Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosc autorka

jakie klocki dla dwulatka

Polecane posty

Gość gosc autorka

witam. Zastanawiam sie nad prezentem dla 2,5letniego syna, pomyslalam o jakichs klockach- ale tyle tego, ze glowa boli. Popularne duplo sa drogie wg mnie, a myslalam nad tym zeby moc mu dokupic co jakis czas nowe zestawy, zeby klocki troche posluzyly. A moze jakies drewniane albo wafle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lego duplo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam 2,5-latke i kupiłam jej na mikołaja CIASTOLINĘ z wyciskarkami cały zestaw, taka ciastolina jest na bazie mąki nie jest szkodliwa na allegro jest pełno zestawów już od 20zł. A klocki dla tak małego dziecka polecam kupić najtańsze w markecie, dziecko i tak pogubi małe części skomplikowanych lego, moja ma takie wielkie, cały wór kupiłam za 9,99.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przecież napisała ze nie chce kupować lego duplo! fajny prezent to parking i auta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dużo jest "podróbek" lego w smyku i innych sklepach, spokojnie cos wybierzesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój tylko drewniane jak do tej pory, a i te "od święta", nie lubi zwykłych lego, ani duplo, ani innych... zestaw mu kiedyś pasował jak mu poskładaliśmy, miał pojazd i figurkę, to ja dziękuję, wolę mu kupić po prostu figurki, domki itd. Twój miał okazję pobawić się którymiś konkretnymi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc autorka
ma takie zwykle duze, ale jest ich malo, i jedyne co z nich zrobi to wieze ;) w sumie jak tak mysle, to tak jak ktos napisal tymi zestawami ala duplo to poki co bedzie sie pewnie bawil jedynie jak figurkami, bo sam nie zlozy... Moze pomysle nad czyms innym, a klocki np za rok? Ciastolina widze robi ostatnio furore, a jakos nie jestem przekonana jak dlugo by sie tym zajal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wnuczka babci moherowej
w smyku masakryczna drożyzna polecam hipermarkety jednakalbo hurtownie np ASKOT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc autorka
parking ma, bawi sie 5minut i rozklada na czesci :) on to by sie najbardziej z autka cieszyl, ale chcialam cos innego, niz kolejne auto... Farma Wadera sie fajnie bawi, wg mnie fajny prezent jak ktos nie ma pomyslu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciastolina robi furorę u was czy ogólnie tak piszesz? Bo mój w podobnym wieku i bawi się nią od kilku miesięcy, na różne sposoby (tradycyjne lepienie zwierzątek itd to raczej tylko ze mną), ostatnio ciastolina była błotem w którym zakopywały się pojazdy... cieszy go i praktycznie codziennie wyjmuje i się bawi. A poza tym każde dziecko ma swoje zainteresowania, są takie które uwielbiają klocki, kuzyn mojego w tym wieku zaczynał małe lego składać i przepada za tym, a mój synek ma teraz bzika głównie na punkcie pojazdów budowlanych (bo same autka go nie bawią) i narzędzi, ciastolina to dodatek do różnych zabaw. No i książeczki, może lubi konkretne bajki, albo zabawy plastyczne? U nas pewnie postawię na zapas ciastoliny, widziałam że Play Doh ma takie z walcem i jakimś jeszcze budowlanym własnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wafle są fajne - moje się do tej pory czasem nimi bawią (a mają 4 i 7 lat) a kupiłam właśnie koło 3 urodzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc autorka
z ta ciastolina chodzilo mi ogolnie, bo syn nie ma, ale az z ciekawosci spojrze zaraz. Chcialam cos choc odrobine edukacyjnego :D ale ciastolina moze i spelnia to kryterium, tylko czym to sie rozni od np plasteliny? To zastyga, czy jest wielokrotnego uzytku? Pewnie glupie pytania, ale nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciastolina jest bardziej miękka, plastyczna, oczywiście jest wielokrotnego użycia. klocki polecam Mega Blocks albo dowiedz się jakie już ma i mu dokup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciastolina jeśli wyschnie, to jednorazowa, można próbować reanimować kropelką wody ale to już nie to. Ja staram się chować ale przeważnie i tak min. co 2 miesiące nową kupuję, patrząc na to ile się bawi i tak się opłaca. Plastelina po prostu za twarda dla niego była, ale lepiej się lepi, z drugiej strony idzie za tym to że bardziej brudzi (ciastolinę z włosów czy dywanu wyjąć to nie problem, wykruszy się sama, z dywanu można odkurzyć). Z edukacyjnych- hm, książeczki? Są też układanki, puzzle ale tu z kolei mój jest totalnym beztalenciem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc autorka
