Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kimi20

Jestem w ciąży, a mam dopiero 20 lat

Polecane posty

Gość kimi20

W ciążę zaszłam z własnej winy i głupoty. Chwila słabości i stało się. Nie jestem z chłopakiem, rozstaliśmy się wcześniej i ostatnio tak wyszło, ze wypiłam o jedną lampkę wina za dużo i nas poniosło. Razem na pewno nie będziemy. Ja studiuję na I roku farmacji, więc nie mam szans na studia zaoczne i pracę. Na pomoc rodziny liczyć nie mogę, mam zaledwie 350zł renty po mamie, a z ojcem kontaktu nie mam. Mam brata rok starszego, ale on sam studiuje trudny kierunek i musi się sam utrzymywać. O alimentach nie mam co myśleć, bo mój były pochodzi z biednej i nieciekawej rodziny, a sam jest studentem. Nie miałabym nawet gdzie mieszkać z dzieckiem (teraz mieszkam w akademiku). Chcę się tylko wyżalić i zapytać czy była któraś z was kiedyś na moim miejscu? Ale tak naprawdę w podobnej sytuacji do mojej czyli bez faceta, pracy, doświadczenia i żadnej pomocy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Alimenty byś dostała w FA w ostateczności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja prdl... Dajesz bez gumy i to kolesiowi z którym nie jesteś? Mogę tylko pogratulować, że dostałaś się na farmację, nie wiem jakim cudem Ci się to udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kimi20
Tylko, że alimenty z FA są nikie i wątpię by było mnie z nich stać na życie z dzieckiem. Kto powiedział, że bez gumy? Owszem zabezpieczyliśmy się, ale niestety gumka pękła i tu już nasza głupota, bo nie kupiliśmy tabletki PO licząc na to, ze w ciąży nie będę:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Licz na to, że wygra Duda i dostaniesz 500zł na dziecko. Napisz też o stypendium socjalne i uwzględnij swojego przyszłego dzieciaka. Weź za fraki tego kretyna który Ci to zrobił i niech zapi*edala do pracy a nie na studia, albo niech robi i to i to. Musi również ponieść konsekwencje, jak nie będzie chciał to zapłać komuś stówkę żeby mu wpieprzył to mu się odwidzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oddaj do adopcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dostaniesz alimenty od panstwa zawsze to cos, jak ojciec nie moze placic, mozesz isc do MOPS i dokladnie opowiedziec sytuacje moze cos madrego doradza, mozesz pogadac z matka pewnie ci pomoze w opiece zebys zakonczyla studia, mozesz znalezc onna samotna mame zaprzyjaznic sie i wzajemnie pomagac w opiece nad dziecmi, mozesz szukac faceta ktory sie wami zaopiekuje wiele mezczyzn chetnie pozna ciezarne lub z dzieckiem bo sami sa bezplodni, mysle ze rozwiazan jest wiele, mozesz rowniez umowic sie z ojcem dziecka co do opieki nad maluchem w przyszlosci przeciez to tez jego sprawa ja w twoim wieku zaszlam w ciaze tylkoze mi pomoglo rodzice potem pracowalam i wrocilismy do siebie, dzis moj syn ma 18 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze sponsora znajdz. niektorych ciezarne kreca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak to jest jak się uprawia seks z byłym. :) Zawsze się wpadnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
biedna wspolczuje ci ja też mam 21 lat i zaszlam w ciążę . mój facet oczywiście twierdzi ze to nie jego traktujemnie w ciąży okropnie no ale.mam lepsza sytuacje niż ty bo mam umowe i pracę do tego wspierajaca rodzine. może chcesz pogadać tak na priv będzie ci lżej czasami lepiej obcemu się wygadac jak bliskiemu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od nowego roku jak wejdzie nowa ustawa to mozesz się starac o tysiaka na rok, ale upewnij się czy mozesz to pobierac będąc na rencie rodzinnej. A do tatusia odezwij się po alimenty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 19 lat i też zaszłam w ciąze. Najbardziej bałam się tego że nie uda mi się skończyć szkoły i napisać matury. Trafiłam na cudownego faceta. Stwierdziliśmy że musimy kupić mieszkanie i skoro się kochamy, będziemy mieszkać razem i będziemy wychowywać dziecko to wzięliśmy ślub. Jestem mega szczęśliwa a nasza Zuza na świat przychodzi już niedługo bo 27 maja mam termin. Życze Ci abyś też trafiła na takiego faceta. P.S. Dodam że jest on starszy ode mnie w tym roku skończy 28 lat. To też była wpadka, ale jakoś dajemy rade : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze mówicie ze gumka pękła. Gowno prawda, ryzyk fizyk, za późno wyjął i jestes w ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 17:31 Naprawdę uważasz, że autorka ma AŻ tyle rozwiązań? Jeśli tak to chyba nie żyjemy na tym samym świecie. Poza tym autorka nie ma matki chyba nie doczytałaś i na żadną pomoc ze strony rodziny liczyć nie może. I to jest duży problem. Autorko nie wiem co napisać sytuacja fatalna. W którym tygodniu jesteś? Zastanów się czy jesteś gotowa, aby zostać matką. Dziecko w takiej sytuacji to faktycznie tragedia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa

A ty niemoglas se zalozyc spirali,dalas ...y bo lubisz seks tak jak kazdy bez gumy i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hfsj
9 minut temu, Gość ewa napisał:

A ty niemoglas se zalozyc spirali,dalas ...y bo lubisz seks tak jak kazdy bez gumy i tyle.

Człowieku jesteś mało kumaty,spirala jest dla kobiet które już rodziły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mila

W studiach takas madra ,a do seksu takas niedojrzala .a ten twoj facet to podobny do ciebie ,razem sie dobraliscie. Idz do domu samotnej matki studia, przerwij lub oddaj zostaw to dziecko w szpitalu, a jak nie to jest okno zycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Temat sprzed kilku lat więc już się tak nie wczuwajcie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela
22 minuty temu, Gość Hfsj napisał:

Człowieku jesteś mało kumaty,spirala jest dla kobiet które już rodziły.

No i co z tego, ale zawsze by bylo zabezpieczenie a pozatym jest tez wiele innych, zabezpieczen a nie dawac dupy bez z wygody i problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Temat sprzed kilku lat więc już się tak nie wczuwajcie. 

Sąd ci ludzie wygrzebuja te tematy? :D jeśli to nie prowo to dzieciak ma już jakieś 3lata :D 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×