Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

nie che drugiego dziecka

Polecane posty

Gość gość

Mam 2 letnią córeczkę kocham ją bardzo, ale drugiego nie chcę : - nie mam cierpliwości do jej wymuszania i darcia się jak nie zrobimy po jej myśli – przechodzi bunt dwulatka dosyć mocno - mam dość nie przespanych nocy – mała ma już 2 lata a budzi się w nocy lub nad ranem co jakiś czas i nie chce zasnąć około 2 godzin - mamy niezbyt dobra sytuacja finansowa – mąż mało zarabia , a córcia jest alergiczką leczenie kosztuje sporo - choroby dziecka – jest alergiczką i wykańcznia mnie psychicznie patrzenie jak się męczy ciągle katar - mąż mało się córką zajmuje , mam wredna teściowa i szwagierkę które ciągle żądają od niego pomocy – a to samochód naprawiać o to coś tam ciągle – i mąż nie ma czasu dla dziecka Teściowa i szwagierka oczywiście pytają kiedy drugie , że już powinno być bo jak to tylko jedno dziecko, że przecież ja już mam 32 lata i jestem stara mąż też raczej by chciał drugie ale nie namawia mnie na razie zbyt mocno MASARKRA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To tylko Twoja i męża decyzja, ja zawsze planowałam dwoje, potem jak mała miała 2 lata to stwierdziłam że tylko jedno będzie a jak mała miała 4 lata zdecydowaliśmy się na drugie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A teściowej powiedz ze przy jednym mąż ci n i e pomaga bo ona cały czas mu głowę zawraca i boisz się mieć drugie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moje dziecko m 11 miesiecy i narazie tez nie chcę drugiego, bo nie mam pomocy nikogo, maz pracuje ciezko, rodzicow nie mam, tesciowa od pomocy tez ucieka, a ja ledwo zyje czasem jak dziecko choruje albo ząbkuje, ale oczywiscie pytan jest 100 kiedy drugie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
właśnie wszyscy pytają kiedy drugie , a to że nie ma kasy albo i sił na drugie to nikt pod uwagę nie bierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jezeli mama nie chce wrocic do pracy i kasa w domu jest to powinno sie miec drugie dziecko. a co te tesciowe i szwagierki maja/ u mnie tez d**e truja chlopu. ale ja nie zalowalam im pomocy, bo rozumiem jak sie w domu nie ma chlopa to mozna pomocy prosic.ale nie codziennie na 3 godziny ale np jeden dzien w tygodniu caly. ale w razie czego dzieciaka zawiezie im chorego jak musialam pracowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powinno sie? Hahaha chlopa? Boze w jakich czasach ty zyjesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale przeciez nikt cie nie zmusi. Stanowczo odpowiadaj, ze nie jesteś gotowa. Tez byłam w takiej sytuacji, bo mój syn podobnie dal nam w kość i zakladalam, ze będzie jedynakiem. A teraz jestem w drugiej ciąży, bo pomyślałam, ze juz gorzej nie może byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odpowiadaj zgodnie z prawdą , że nie chcesz drugiego. Ja zawsze mówiłam tak jak jest czyli jedno i koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście jedno i basta!Powiedz to im jasno jak zapytają!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale z czym Ty masz problem,co Cię obchodzą inni,to Twoje życie.Ja tez mam bardzo absorbującą 2,5 latkę i drugiego nigdy w życiu mieć nie chce.Ja odpowiadam,że drugiego dziecka nie planuje i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×