Ogladam teraz aukcje z ciastoliną i chyba rzeczywiście kupie na wypróbowanie jakis mały zestaw, dzięki za podpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na start polecam taki zestaw z TESCO w którym jest wyciskacz i bodajże 3 małe pudełeczka ciastoliny, kosztuje chyba niecałe 20 zł a bardzo dobry żeby sprawdzić czy się spodoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamadwóchdziewczynek
A ja polecam Ci duplo, popatrz na allegro-czasami można znaleźć całkiem rozsądne cenowo okazje. Fajne są też drewniane klocki, zarówno w wiaderkach jak i kolejki drewniane. Moja mała uwielbia budować z duplo, ma kilka dużych zestawów i dom rodzinny i potrafi bawić się godzinami, budować domki dla figurek, zagrody dla zwierząt itp. Bardzo edukacyjna i rozwijająca zabawa a przede wszystkim zajmująca jak mało co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czy dla 1,5 roczniaka warto już kupic CIASTOLINĘ, czy zaczekać jeszcze pare miesięcy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nasz mały dostał ciastolinę właśnie jak miał ok 1,5 roku bawi się do teraz, ważne żebyś dokupiła jakieś akcesoria do ciastoliny bo bez nich to raczej lipa, takie małe dziecko nie ma jeszcze wyobraźni żeby skleić coś z głowy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosciu z 21.26 a ile corka ma lat, ze tak fajnie juz buduje z tych klockow? drewnianych juz nawet nie ogladam, bo znowu mi sie namiesza :D tesco u mnie nie ma, ale na allegro juz upatrzylam male zestawy, to zobaczymy jak mu sie spodoba ciastolina, a najwyzej na swieta albo dostanie lepszy zestaw, albo co innego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
http://allegro.pl/listing/user/listing.php?string=mega%20bloks&us_id=41758990&bmatch=base-relevance-floki-05-nga-zab-1-3-0222 zajefajne zabawki dla dzieciaków ma ten koleś na allegro taniej niz gdziekolwiek, jesliszukacie czegos na prezent lub dla swojego dziecka nie ma szans zeby nie znależć czegoś czego nie ma w sklepach, Pisze bo sama nieraz mialam problem z kupieniem dla swojego czegokolwiek i napewno niejedna mama nie ma pomysłu zawsze tu kupuje dla swojego synka , aaa i zawsze ma nowości zróżnych bajek co lecą reklamy dla dzieciaków .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla malucha to klocki są świetnym pomysłem. Sama kupiłam synkowi siostry ostatnio ;) Popatrz na electro.pl ja tam zamawiałam i wybór jest ogromny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dla mojego dziecka kupiłam bardzo fajne drewniane klocki z www.zabawkinaczasie.pl. Ogólnie kupuję dużo zabawek od nich bo na tej stronie można kupić zabawki edukacyjne i nawet ostatnio widziałam nowość - klocki drewniane magnetyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Oferty zabawek na Tupiko – najlepsza opcja jeśli chcecie dla dziecka bezpiecznej zabawy. A wybór bardzo duży różnych opcji i zabawki rozwijające wyobraźnie, i edukacyjne na pewno coś interesującego będziecie w stanie poszukać. Warto tam zajrzeć, my kupiliśmy ostatnio ich autorskie klocki  tupiko.pl/produkt/klocki-medium-210-5/.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UlaWik

możesz sprawdzić klocki plus plus - może zainteresują twojego malucha, u nas jest szał na nie już od długiego czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eryka

Moje dzieci też uwielbiają klocki PLUS PLUS. Są fenomenalne. A te przestrzenne budowle to sztos 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×