Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Lepiej kupić wózek 3w1

Polecane posty

Gość gość

czy wszystko osobno? czytałam wiele opinii i dużo osób jest zdania że nie warto inwestować w dobrą gondolę i że lepiej gondole kupić tańszą a potem zainwestować w lekką i porządną spacerówkę...Już sama nie wiem co zrobić...A jakie jest wasze zdanie na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zależy. Jeżeli zmiana z gondoli na spacerówkę trafisz na zimę to wg mnie opcja wózka wielofukcyjnego. Bo lekka spacerówka typu parasolka sobie zimą zwyczajnie nie radzi. Fotelik radze kupić osobno jakiejś porządnej firmy typu roemere czy maxi cosi bo te producentów wózków to syf.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też miałam taki dylemat przed narodzinami naszego synka. Ponieważ pojawił się na świecie nieco wcześniej niż wypadał termin porodu, kupiliśmy wózek 2w1 (Tako), ale kierowaliśmy się głównie wielkością gondoli (by wystarczyła na całą zimę). Spacerówkę oglądaliśmy pobieżnie, bo nie wiedzieliśmy do końca, na co zwracać uwagę. Gdybym miała więcej czasu na wybór wózków, to zdecydowałabym się jednak na osobne modele - obecna spacerówka nam generalnie odpowiada i trochę nią pojeździmy, ale gdy mały będzie większy, na pewno kupimy inną, lżejszą (ciężar to główny minus tego wózka, do tego mały kosz na zakupy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się z autorką poprzedniego wpisu w całości - podkreślę również, że fotelik lepiej kupić jakiejś dobrej firmy - my mamy właśnie MaxiCosi CabrioFix (bez bazy isofix - to już takie niezbędne nie jest).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co wg mnie lepiej jest jednak zainwestować w 3w1 ale taki ze sprawdzonego źródła - popytaj też koleżanek dzieciatych i posłuchaj dokładnie wad i zalet wózeczków. Wg mnie wszystkie "podzespoły są tak samo ważne" zarówno gondolka w której dziecko może całkiem długo jeździć zanim nie nauczy się siadać i fotelik, który musi być bezpieczny i posiadać atesty i spacerówka... też pytanie czy potem nie będziecie się np do parasolki przesiadać... Moja siostra np ma jane muum i ona ma wszystko po kolei świetne. do tego dobrze amortyzuje więc nadaje się pratycznie na każdy teren co się bardzo sprawdza bo siostra mieszka na wsi. także pojeździj i pooglądaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupowalam zestaw 3w1 calosc z Maxi Cosi, i mam super wozek wybralismy mure, i fotelik pebble, jak do tej pory wszystko sie swietnie spisuje... a wyszlo taniej niz by wszystko oddzielnie kupowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście ze osobno. Choćby ze wzgl na kasę. Po 1 gondolę używamy maks pół roku( potem dziecko siada i strach ze wypadnie) Jeśli jest zima to tym b po co nam gondola latem to tylko na pół roku. Pozatym jak nam zależy na transportowaniu dZiecka to mamy jeszcze nosidełko. Za dobry wózek 3w1 trzeba dać z 1500zl. I używamy gondolę przez pół roku a potem nieporeczna wielka spacerówka która nawet do auta nie zmiesci .Wiec co ludzie robią kupują kolejna tylko spacerówke parasolke która jest lekka i praktyczna za 500zl. Wiec po co wózek 3 w 1? Ja bym zrobiła tak gondolę bym pożyczyła na te 3 wyjścia na spacer. Bo w innych syt wykorzystuje nosidełko za 150zl( do auta do marketu na odwiedziny) . Po pół roku kupuje wypasiona spacerówke za 600zl maclarena które składam jedna ręka i która szpanuje do 3 roku życia dziecka (na spacery zakupy do marketu i najwazniejsZe na wyjazdy wczasy itd) Wg mnie 3 w 1 to strata kasy i używanie jej to maks rok i jeszcze mnie b irytuje. A dobra spacerówka to gwarancja udanych chwil dla ciebie i dziecka już po pół roku życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli wózek posiada fajną, wygodną, dużą spacerówke to prwnie że lepiej kupić wielofunkcyjny wózek. Foteliki w tych zestawach zawsze są takie sobie ale ja osobiście mam polski wózek 3w1 Anex Sport z firmowym fotelikiem i muszę przyznać ze jestem zadowolona. Wózek jest po prostu wzorowy a fotelik jako nie liczny z polskich firm jest atestowany do 13kg. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nitarka
Też jestem fanką wózków dziecięcych 3w1 firm takich jak m.in. BeSafe, Cybex, Kiddy, MaxiCosi. Dostaniecie je tutaj https://www.bobowozki.com.pl/wozek-z-fotelikiem-3w1/p/lista-184.php Też tam zamawiałam kilka tygodni temu. Przesyłka przyszła bardzo szybko, co bardzo nas ucieszyło, bo zamawialiśmy trochę na ostatnią chwilę. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej kupić3w1 bo potem nawet jak ci spacerowka nie podejdzie to łatwiej te wózki mimo wszystko sprzedać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam wózek z Tutka model grander i to jest wózek w wariancie 2 w 1 i 3 w jednym. Ja wybrałam model 3 w jednym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj maluch urodzi sie pod koniec zimy i kupimy 2w1 albo 3w1 (zalezy co ladniejsze bedzie) tylko spacerowke taka mniej wiecej do roku, z reszta w zasaszie nie wazne jak bedzie duza, bo na nastepny rok gdy juz snieg stopnieje planuje kupic lekka i zwrotna najpewniej parasolke. Jednak gdyby dziecko urodzilo sie poznym latem, jesienia, wybralabym sama gondolke, a na wiisne spacerowke, 1,5 roczniak juz nie potrzebuje wozka! ( chocuaz wszystko zalezy jakie kto ma warunki) no ale po osiedlu z 2-3 latkiem w wozku, to wstyd!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alekseaa
