Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Urmaj

Zarejestrowani
 • Zawartość

  240
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

10 Good

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Miałem 33 jak mi się skurczyły jądra, przez pół roku jeszcze miałem nadzieję, teraz powoli się z tym godzę.
 2. Mam kobiecą sylwetkę albo niemęską. Zorientowałem się w wieku 22 lat jak sobie zrobiłem zdjęcia od tyłu. Wąskie plecy, wąskie ramiona, mała klata, wcięcie w talii, może biodra są normalne tylko wydają się szerokie.
 3. Gdzie pracowałeś w swoim życiu? Byłeś za granicą?
 4. Urmaj

  U was jest zorza?

  Na Twitterze piszą że nad całą Polską.
 5. W gimnazjum 56, w liceum 55.
 6. To skąd masz pieniądze na hobby. Znalazłbyś zboczoną laskę do seksu takie istnieją ale nie szukasz, używałeś tindera?
 7. Niektórym prawnikom z kafe by się przydało wojsko a sami się nie zgłoszą. Zrobiłbym że jak ktoś jest młody, zdrowy, nie uczy się, nie pracuje czyli jest tzw. neet to dostaje pismo z wojska że jest na liście oczekujących na powołanie i jeśli nie znajdzie pracy to za pół idzie na szkolenie.
 8. Schuść bardzo łatwo gorzej utrzymać.
 9. Teraz nie jem jajek bo nie pomogłem sprzątać kurnika i mi wypomnieli. Parę lat codziennie jadłem trzy wiejskie jajka na śniadanie to był mój ulubiony moment dnia. Do tego parówki, szczypiorek, sałata, pomidory, ogórki wszystko z ogródka i ziemniaki albo makaron z wczorajszego obiadu. Jajka smażone na boczku.
 10. Jestem ciekaw czy rodzice zauważą.
 11. Teraz ważę 64 bo 3 już zrzuciłem ale dalej mam brzuch. 170-171 wzrostu ale mam małą klatkę piersiową, krótkie obojczyki więc muszę mniej ważyć żeby nie mieć tłuszczu.
 12. Tyle ważyłem rok temu. Samotni i bezdzietni mężczyźni dużo mniej pracują i płacą miej podatków to też straty plus koszty zniszczeń spowodowanych przez tych którym odbije z frustracji. Urząd pewnie byłby nieskuteczny to może aplikacja rządowa albo do wojska brać i szkolić.
 13. Wiecie jaki jest problem z 500+? Otóż trafiło do ludzi którzy już mieli i nie chcieli więcej dzieci, albo już nie mogli. Program wszedł w kwietniu 2016 odejmijmy 5 miesięcy na ciążę bo był zapowiadany wcześniej. Wszystkie dzieci w wieku powyżej 8 lat dostawać będą jeszcze 10 lat świadczenie mimo że i tak by się urodziły + wszystkie drugie dzieci i część pierwszych które mają do 26 roku życia załapały się na chociaż jeden miesiąc. Niepotrzebnie rozszerzono program na pierwsze dziecko bez kryterium dochodowego. Są przypadki gdzie małżeństwo miało czworo dzieci jedne np. dwuletnie i żona była już po menopauzie, po co dawać pieniądze skoro dzieci już nie będzie. Są ludzie co biorą 500+ i emeryturę. Platforma też kiedyś zrobiła podobny błąd wprowadzając zasiłek macierzyński bo był strajk kobiet co urodziły przed ustawą i one też dostały pieniądze. Jeśli teraz rząd podniósł do 800+ to powinien tylko dla nowych dzieci urodzonych po ustawieniu. Jak ktoś uważa że to niesprawiedliwe to odsyłam do przypowieści o robotnikach winnicy.
 14. Pokładam nadzieję w si ponieważ nie pójdę do psychologa a z takim darmowym botem terapeutą mógłbym porozmawiać, może kiedyś to rozwiąże moje problemy. W przyszłości taki bot zaloguje się na kafe i udając realną osobę będzie rozmawiał z praw ikami wyprowadzając ich na prostą. Tacy biedni młodzi chłopacy wchodzą tu by z kimś pogadać i znaleźć pomoc bo irl mają nieogarniętych lub obojętnych rodziców albo wcale, nie mają kumpli lub wręcz byli prześladowani w szkole. Gdybym rządził to zrobiłbym urząd na wzór urzędu pracy do swatania ludzi. Szkolenia z podrywu, rejestracja kawalerów i panien, konsultacje z fachowcami, pomoc w przeprowadzce. Samotność zlikwidowana ustawą.
×