Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kobiety! Nie siadajcie tyłkiem w basenach dla dzieci!!!

Polecane posty

Gość gość

Wchodzę na fejsa i fotka znowu - gruba baba siedzi w basenie dupą całą w basenie gdzie woda po kostki czy kolana dla takich małych dzieci. LITOŚCI!!! Byłam z dzieckiem za granicą i cały czas obsługa upominała oczywiście kogo?? POLKI I POLAKÓW siedzi chłop co przed chwilą w kiblu był i moczy jaja a obok dzieci od 6 miesięcy się taplają w tej wodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
już nie przesadzaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co nie przesadzaj, jest napisane basen dla dzieci i większości cywilizowanych miejsc tablica z informacją żeby dorośli nie siadali. Naprawdę Ci nie przeszkadza że Twoje dziecko bawi w tej wodzie której wiadomo czasem się napije a w tej wodzie ileś dorosłych moczy swoje dupy bo inaczej nie powiem? Baby mają okres np itp i siedzi dupą w tej wodzie albo była się wysrać 15 minut wcześniej i na pewno się podmyła. A tej wody jest mało w tych basenach płytkich. NIE SIADAJCIE I UPOMINAJCIE INNYCH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a najlepsze jest to że to mamusie które nigdy by nie dały ciastka co na podłogę spadło np

