Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

na plaży same mamy z idealnymi cerami...jak to możliwe

Polecane posty

Gość gość

typu trądzik czy przebarwienia. Jestem w szoku każdy na kogo patrzyłam miał ładną cerę tylko ja z pryszczami i przebarwieniami. Załamałam się. Plaża we Włoszech ale to akurat raczej nie ma znaczenia... mi zostały przebarwienia po drugiej ciąży i wypryski. Czaiłam się na tej plaży bo było mi wstyd że tak wyglądam :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18. 29 - może były po zabiegach? Nie przejmuj się wcale :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hormony, dieta, szukaj informacji - coś widac nie gra skoro masz wypryski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też miałam problem z trądzikiem, sama się z nim borykałam kilka ładnych lat, wypróbuj żel alaclarin, może Ci również pomoże, ja nim rozjaśniłam wszystkie przebarwienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja miałam w Itrym mega trądzik ale w IItrym już leczyłam u dermy, potem po porodzie jeszcze trochę podleczyłam i mam spokój. Idz do dermatologa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w ciazy nie moalam ani tradziku ani przebarwien. Ladna cera mi zostala tez po porodzie. A wczesniej co chwile krosty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo te nieidealne wstydzą się i nie wychodzą na plażę. Punkt dla Ciebie, że masz to gdzieś i się nie chowasz w czterech ścianach :) W ciąży pod wpływem hormonów często pojawiają się problemy z cerą, które potem znikną. Najlepiej iść do dermatologa, bo w ciąży i podczas laktacji nie wszystko można stosować, więc leczenie się na własną rękę to kiepski pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dieta bezmięsna, albo z małą zawartością mięsnych produktów. Lato sprzyja takiej diecie, już po 2-3 tygodniach widać efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na przebarwienia polecam żółtą glinkę Rapan beauty z sokiem cytrynowym ;) Ja używam, bo mam problem z trądzikiem i przebarwieniami. Super sprawa ;) a że całkowicie naturalne nie ba łam się, że mnie uczuli. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×