nawet teraz jak dzieck ma juz prawi 6msc i karmienie piersia jest prote to nadal uzywam tej poduszki super srawa. A i moj maz tez czasem z nia spi:-) i takze kladlam na niej dziecko do spania,wedy lepiej spalo gdy bylo wtulone w poduszke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam poduszkę delta baby, jest to duży rogal. Nie jest usztywniona, ma kształt łuku i wypełnienie z jakby małych kuleczek i jest świetna. Jak karmiłam na siedząco dziecko sobie na niej super wygodnie leżało, teraz mój maluszek akceptuje tylko karmienie na leżąco i tą poduszke podkladam sobie pod karm i plecy i jest superwygodnie. Dzięki temu wypełnieniu ona idealnie podpiera ciało, niezależnie od pozycji, ja na niej nawet śpię. I jestem pewna że po zakonczeniu karmienia nie wyrzuce jej z łóżka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a i ja tez mam wlasnie taka wypelniona kuleczkami-super jest mozna ulozyc ja jak sie chce,w szpitallu dali mi taka sztywa i nie wygodnie mi sie na niej karmilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ja, autorka czyli lepsza wygięta w rogal czy ta długa, wiązana? przy pierwszym synu karmiłam ok 45 min także teraz chcę sobie zaoszczędzić bólu pleców ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem lepsza ta wygieta w rogala bo miałam takz ta prosta dlugo ale nie dopasowywala sie tak dobrze jak ten rogal.Wazne jest tez to czym jest wypchana,ta prosta ktora mam to ma taka wate a ten rogal kulki i jest o wiele lepsza tylko tej uzywam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam rogala wypelnionego pierzem. nie oddalabym go za zadne skarby. Karmienie na rekach dla mnie jest strasznie niewygodne, a na poduszce mam wolne rece. Moge buszowac po necie albo czytac. Dziecko ma 5 miesiecy a poduszke uzywam kilka razy dziennie no i podczas nocnych karmien. Polecam rogala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fasolka motherhood. Dla mnie super wygodny i bardzo się sprawdził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miłami
też mam podobne wrażenia co do fasolki z moderhood kupiłam ją około miesiąc temu w kinderland24 i naprawdę jest rewelacyjna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też miałam tą fasolka z motherhood, mi ona b odpowiadała, nie mam porównania z innymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam tę poduszkę: http://akpolbaby.pl/pl/akcesor(...)6714472001.html Jest rewelacyjna - świetnej jakości materiał, komfortowa i bardzo użyteczna. Kupiłam ja w Akpol Baby, bo mieli dobrą cenę, zresztą u nich w ogóle często robię zakupy, przyznam w dużej mierze ze względu na szerokie wybór i duże promocje cenowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nitka67
Widzę, że z mooderhood wiele z was przetestowało, a ja zastanawiam się właśnie nad poofi taki model kinderland24.com.pl/poofi-poduszka-dla-kobiet-w-ciazy-kremowo-szara.html, czy któraś z mam posiada i podzieli się opinia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lancomee
ja jak karmilam to miałam takiego wielkiego rogala, bardzo fajnie sie sprawdził - tylko trzeba patrzeć czy poszwa jest zdejmowana bo to ważne przy praniu. Jeśli kupisz takiego dużego jak np tutaj mają http://www.tinystar.pl/pl/index to jest jeszcze jeden plus - jak ci brzuszek urośnie w czasie ciąży bardzo przydaje się on do spania na boku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandalek1231
Ja polecam, kupiłam na babydoro.pl i super się sprawuje. Jest mięciutka w dotyku, nie podrażnia skóry mojej małej, a w dodatku po praniu wygląda jak nowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podrozniakania1231
Ważne, aby była wygodna dla maluszka. Fajnie też jak jest w fajnym dziecinnym kolorze, wtedy dziecko lepiej je :) Ja znalazłam taką na babydoro.pl w dobrej cenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć dziewczyny :) Używam od 5 miesięcy poduszki typu rogal. Jest rewelacyjna. Bardzo często karmie też poza domem. Na początku wkładałam poduszkę do foliowego worka ale było to rozwiązanie prowizoryczne, niewygodne i nieestetyczne. Zaczęłam więc szukać pokrowców do przechowywania poduszki, niestety nic nie można było znaleźć. Wtedy zrodził się pomysł uszycia torby na poduszkę dopasowanej kształtem do rogala. Torba uszyłam z nieprzemakalnej eco skóry, którą łatwo jest wyczyścić. Zamykana jest na zamek błyskawiczny, dzięki czemu poduszka jest dobrze chroniona przez zmiennymi warunkami pogodowymi oraz kurzem. Dla wygody w torbie zrobiona jest kieszonka na drobiazgi typu butelka do karmienia, smoczek czy pielucha. Wykończona jest dopasowaną kolorystycznie podszewką. Ponadto torbę można wozić pod wózkiem jak i nosić na ramieniu. Często też przewożę w niej poduszkę jeżdżąc autem lub komunikację miejską. Torba jest bardzo pakowana. Wyjęcie i wsadzenie poduszki jest bardzo łatwe. Dzięki torbie, poduszka pozostaje dłużej czysta i higieniczna. Jeżeli uznasz że taka torba byłaby dla Ciebie przydatna to napisz do mnie na c.caroline@op.pl, 690 646 230 Dostępna jest szeroka gama kolorystyczna materiałów, np. pod kolor wózka, a także rozmiarów. Szyję również na zamówienie. Karolina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam taka poduszeczke z fiki miki, anatomiczną do karmienia http://materacyk.pl/. Polecam bo na prawdę to ratunek dla mam którym cięzko przychodzi ułożenie dziecka do karmienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama000000
Na pewno poduszka za 30 zł nie będzie dobra. Wypełnienie jest najważniejsze dla wygody - i mamy, i dziecka. Musi być odpowiednio twarde, ale też elastyczne. Musi się dopasować do mamy talii. Dziecko się nie może zapadać. Poducha może naprawdę uprzykrzyć karmienie, jeśli jest zła ;) Ja mam super - Chicco Boppy. Synek ma 3 mce i nadal na niej karmię, a od niedawna mały na niej także odpoczywa lub bawi się :) Ma fajne wypełnienie i można prać ją w pralce oraz dokupić inne poszewki :) https://images83.fotosik.pl/958/38e0a0087865f26amed.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja siostra używała gniazdko, teraz ja taką chcę kupić. miała mi dac swoją ale Jasiek uwielbia na niej spac. no i nie ma szans. a poduszka sup[er, można ją prać , jest przyjemna w dotyku, mieciusia więc się nie dziwię że na niej śpi http://materacyk.pl/produkt/poduszka-gniazdko/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×