Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

jakie kobiety podobaja sie wam najbardziej??chodzi o wygląd zewnętrzny..

Polecane posty

Gość gość

co najbardziej podoba sie wam i czego zazdroscicie innym kobietom?ale szczerze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I wiek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akurat nieskromnie niestety muszę stwierdzić, że jestem atrakcyjna (wiem to, bo dostaję liczne komplementy, głównie od mężczyzn, ale od kobiet też się zdarzyło:P). Jednak chciałabym mieć tak gęste włosy jak niektóre kobiety. Moje są dość cienkie z natury. Widać nie można mieć wszystkiego. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czego zazdroszczę innym kobietom ? Z wyglądu ? Hmm.. Z figury niczego bo ja miałam taką dla mnie optymalną, tzn. miałam bo już sie zestarzałam, z twarzy zazdroszczę bardziej wyrazistego i przenikliwego spojrzenia, ja mam oczy zbyt "spokojne" co mam wpływ na to jak mnie ludzie odbierają. Z twarzy jeszcze trochę innego nosa i kształtu policzków. A czego zazdrosczę innym kobietom ? Cwaniactwa. Oj tak to bardzo pożyteczna cecha dla kobiety jak chodzi o ogólne ustawienie się w życiu, nie tylko zawodowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakby człowieka przyrównać do zwierzęcia to dla mnie najpiękniejsza kobieta to taka która wygląda jak gazela, jest stosunkowo wysoka, szczupła, emanuje dostojeństwem, choć są też inne typy urody które mogą przykuwać uwagę, zdaję sobie z tego sprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przede wszystkim zazdroszczę innym kobietom ładnych, pełnych piersi. Rozmiar 75c to byłoby moje marzenie, tymczasem sama mam małe B, które w dodatku wygląda na jeszcze mniejsze ze względu na proporcje ciała (figura gruszki). Gotuje się z zazdrości widząc szczupłe kobiety z ładnym (nie za dużym, za to jędrnym) biustem i fajnym tyłkiem. Do tego zazdroszczę szczupłych twarzy. Ja ważę 52 kg przy wzroście 168 i mam drugi podbródek, chomicze policzki. Dalej są długie naturalne rzęsy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wysoka, szczupła a nawet chuda, długie proste włosy zawiązane w kucyk. Pełne usta, nie za długi nos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podobają mi się też kształtne pupy i długie nogi. Teraz jest tyle hormonów w żarciu, że wiele kobiet ma takie szerokie płaskie tyłki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
męzów bogatych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×