Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Czerwona Wiśnia

Miesiączka w ciąży ??

Polecane posty

Czy jest prawdą to, iż mimo, że jest się w ciąży można dostać okresu ?? Czym różni się ona od normalnej miesiączki i czy są jakieś dodatkowe objawy ?? Prosiła bym o odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgxcbg
możliwa jest miesiączka w ciąży. ja miałam do 5 miesiaca!!! Krwawnienie nie było tak mocne, były to raczej plamienia brązowym śluzem. Nie wiedziałam że jestem w ciaży, i byłam bardzo zdziwiona jak sie dowiedziałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesli wystepuja krwawienia
miesieczne czy plamienia w ciazy zaden lekarz tego nie nazwie miesiaczka czy okresem z prostej przyczyny: nie zluszcza sie endometrium, wiec krwawienie jest o wiele wiele slabsze i NIE MOZE wystepowac zywa krew. Takie plamienie to raczej brazowe plamienie, lub krew zmieszana ze sluzem. Jesli wystepuje zywa krew to ciaze od razu mozesz wykluczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnia miesiączka była ciut inna niż poprzednie ale bardzo uważamy z partnerem i zabezpieczamy się prezerwatywą oraz omijamy dni płodne. Jakie mogą być dodatkowe objawy ewentualnej ciąży ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a nie lepiej zrobic test
zamiast zasmiecac forum? Przeciez zadna z nas nie jest wrozka i nie jest w stanie ocenic czy to ciaza czy nie. Idz kup sobie test io jesli jestes w ciazy, w co ja osobiscie watpie, bo sama piszesz, ze uwazacie i miesiaczka byla "ciut inna" , to wyjdzie ci juz pozytywny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miesięczne krwawienie
Nie zgadzam się z wypowiedziami powyżej. Jestem porzypadkiem gdzie u mnie miesiączka występowała do 7 mc. Był to normalny okres, włączając w to żywą krew i skrzepy niekiedy. W 4 miesiącu poszłam na cytologię i dowiedziałam się o ciąży w ten sposób. Byłam zszokowana. Mdłości nawet nie miałam. No nic. Podobno można mieć takie coś. Kazda kobieta jest inna i u każdej jest inaczej. ok 95 % normalnie zatrzymuje sie okres, a te 5% to plamienia w dniach spodziewanego okresu lub normalna obfita miesiączka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proporcje odwrócone
Może tak jest jak piszesz, ale tu na forum, te proporcje się odwracają. U 5 procent zatrzymuje się okres a 95 procent kobiet twierdz, że go miało.(Dotyczy to takich topików jak ten)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapytałam wyłącznie co to może być nic więcej, bo mnie to trochę zaniepokoiło, ponieważ nigdy wcześniej nie miałam żadnych tego typu problemów. A po za tym ostatnio dostałam mdłości więc tym bardziej się zaniepokoiłam. Wizytę u ginekologa mam dopiero za 2 miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli zostaje mi teraz tylko zrobić test bądź czekać na wizytę u lekarza by się przekonać czy nie zaliczyliśmy wpadki. Dziękuję za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzie00
czesc mam pytanko odstawilam tabletki antykoncepcyjne w polowie cyklu a teraz wogole nie moge dostac miesiaczki co mam robic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Massima
Witajcie dziewczyny! Bardzo prosze was o pomoc.Ostatnia miesiaczke mialam 10 stycznia , cykle mam krotkie 23 24 dni.Zrobilam 4 testy ciazowe wszystkie z wynikiem pozytywnym.Wczoraj mialam brazowe plamiena bylam w szpitalu i powiedzieli mi ze jeszcze wszystko jest za wczesnie nic nie moga zrobic , ciaza jezeli jest to jest zbyt mala.Wieczorem juz bylo wiecej krwi czerwonej i brazowej.Teraz jest tego jakby mniej.Nie wiem co sie dzieje i co robic? Czy ja jestem w ciazy czy to malpa przyszla?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mili 18
