Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

kurczę, dlaczego kobietom się wydaje że te napompowane usta po 40tce to ładne?

Polecane posty

Gość gość

Po raz kolejny widziałam dziś taką babkę w Warszawie na zakupach w centrum handlowym. Babeczka lat około 40-45, wyraźnie postarzona przez zabiegi jakim się poddała. Czy te wszystkie Rozenkowe i inne nie widzą tego, że te zabiegi zamiast je odmładzać to je postarzają? Poliki wystają, usta jakieś takie spuchnięte jakby chora była na coś albo miała reakcję alergiczną (tu mówię o babce, którą widziałam). Do tego kobieta w miniówie ledwie d..pę zakrywającej, cycki prawie wyskakują z kusej bluzki o rozmiar za małej (nie mam nic do miniówek ale w pewnym wieku i okolicznościach są kiczowate) i przyszła z synem 13letnim buty wybierać. Fajny wzorzec kobiety mu pokazuje, pewnie syn popatrzy na d..pę i co ma o kobietach myśleć? Ja sama chodzę ubrana w króßkie spodnie, spódniczki ale nie mam jeszcze wieku pod 50tkę. I dziecka dojrzewającego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo panie w tv takie maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale odniosłam wrażenie że panie z tv chyba mają lepszych chirurgów, czytaj droższych. Bo jakoś im to aż tak nie zwisa jak tym nieznanym babkom które widuję na mieście. Nie chcę być wredna, bo gdybym ja miała usta cienkie jak niteczki to tez coś bym może wstrzyknęła, ale mam usta dośc pełne i wiele kobiet które miało pełne, zrobiło jeszcze pełniejsze co jest komiczne i niepotrzebne. No ale jak ktoś na siłę się chce oszpecać to jego sprawa. Nie wiem tylko co w tym ładnego, powaznie nid dostrzegam żadnych plusów. Ładne kobiety się oszpeciły, mają zupełnie inną twarz, sztuczną, taką nie swoją a jakby doklejoną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie syn popatrzy na d..pę i co ma o kobietach myśleć? x 13latek patrzy na d..ę? Dobrze wychowałaś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie mój, tylko jej syn :/ to oan przy swoim sie negliżuje. czytac sie naucz a potem dopiero komentuj, bo żal dojpe ściska...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a wegług ciebie te po 20,30-ce tego nie robią? A może to lepiej wg . cebie wygląda??? To nie kwestia 40-ki tylko poczucia estetyki? Co ma wiek do tego???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Babeczka lat około 40-45, wyraźnie postarzona przez zabiegi jakim się poddała. x Raczej 35 latka, wyglądająca przez zabiegi na 40-45 lat. Napompowane usta prawie na nikim nie wyglądają dobrze. W tej materii trzeba dużo umiaru, aby nie przesadzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obecnie panuje taki kult młodości za kazda cenę-nawet tak wysoka jak ośmieszanie się swoim wyglądem. Nic nie zrobisz ze kobiety same dają sobie wmówić to czego producenci kosmetyków pragną. W chwili obecnej medycyna estetyczna rowniez wywiera wpływ. A to wszystko MAMONA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo caly czas usilnie wmawia sie kobietom ze starzenie sie jest passe, wmawia sie nam ze facet im starszy tym lepszy jak wino a kobieta im starsza tym mniej warta bo wmawia sie nam ze po 30 powinnysmy kopac sobie dolek zeby tak okolo 40 moc sie w nim polozyc i zakopac sie przed spoleczenstwem , bo szpakowaty facet jest przystojny a siwiejaca kobieta to stara raszpla i dluuuuugo by tu wymieniac tych przykrosci z jakimi musza spotykac sie kobiety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×