Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

może znacie temat sanatorium z dziećmi

Polecane posty

Gość gość

Chcialabym wyjechac z mężem i dziećmi do sanatorium . Głownie chodzi o męża , ale moja chorobe można wg mnie zaliczyc do tej samej kategorii co męża . Ale chodzi o dzieci w wieku szkolnym i przedszkolnym poniewaz na tak długo to nie mam możliwosci z kim ich zostawic zreszta nawet sobie tego nie wyobrazam na tak długo . Czy może wiecie czy istnieje taka mozliwosc by jechac z dziecmi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aha rozmawiałam z lekarzem i mówił ze bez problemu wypisze mi papiery aby pasowało do męża i ogólnie bez problemu na to dostane przydział do sanatorium ale co do dzieci to nie umiał mi odpowiedziec , dzwoniłam dzis do zusu i pani tez nie wiedziała bo dwie panie które sie tym zajmuja sa na urlopie , beda dopiero od środy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapytaj może w tym sanatorium www.uzdrowisko-polczyn.pl czy jest taka możliwość . Ja tam byłam sama ale z chęcią zabrała bym ze sobą dziecko...zawsze we dwoje to razniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam uzdrowisko Konstancin -Zdrój EVA Park Life & SPA. EVA Park Life & SPA to kompleksowo wyposażony obiekt, zlokalizowany wśród pięknych konstancińskich lasów. W prozdrowotnym klimacie solankowym, zaledwie 20 km od Warszawy. Warto wejść na ich stronę i zapoznać sie z ofertą http://evapark.pl/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×