czesc dziewczyny mam pytanie odnosnie plamienia i okresu w ciazy 5 dni po seksie a byly to dni pl mialam plamienie nie krwia to raczej bylo takie brazowe zdarzylo sie tak 1 raz znam swoje cialo i wiedzialam ze cos tu nie gra dodam ze staram sie z mezem o dzidzie 1,5 roku poczytalam o tym i sadzilam ze to oznaka ciazy bardzo sie cieszylam uwierzylam zrobilam test w 30d cyklu byl negatywny to bylo wczoraj dzis dostalam okres jestem zalamana ale.. nie bolalo jak zawsze obeszlo sie bez tabl a mam tylozgiecie macicy i zawsze bardzo cierpie wrecz zwijam sie z bolu napiszcie blagam czy ktoras z was miala podobnie bardzo chcialabym zeby to nie byl okres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mili 18
dodam jeszcze ze przez caly ten czas od plamienia do dzis pobolewal mnie brzuch a piersi zaczely troche bolec ale dopiero teraz jakies 5 dni a zawsze bola mnie 2 tyg przed okresem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ankica
Właśnie też czekam ze zrobieniem testu. Normalnie miesiączka trwa u mnie 5-6 dni. Cykle miałam dotąd 26 dniowe. W ostatnim miesiącu w 26 dniu pojawiło się tylko plamienie, w 27 dniu zniknęło, w nocy z 28/29 dc pojawiło się krwawienie, które trwało raptem 2 dni i było inne niż normalne miesiączki. Mniej obfite i nie tak bolesne, ale miało żywą krew. Staramy się z mężem o dziecko i teraz nie wiem czy robić test czy nie. Dzisiaj jest 31 dc. Nie wiem czy nie będzie za wsześnie. A może to krwawienie to było poronienie, czy to możliwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k_asiunia91
hej:) czy jeśli kochałam się z chłopakiem 8 marca (dzień płodny, bez zabezpieczenia) a 21 marca dostałam "okres" trwał 3 dni zwykle 5 dni i był dość obfity na początku to czy mogę być w ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z medycznego punktu widzenia
w ciaży nie ma czegos takiego jak MIESIĄCZKA bo ona ma za cel USUNIECIE NIEZAPLODNIONEJ komorki jajowej!!!!!!!!!! co najwyzej moze być plamienie a to cos innego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lotus
tak o medycznych punktach widzenia czytałam i czytałam też wypowiedzi matek które miesiączkowały NORMALNIE przez trzy miesiące, po za tym ten okres jest inny 2 dni krwawiłam skąpo, bez skurczów i bez skrzepów a teraz lecą tylko brązowe plamy i mało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lotus
powtórz ale to i tak już pewne dwie kreski mówią same za siebie lepiej idź od razu do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annaAnna24
Witajcie! Od jakiegoś czasu staram się o dziecko. Jeśli chodzi o te krwawienia to też mnie to niepokoi. 01-06 powinnam dostać miesiączkę. Nie przyszła. Robiłam test ale nie jestem do nich przekonana bo mojej siostrze w pierwszym miesiącu ciązy nie wykryły. Dowiedziała się dopiero u ginekologa. U mnie też był negatywny. 07-06 wystąpiło dziwne krwawienie. Ale inne niż zazwyczaj. Ze śluzem, jakieś ciemniejsze. Przez 2 dni o normalnej obfitości ale trzeciego strasznie skąpe. Potem dzień przerwy i znów 1 dzień bardzo niewielkie. Zazwyczaj mam dosyć obfite przez 4 dni potem 1-2 dni słabe. Na wizytę do ginekologa moge umówić się dopiero po 20-06 (bo czekają na jakieś fundusze) i pewnie termin za 3 albo 4 tygonie...Czy może to oznaczać ciążę? Czy moze wiecie coś na ten temat lub macie podobne doswiadczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka2123
A ja mam takie pytanko.... bardzo prosze o pilna odpowiedz... Przez ostatnie miec miesiecy mialam normalna miesiaczke, po pierwszym miesiacu od wspolzycia byla troche opozniona ale zrobilam z chyba 3 testy wyszly negatywne i miesiaczka przyszla... od tego czasu mialam regularnie miesiaczke przez 5 miesiecy, tak jak zwykle strasznie bolal mnie brzuch i wszystko, ale teraz miesiaczka mi sie spoznia, robilam w ciagu ostatnich 3 tygodni chyba z 7 testow ciazowych i wszystkie wyszly negatywne, nie widze u siebie zadnych innych objawow (chyba), troche przytylam kilka miesiecy temu ale to dlatego ,ze przestalam zawodowo plywac i tylko siedzialam w domu, i ostatnimi czasy gubie to wage... Czy jest mozliwe zebym byla w ciazy? Prosze o odpowiedz, bo juz wariuje, nie chce byc ale nie wiem co mam myslec jak tak czytam wypowiedzi innych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kumnerris
