Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jaki wózek?

Polecane posty

Gość gość

Budżet do 3 tys., mieszkam w domu, potrzebuję wózka wielofukcyjnego, który sprawdzi się w różnym terenie. Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maxi cosi mura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam Mutsy Tansacion- rewelacja, duże koła ( do wyboru piankowe lub pompowane), w miarę lekki, bardzo zwrotny, prowadzi się lekko, kupiłam 3w 1, mam do niego fotelik maxi cosi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aha, jestem dość wysoka (1,77) i nie chcę mieć gondoli na wysokości kolan. Gościu dziękuję już patrzę na ten wózek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
*transrange, a nie transacion

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję, tego Mutsy też obejrzę :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczerze polecam, ja mam 175 cm i jeżeli chodzi o wysokość, to jest idealny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spróbuj Murę cztero lub trzykołową od Maxi Cosi. Mura jest bardzo wytrzymałym wózkiem na każdy teren. Ma piankowe koła, których nie trzeba pompować i które nie ulegną nigdy przebiciu. Łatwo się ją prowadzi nawet po wybojach i wertepach. Ma solidna i stabilną konstrukcję, łatwo się składa. W zasadzie jest to wózek, który powinien posłużyć dziecku do około czwartego roku życia - nie trzeba już kupować dodatkowej spacerówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jedo fyn polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam Mima Xari, gondola z funkcja spacerowa 3,5 tys. ale sunie jak po maśle po naprawdę trudnym terenie, nawet teraz po śniegu daje rade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli masz do wydania taką kwotę to warto zastanowić się nad Murą cztero lub trzykołową od Maxi Cosi. Wózek solidny, mocny, ale też bardzo zwrotny i skrętny. Warto go też kupić jeżeli planujesz więcej dzieci, bo jest praktycznie niezniszczalny i bardzo wytrzymały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez uwazam ze w twoim przypadku najlepszym wyborem bedzie mura z maxi cosi- ma piankowe mocne kola ktore przetrwaja na kazdym terenie, do tego mocny stelaz, wygodne siedzisko. DLa mnie ekstra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak nie Mura to spojrz na Stellę- tez z Maxi Cosi. jest troche mniejsza i lzejsza od mury, ale stelaz ma taki sam. Mi sie podoba bardziej stella- jest taka kompaktowa sportowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak jak dziewczyny powyżej piszą Mura albo Stella. W założonym budżecie się zmieścisz, a każdy z tych wózków posłuży Tobie i dziecku do samego końca i nie musisz już myśleć o spacerówce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tej cenie polecam wózek Anex Sport 3w1. Bardzo stabilna konstrukcja jednocześnie z dobrą podwójną amortyzacją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Anex Sport. Duży wygodny wozek wielofunkcyjny na aluminiowej ramię z mega dobrą amortyzacją która świetnie sprawdzi się na trudnym terenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poczytajcie sobie pare tematow ponizej na temat własnie Anexa. Nie kuście sie ta reklama bo bedziecie zalowac zakupu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie w Warszawie kupię wózek mima xari?? Widziałam, że wcześniej ktoś pisał, że posiada ten wózek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mima Xari to wózek masakra. Trzeszczy jeszcze jak nowy a dziecko latem przykleja się do siedziska, które jest z tworzywa sztucznego. Polecam Anexa Crossa jak chce pani wózek ładny i praktyczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam sprawdzony Elodie Details Stockholm Stroller :) lekki, łatwy w prowadzeniu, poręczny, zajmuje mało miejsca po złożeniu. Swój kupowałam w sklepie vanillafrog.pl i maja tam wiele wzorów tego cudeńka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×