Jak z polskich wózków to mogę polecić Tutek Tirso, wygląda tak http://www.tutek.pl/wozki/tirso/ naprawdę praktyczny. Mam od 3 miesięcy ten wózek i szczerze powiem, że nie wyobrażam sobie teraz wygodnego i bezpiecznego spaceru bez niego. Nawet jak pogoda brzydsza to dziecko ma ciepło, sucho i bezwietrznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też jestem tego zdania, że lepiej kupić sobie wózek 3w1 jest to bardzo funkcjonalne i bardzo wygodne. My kupiliśmy nasz wózek w sklepie w Koninie. Postawiliśmy na nowy model od Adamexu Monte. Jest bardzo ładny, nowoczesny i sprawuje się świetnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lepiej 2w1 bo fotel ma być bezpieczny i chronić dziecko podczas jazdy, więc fajnie rozważyć kupno bazy, mnie sprzedawca odradził 3w1 bo fotel z zestawu są słabe, w końcu stanęło na wózku anex sport a fotel za doradą cybex aton m z bazą a potem na tą samą bazę zapniemy następny fotel do 18 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja postawiłam na wózek 3w1 i jestem bardzo zadowolona. Posiadam kokładnie wózeczek Chicco, dokładnie taki https://www.al.to/p/207865-wozek-dzieciecy-wielofunkcyjny-chicco-trio-living-smart-zestaw-3w1-brownie.html , który nadaje się już od pierwszych dni. Jest w pełni regulowany, składa się i zajmuj***ardzo mało miejsca, ma odwracane siedzisko i akcesoria. Jak dla mnie nie ma lepszego wózka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 3w1 Concord model Wanderer. Bardzo dobry fotelik z atestami a do niego bazą isofix (z wygody), gondola solidna. Można ją wpiąć na stelaz i wypiac jednym ruchem. Dodatkowo można zamontować gondole w aucie jak dziecko zaśnie i nie chcesz to przekładać. To doks też ma własne pasy ba taka ewentualność. Spacerowa też ok. Sprawdza się zimą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cocncord ma piękne te wózki ale cena też dość wysoka, upolowałam sobie otwarcie 1.12 sklepu bobowózki w Łodzi i jadę sobie ja pooglądać i może zbić trochę z ceny, ale wózek rewelacyjny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 12.09 Na olx możesz dostać w idealnym stanie jeszcze z gwarancją. Cena dużo niższa. Najwięcej jest modelu Concord Neo , ale one akurat nie przypadły mi do gustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czy jest sens kupować wózek 3w1 bo ja oddzielnie dokupiłam solidny i bezpieczny fotelik. a co do wózka to wybrałam x-landera, dla mnie najważniejsze żeby był bezpieczny i łatwo się składał a x-lander przy tym nie zajmuje dużo miejsca więc i do mojego niezbyt dużego bagażnika w aucie idealnie się mieści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z doświadczenia wiem że lepiej wybrać zestaw 2w1 bo rozmawiamy o bezpieczeństwie dziecka, fotel chroni dziecko w samochodzie podczas podróży i tak był u mnie, kupiłam wózek anex sport bo bardzo mi się spodobał a fotel wybrałam cybex aton 4 i to na bazie, i ten fotel uchronił moje dziecko podczas wypadku, więc jeśli fotel to tylko bezpieczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helawu
No nie wiem, ja tam lubie wozic malucha w gondolce :) wiec chcialam cos porzadnego, zeby maluch mial wygode. stanelo na wyborze wozka Riko naturo. akurat tutaj ta gondola jest duza, komfortowa, a poza tym ma regulowana twardosc. chyba lepiej dolozyc troche kasy i kupic porzadny model 3 w 1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wozki 3w1 maja fatalne foteliki. Te wszystkie bebetto, coletto i inne badziewia. Porzadne foteliki z wysokimi ocenami w testach ADAC robia maxi cosi, romer, cybex, concord i kilka innych. Fotelik to nie jest rzecz na ktorej nalezy oszczedzac, w razie powazniejszego wypadku szanse na przeżycie dziecka i jego zdrowie sa znacznie wyzsze. Kupcie jakis tanszy wozek 2w1, ale nie robcie oszczednosci na porzadnym foteliku samochodowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:05, ten caly riko to wedlug ciebie porzadny wozek? Porzadne wozki to MaxiCosi, Emmaljunga, Stokke, Cybex. Nie mam komentarza... skoro wozisz dziecko samochodem w gondoli, to rownie dobrze mozesz je wozic w skrzynce po pomidorach, ten sam poziom bezpieczenstwa dla dziecka :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adelka901
ja kupila 2w1 i później dokupiłam osobno fotelik. jeśli chodzi o wozek to jestem zadowolona z riko naturo. glownie dlatego ze ma mocne kola i jest stabilny nawet jak jeździmy po nierównym terenie. wydaje mi się, ze to dobra opcja dla osob, które np. mieszkają na wsi i szukają czegos solidnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karola

Jak dla mnie wygodniejsza sprawa . My mamy Anexa 3w1 i jesteśmy z niego bardzo zadowolona . Dobrze się go prowadzi a do tego się nie psuje i ładnie wyglada .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ja kupiłam wózek 2w1 , też anexa, stwierdziłam, że spacerówke dokupie potem 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annkanaaa

A kupowałyście stacjonarnie ten wózek? Gdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no na spokojnie znajdziesz! poszukaj autoryzowanego sklepu i wybierzesz coś dla siebie. Anexy są świetnej jakości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×