Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

moja znajoma ma nadal w domu mebloscianke z czasów komuny.masakra

Polecane posty

Gość gość

moja znajoma ma nadal w domu mebloscianke z czasów komuny.masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
DZIWIE SIE BARDZO ,bo ona dobrze zarabia i moglaby sobie zmienić te meble na nowsze i nowoczesniejsze ,a ona dalej w dużym pokoju w domu ma stara mebloscianke z prl-u. kiedys pytalam jej czy nie chcialaby kupic mebli nowych, to mowila ,ze nie chce sie jej tego wynosic ,bo strasznie ciezko by bylo i od nowa trzeba by malowac sciany itd.. nawet wygoglowalam i znalazłam prawie identyczną mebloscianke w necie jaką ona ma w domu http://www.idealnemieszkanie.com.pl/meble-prl-u-%E2%80%93-jak-kiedys-mieszkalismy/ CZY NIE UWAŻACIE ZE TO OBCIACH W DZISIEJSZYCH CZASACH?nowe meble kosztują grosze dziś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jej sprawa co ma w Donu. Zajmuje się własną dupa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja znam dziewczyne ktorzy sa na dorobku i robia po kolei tez ma taka meblosciabke jeszcze do wymiany tego nie doszli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O RETY:):p) SERIO ZNACIE KOGOŚ KTO MA TAKI ZABYTEK W DOMU???JA MYSLAŁAM ,ZE TAKIE RZECZY TO TYLKO NA WIOSKACH NAJGORSZYCH:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zalezy z kim masz do czynienia?? u mnie w rodzinie starsze osoby np. nie daja wymienic mebli z lat 80 na nowsze bo 1/ wiesz ile one wtedy pensji kosztowały, ile musielismy sie starac :D 2/ bardzo dobrze wygladaja wg nich :D 3/ po co remontowac jak wojna albo powodz przyjdzie :D x mentalnosci nie przeskoczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
meble PRLu sa bardzo modne np fotel chierowskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ok, ale pod wynajem cos takiego oferowac? 300zl bym nie dala za taki pokoj., no ludzie szanujmy sie. jak mozna takie lazienki pod wynajem trzymac? nie chce potem na robaczyce chorowac, te rury stare z woda .. ble

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O ta pustaczka się odezwała od tematów co sądzicie o...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moi rodzice mają meble w jednym pokoju chyba z lat 70 tych? Może nawet wcześniej. Ciemne drewno i solidne, a nie dykta. ...a obok tego LCD 60 cali. Także kto co lubi i uważa ze chce wymieniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No własnie zabytek.... Jakie wy głupie jestescie. Wiecie ile taka mebloscianka bedzie warta za 10 lat? Bez problemu sie taka sprzeda za dobrą kase, chociazby jako rekwizyt do filmu, a i hobbysci tego okresu sie tez znajda. Juz pomijam to, ze meble z PRLu sa czesto twalsze, tj AGD od tych wspolczesnych, nastawionych na 2 lata max uzytki i do kupienia nowe... Poza tym czemu wp*****lasz sie innym w zycie i portfel? Kazdy ma inne priorytety, po co cos wyrzucac jak jest dobre i wciąż tylko tyrac na stos tak naprawde nie potrzebnych gratow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś to o mojej mamie :D ma meblościankę, a jakże na wysoki połysk ;) nie wyrzuci jej, bo stała za nią w kolejce cały dzień! Poza tym co najważniejsze, meblościanka ta jest bardzo pojemna i mieści jej wszystkie kryształy i pościele jakie rodzice dostali na prezent ślubny 40 lat temu. A to nie w kij dmuchał ;) I nie ma na moją mame mocnych! ps. mieszkamy w mieście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i co z tego, ma co jej sie podoba a tobie autorko nic do tego :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo ona aby coś sobie kupić to musi zapracować na to, a ty widocznie dostajesz za darmo np. 500+ i komuś jak coś lekko przychodzi tj. za darmo to i lekko wyrzuca, bo nie musi pracować. Także głupi podatnicy ci dają za darmo sami orząc na każdy grosz dla siebie a ty idiotko siedzisz i jeszcze ich wyśmiewasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiesz, tez mam meble stare, moze nie takie jak Twoja kolezanka ale takie co mają te 10lat powiedzmy. Jest mi przykro ale sa wazniejsze wydatki niz meble, nie stac mnie poprostu. A ty jako kolezanka to swinia jestes ze obgadujesz na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja bym chciala taka mebloscianke. Teraz kazdy ma nowoczesne wszystko tak samo wyglada. Kazdy chce miec nowe, ladne I wszyscy maja tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez mam w domu meble, co maja ze 30lat. Nie bieduje, ale i nie spie na kasie, sa pilniejsze rzeczy. Poza tym tak duze, tak pojemne meble nie kosztuja malo, a najtanszych nie chce, bo po dwoch latach beda wygladaly jak te nasze po 30tu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja ma takom w domu, nie jestesmy patologia ale nie stac nas na nowoczesne meble i w d***e mam ze komus sie nei podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale wiesz, że ta PRLowska meblościanka "przeżyje" większość mebli współczesnych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz rację, uważam, że to obciach. To wręcz cholerny obciach wpieprz*ać się w cudze życie i je obsmarowywać na forach. I jeszcze do tego się drzesz :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wieśniara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to skoro ma starą meblosciankę, to jest gorsza od ciebie? ale ona w przeciwieństwie do ciebie ma mózg, za to ty masz grupę torfu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja wolę te stare pojemne meblościanki jak byle co, gdzie mieści się 1/4 rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja tam mam w domu garderobe i nie potrzebna mi stara mebloscianka , dla mnie to tez szczyt kichy takie cos w domu trzymac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 40 letnia mebloscianke w domu. Szkoda mo.kasy na nową bo mam wazniejsze wydatki np wakacje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Troche wam wspolczuje jak tak czytam , ja mam i na nowe meble i na wakacje i na inne p*****lowate przyjemnosci , fakt ciezko na to pracuje ale mam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20.19 no widzisz ja tez pracuje ale musze eybrac wakaxje albo meble..no i wybieram wakacje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja mama ma w jednym pokoju segment typu bonanza chciała wywalic ale powiedziałam ze chyba zwariowała bo to dobry i porządny mebel to zostawiła .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moja tesciowa ma pralke sprowadzoną z Niemiec z lat początku 80, ja mam 3 letnią nowoczesną pralke.I co?Ja za 2-3 lata musze kupic nową a tesciowa dalej super dopierze tą starą bo jak sie zepsuje to naprawa grosze a mojej sie nie opłaca i trzeba kupic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×