Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość OlciaWaaaawa

Kiepskie wyniki badań pomóżcie

Polecane posty

Gość OlciaWaaaawa

Wczoraj odebrałam wyniki krwi i moczu. Wszystko poza tymi jest okej: krew: WBC * 13,4 10^3/μL 4,0 — 10,0 LYM% ¯ 19,0 % 25,0 — 45,0 MXD * 1,1 10^3/μL 0,2 — 1,0 NEU * 9,8 10^3/μL 2,0 — 7,0 mocz: Leukocyty 3+ ------nieobecne Nabłonki płaskie liczne w pw. ------pojedyncze Leukocyty - liczba (C30) 60-80 w pw.------ 0-3 w.p.w. Bakterie liczne------- nieobecne Jutro mam wizyte u ginekologa ale co się namartwię teraz... Jest aż tak źle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no masz stan zapalny w układzie moczowym, świadczą o tym neutrofile, no i wynik moczu wiadomo wbc podwyższone w ciąży jest normą do 15

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem jak z krwią, ale ja tez mialam bakterie w moczu i dostalam tabletki z zurawina, bralam 10 dni i przeszlo. Nie martw się, dobrze, że jutro masz wizyte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz leukocytoze ale w ciąży poziom leukocytów może byc podwyższony we krwi. Ale w.moczu masz bardzo wysokie. Może jakiś stan zapalny masz, który przebiega bezobjawowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlciaWaaaawa
Czy same tabletki od lekarza wystarczą? Nie zaszkodzi wtedy ta infekcja maluszkowi? Podobno trzeba robić posiew oczu gdy w ogólnym wykryją bakterie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyno jutro masz wizyte a ty sie na forum pytasz o wyniki badań...no litości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz stan zapalny. Ja też tak miałam, brałam urosept, ale nie pomógł i po 14tc brałam antybiotyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
leukocytów w p.w. masz dużo więc tu powinien być antybiotyk, furagina nie wystarczy, ale wszystko w rękach lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×