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyluzuj w zyciu nie widziałam napisu na jakimkolwiek basenie czy brodziku żeby nie siadać na jego krawędzi ani żeby ktokolwiek zwracał uwagę komuś że tak siedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, tylko Polacy są nauczeni takiej byle jakości, fuj! Ciągle się w tv przypomina aby myć ręce, bo przeważnie mężczyźni nie myją gdzie w innych krajach taki reportaż wzbudziłby politowanie wręcz. Z tymi basenami to też żenada. Jesteśmy bardzo przaśnym narodem. Pamiętacie, że jeszcze 20-30 lat temu busz pod pachą ekstra laski był na porządku dziennym? że juz nie wspomnę o włochach na nogach. Niektórzy ludzie do dziś nie używaja antyperspirantów iwcale sie nie wstydza wypoconych plam, normalka dla nich. Wystarczy się komunikacją miejską przejechać. Tak samo większość ludzi ma popsute zęby, cuchnący oddech i nic z tym nie robi. Zwróciłam na to uwagę jak wróciłam z Erasmusa. Podobnie wyprowadzanie psów. tam gdzie byłam nawet Fafik jest na smyczy, pan za niego płaci krocie, duże psy muszą być szkolone i regularnie przechodzą testy na agresję, a ludzie sprzątają po swoich psach. U nas wolna amerykanka. Psy małe duże biegają po placach zabaw, srają, szczają gdzie popadnie i to jeszcze ci którym to przeszkadza są źli. Właścicielowi piesiunia trzeba u nas wchodzić w tyłek, a jak zwrócisz uwagę to się mało taki psiarz nie zapowietrzy. Tak możnaby wymieniać nasze narodowe obleśniactwa godzinami niestety. Młode dziewczyny z łbami przetłuszczonymi, brudnymi pazurami, chłopaki w brudnych wydeptanych na tyle portkach... ech :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gościa z 9:37 to ja autorka - to że nie ma wszędzie jak byk napisane to nie znaczy że można. Dzieci można upominać ale te matki? Rozpisują się w necie o praniu, w życiu by w ciucholandzie nie kupiła swojej niuni tylko w cocodrillo albo od flej się wyzywają na forum a za granicą wstyd bo ratownik podchodzi pokazuje żeby wstać a ona nie rozumie co on chce? bo to normalne hemoroidy moczyć w basenie gdzie woda po kostki, nie?W Polsce może nie upominają bo u nas to wszystko 15 lat później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaraz bo nie rozumiem.Czyli jak idę z moim roczniakiem na basen i wsadzam go do brodzika dla maluchów to mam go asekurować z krawędzi???Czy stać w wodzie i pochylać się czego mój kręgosłup nie zniesie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Albo jeszcze jedną rzecz. Często jestem na basenie i jak widzę, że ktoś idzie prosto z szatni do basenu to mnie telepie. A jest wyraźnie napisane, ze przed wejściem należy umyć się pod prysznicem. I dlatego ja nie siadam na żadnej powierzchni na basenie. Wejdzie taka prosto z szatni, spocona fuuuuj i leci prosto do basenu albo jacuzzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rozumiem, że nie miałybyście nic przeciwko temu aby jakaś baba zaraz po kupie, z ledwie podtartym tyłkiem, z okresem, z hemoroidami usiadła w baseniku w którym jest woda po kostki, wasze roczne dziecko się tam chlapie, zanurza głowę. matko kto tu siedzi :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś na całym świecie nie ma problemu z tym tylko my wiecznie coś wynajdujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto normalny Idzie z okresem moczyc dope w basenie? Albo kto sra na basenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ale właśnie różni ludzie na basen chodzą, nienormalni też. Nie znasz wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś a ty myślisz, że na basenie sami czyściutcy, pachnący ludzie są? taki masz argument? Gratuluję śmiałości!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie mam.dzieci ale wiem cos na ten temat bedac na majorce spotkalam polakow ktorzy wlazili do wody w zwyklych spodenkach najlepsi sa niemcy na plazy stanik w dol i opalanko nawet jak ma cyce po kolana ..hehe a moja mala jak sie urodzi bedzie sie pluskac w basenie na podworku bo mam i wlazi tam tylk. Ta osoba ktorej pozwole .. a skoro tak o dzieciach to od ktorego miesiaca mozna takiego bobaska kompac w basenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak nogi mocza w tych brodzikach to już Ci nie przeszkadza? masz jakąś obsesję brudnych tylkow, po sobie patrzysz? Wyluzuj albo przestań chodzić na baseny i zawracać głowę normalnym ludziom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie nie wiesz czy ta iksińska w brodziku koło twojego dziecka podmyła się, czy jest czysta i zdrowa. Co po tym, że sobie plujniesz tekstem "kto normalny robi coś tam" ty swoje, a życie swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak masz stać i zajmować się dzieckiem bo to basen dla malutkich dzieci, boli Cię kręgosłup to nie idź albo chłopa wyślij. Kto sra na basenie> Każdy kto przyjdzie na basen i akurat zachce mu się. Ludzie ogarnijcie się błagam. Takie z Was matki higieniczne jak teściowa przyjdzie i rąk nie umyje to afera a jak dziecko moczy się z buzią w basenie płyciutkim gdzie obok jakiś tatuś jaja zapocone moczy to ok???? Albo te matki- włosy z kostiumu wystają i siedzi tą dupą w wodzie. Ja nie piszę o głębokich basenach jak ktoś na rękach dziecko trzyma jego sprawa. Ale w tych płyciutkich gdzie wody pare centymetrów musicie odbyty moczyć naprawdę???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko - kup dzieciakowi dmuchany basenik, zdezynfekuj i będzie tylko dla twojego dziecka. Problem zniknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moje dziecko ma dmuchany basen ale jak byłam ale dzisiaj taką fotkę zobaczyłam na fb i mnie zagotowało bo rok temu na wakacjach to na żywo widziałam. Matki, babcie dziadkowie siadali w tych płyciutkich basenach, ratownik podchodził pokazywał -wstań i tabliczkę a oni oczy - ale czemu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeciez maluchy maja wiecej kupy i siku miedzy nogami niz dorośli :) do tego sikają do basenu :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko półrocznego dziecka samego w baseniku nie zostawisz, nawet jak wody jest po kostki. Tak samo rocznego. Musisz wejść z nim. Masz wybór, albo wejść do basenu o który się tak pieklisz, albo wejść z tym dzieckiem do dużego rekreacyjnego, czyli tam gdzie te wszystkie grube babska z okresem i świeżą kupą siedzą. :) x Kolejny post: gość dziś wasze roczne dziecko się tam chlapie, zanurza głowę. - Właśnie to, chlapie zanurza głowę. Niewiele trzeba, aby roczniak się zachłystnął i po nim. Dlatego MUSISZ z takim dzieckiem w tym baseniku siedzieć z dupą w wodzie, nie zawsze zdążysz do dziecka dotrzeć, a sama jeszcze możesz się wyj/ebać na pysk, jak biegniesz z ratunkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no a nie przeszkadza ci że na plaży na piasku też ludzie siadają? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
maluchy to inne bakterie i powinny być w pieluchach specjalnych do basenu A jak ktoś moczy nogi to jednak też co innego niż tyłek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a nie możecie przestrzegać przepisów i regulaminów miejsc w których przebywacie? Jeżeli idziecie gdzieś dobrowolnie to się dostosujcie do zasad tego miejsca! Co za obleśne matoły z was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A no właśnie, to ze dzieci sikaja i slinia się w brodzikach juz ci nie przeszkadza? Jaka to różnica mocz dziecka czy dorosłego? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nogi są gorsze od tyłka. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak ogólnie to wydawało mi się, że woda w basenach jest jakoś odkażana, chlorem, ozonem, czy jeszcze innym dziadostwem. w ogóle nie powinnaś chodzić autorko na basen, bo ogólnie to ludzie bardzo plują do wody, w szczególności kiedy pływają. Wiesz jakoś muszą oddychać, a woda wtedy może przemywać jamę ustną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no masz rację żadna różnica mocz małego dziecka a jakaś mamusia z grzybicą pochwy dupą siedząca w tej wodzie weź sięnie ośmieszaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Grzybica za bardzo boli i swędzi, żeby się z nią po basenach smyczyć. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×