Cześć chcę zapytać co o tym myślicie bo nie wiem czy nie jestem w ciąży. Ostatnio tzn.4 i 10 lipca kochałam się ze swoim chłopakiem i nie wiem czy nie zaszłam w ciąże w tym tygodniu jak obliczyłam miałam dni płodne z tym że mam nie regularny okres więc nie wiem do końca jak to jest. Ostatnio strasznie źle się czułam rano i jak jeździłam samochodem to było mi nie dobrze drażniły mnie zapachy czuje się zmęczona i cały czas mogła bym spać.Ale z drugiej strony nie wiem czy jestem w ciąży bo mam okres chyba dostałam dziś chodź powinnam 27 czytałam że krwawienie może być w związku z implantacją jaja płodowego . Czy w ogóle w pierwszym miesiącu ciąży może występować miesiączka. Do lekarza mam dopiero na 19 sierpnia a prywatnie mnie nie stać testu też nie chce kupować bo mieszkam w małej miejscowości i zaraz będą plotki bo wszystko się roznosi szybko. Proszę napiszcie co o tym myślicie. Mogę być w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Otóż mam dziwny problem, który mnie paraliżuje. Prześladuje mnie myśl o ciąży. Kochałam się z moim ówczesnym chłopakiem 8 kwietnia( już niestety nie jesteśmy razem), 13 kwietnia dostałam okresu, miesiąc później także, w czerwcu dostałam 5 i 30 ten przeciągnął się na lipiec... Teraz już mija 31 dzien cyklu a ja nie mam okresu i to mnie martwi, przedwczoraj robilam test ciążowy i wyszedl negatywny, w szóstym tygodniu domniemanej ciazy zrobilam dwa testy i także negatywne. Pod koniec czerwca byłam u ginekologa i mialam badanie, to wykryl on nadżerke. Czy ja jednak mogę być w ciążY?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beddd
co to baby nie wymyślą, faktycznie z ich psychiką do końca nie jest coś tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bałł ał
Dziewczyny... jak czytam wasze "PYTANIA" to mnie poprostu kładzie na łopatki... Ile wy macie lat 15 ?! zeby takich rzeczy nie wiedziec... To wasze ciała i co z nimi robicie to wasza sprawa.. trzeba być choc troche odpowiedzialnym i być świadomym konsekwencji a nie panikować na forum. Temat jest prosty... "OKES w CIĄŻY" dot. to kobiet u których to występowało! a nie jak widać powyżej... "Czy ja jednak mogę być w ciąży? " OMG. idiotyzm!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bałłał
acha... czy wy czekacie na odpowiedzi "tak... chyba jestes w ciązy..." czy "to napewno ciąza skoro okres Ci sie spoznia" ... ?! o to wam chodzi? jak tak to zapytajcie mamusi swojej ;) powinna wam powiedziec jak to jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona pomaranczka
Dostalam okres w dzien ktory sie spodziewalam ale to sa tylko brazowe plamki. Myslalam ze jestem w ciazy i zrobilam test i okazalo sie ze nie jestem. Jaka moze byc inna pzyczyna takiej miesiaczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamoona
Witam,tak sobie czytam i zauwazyłam,ze nie tylko ja mam taki problem.Chodzi mi o to plamienie. My rownież z mężem staramy sie o dzidzie od kilku miesięcy i ciągle nic.W tym miesiącu wykorzystałam testy owulacyjne,które dały nam zielone światło.Prawie przez cały ten czas intensywnie pracowalismy nad dzidziusiem a tu nagle w dniu spodziewanej miesiaczki wystąpiło właśnie takie brązowe plamienie,czego wczesniej nigdy nie miałam. Jestesmy obecnie za granica i do Polski wybieramy sie za 2 tyg i nie wiem co robic,czy czekac czy moze tutaj poszukac jakiegos lekarza.Miała tak moze któras z was? Nie wiem czy sie cieszyć haha!!Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do brązowych plamień to mogą być one przyczyną problemów hormonalnych, nie są czymś groźnym ale jednak warto wybrać się do ginekologa.. Ja w tym miesiącu myślałam, że jednak udało Nam się z mężem, że coś tam zakiełkowało. Nie czułam się za dobrze, co chwila latałam do toalety no i spóźniająca się @.. Zrobiłam test, który nawet nie wyszedł, nie było ani jednej kreski.. To mi dało cień nadziei, że może jednak.. Jednakże następnego dnia dostałam @.. Więc do następnego miesiąca:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×