Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciazowka1po1

jestem w ciazy! 5 miesiecy po porodzie!

Polecane posty

Gość ciazowka1po1

Jestem zalamana :-( Czy ktoras z Was miala taka sytuacje? Zastanawiam sie nad usunieciem ale narazie sa to emocje, jejku jak ja dam rade...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam dzieci z różnicą wieku 13 miesięcy. Dałam radę, Ty też dasz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciazowka1po1
A planowaliscie? U nas zupelnie wpadka, bralam tabl yaz ale dostawalam krwotoki odstawilam na miesiac i mialam zaczac brac tabl berala. Stosowalismy stosunek przerywany. Jestem zalamana, jak to sie stalo. Dzis zrobilam testy i pozytywne :-( :-( :-( ogolnie nie planowalismy juz wogole dzieci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciesz się kobieto !! to maleństwo da Ci tyle szczescia .:) WAM . Nie wszystkie kobiety mogą mieć to co Ty .:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie planowaliśmy, to była wpadka miałam już nawet receptę na tabletki i miałam zaczać brać pierwszeg dnia okresu. Tylko, że go nie dostałam. Byłam przerażona, ale nie było tak żle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie usuwaj, nie wybaczysz sobie tego.... Dasz radę a za dwa lata dzieciaki będą się razem bawić.... Ja też wpadłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja córeczka ma 9 miesięcy i jestem w ciąży.U nas było zaplanowane.Uważam że dwoje dzieci w mniejszym odstępie lepiej się wychowuje.Mam wspaniałego męża,dobre warunki dlatego zdecydowaliśmy się na drugie dziecko.Jestem jedynaczką i nie chce żeby moja córeczka nie miała rodzeństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale autorko mało to kobiet ma dzieci z roczną tylko różnicą wieku ? Za bardzo świrujesz. Oczywiście że dasz radę. Jak masz dwie nogi i dwie ręce to spokojnie dasz. Tylko nie winduj nie wiadomo jakich chorych standardów. Po prostu niech dzieci będą najedzone, przewinięte, czasem przytulone i jakoś zleci. Potem już z górki. Nie ty pierwsza i nie ostatnia. Mój kolega był z takiej rodziny np. że był w moim wieku a miał rodzeństwo w postaci bliźniąt rok młodsze. Oznacza to że jego matka była w takiej sytuacji jak ty tylko że z bliźniętami. I co ? I wszyscy żyją. Nikogo nie trzeba było zabijać z rozpaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dasz rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a musialas się mizdrzyc z mezem zamiast zajac się dzieckiem? to teraz masz karę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dasz radę nie taki diabeł straszny...aby zdrowe tego wam życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dasz rade, często takie niespodzianki dają motywacje do życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" wpadki" jak dla mnie jestescie zwyklymi kretynkami zeby nie uzyc nawet prezerwatywy a do tego np. Globulek. patologia rozmnaza sie w zastraszajaco szybko. Taka patoligia co to na WDZ czy biologii byla na wagarach a zaczynajac uprawiac seks nie przeczytala nawet podstaw. Zenada.a potem zgrzytanie zebami i wyciaganie rak do nieba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zaszłam w ciążę po 6 msc od porodu. Na pierwsze dziecko czekaliśmy 8 długich lat, było wymodlone i wyczekane. Druga ciąża to niespodzianka z której na początku wcale sie nie ucieszyłam. Córcia ma 2 tygodnie i jest cudowna. Nie ukrywam, że z dwójką maluchów nie jest lekko, ale moje dwie dziewczyny to cały mój świat :). Dasz radę autorko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciazowka1po1
Byłam u lekarza, dostaliśmy zdjęcie USG. Maż kiedy je zobaczył wzruszył się. Jesteśmy przerażeni jak to będzie i w ogóle, na razie nikomu nie mówimy. Poczekamy aż sami się z tym oswoimy. Boję się nie wiem jak my to powiemy rodzicom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też wpadłam jak moja córcia miała 4 miesiące :( byłam przerażona, nie chciałam tego dziecka (chciałam za pare lat) wyłam po nocach itp ale pomogła mi spowiedź, poszłam do nieżyjącego już księdza i powiedziałam mu że boje się swoich myśli, że chodzi mi po głowie usuniecie (choć jestem wielką przeciwniczką) ksiądz mi pomógł, powiedział że nie chciane dzieci często są potem wielkimi ludźmi albo i świętymi...pobłogosławił wtedy mojemu dziecku i powiedział że może bedzie księdzem a może nawet biskupem nie wiem skąd on wiedzial że to będzie syn :) teraz ma 5 lat i jest bardzo podły ale wierzę że Bóg wie co robi szczególnie że niedawno rozwalił głowę na cmentarzu o grób księdza, wierzę że jeszcze przed jego poczęciem był powołany do służby Bożej :) a i jeszcze jedno papież powiedział "ludzie dla własnej wygody zabijają własne dzieci" czyz to nie brzmi strasznie?? odrzuć te myśli, dzieciaki się razem wychowają :) bedzie cięzko ale dasz radę autorko!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość StevBick

Retin A Cream Vente Libre Tadalis Sx Soft

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yhyhyhyyh
Dnia 29.06.2015 o 22:56, Gość ciazowka1po1 napisał:

Stosowalismy stosunek przerywany. Jestem zalamana, jak to sie stalo.

Jak to sie stalo??? tu masz odpowiedz , sama ja sobie napisalas!! kto sie zabezpiecza stosunkiem przerywanym????

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×