Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

nie ma to jak narobić dzieci

Polecane posty

Gość gość

INTERWENCJA 22.03.2017 Mają jedno marzenie: uratować swój dom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i żebrać, wstyd, pieprzyć się mają silę a już zapracować to nie, nie stać to się nie robi, proste, młodzi zdrowi, do roboty pioruny, jak by się zmęczyli w dzień to w nocy pioruństwo nie miałoby siły robić kolejnego dziecka. 500+ i jeszcze im mało. I to te małe dzieci nauczone są już żebrać, ze marzą o swoim pokoju, niech to mówią swoim pustym starym co umieli ich zarobić a już nei umieją im zapewnić swojego pokoju. 500+ x 6 dzieci (bo 7 już chyba dorosłe) = 3 tys. za darmoooo, za to, że sie umieją tylko rozmnażać, to ja na 3 tys. muszę dwa miesiące zapieprzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieciorobom nie powinni pomagac. Puste to takie mnoza sie jak kroliki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kuźwa, młode cholerstwo, zdrowe i żebrze, wstyd, hańba, pomocy wymagają tylko i wyłącznie chore osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żebym miała wyrzucić pieniądzeczy materiał na dom to takim ........... nie dam ani grosza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie mogę, robią kolejne dzieci przy dzieciach, im opieka winna zabrać te dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
INTERWENCJA 23.03.2017 Stracił ręce. Fatalna ugoda po wypadku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ogladam ta interwencje z tymi dziecmi najmlodsze 5miesiecy. Po hoooj se robic dzieci jak widza kuzwa ze nie ma miejsca ze dach przecieka ze jeden drugiemu na glowie siedzi. Tylko sie walic umieja i takim bezmozgom sie nie pomaga!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a może już kolejnym jest w ciąży, co tam dach, niech ludzie dadzą na jego remont, jak więcej dzieci to większa będzie litość innych ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy was nie denerwuje program w ktorym dowbor remontuje domy ludziom? To jest dopiero masakra. Raz byl program o trzech facetach ktorzy mieszkali jak w chlewie. Byl z nimi chlopczyk chya z 8 lat. I zaden z tych doroslych facetow nie pracowal. Tozto gdyby poszli robic nawet na czarno czy za granice by ktorys pojechal to sami by sobie dom do ladu doprowadzili. Ja nie mowie jak kobieta sama dziecko wychowuje i robi za najnizsza albo jak jest jakas choroba niepelnosprawnosc. Ale to co tam pokazuja to niepelnosprawnosc umyslowa. Siedza na d****h i placza jak ciezko. Jak jezdzilam na truskawki do Niemiec to 50 letnie babeczki zapieprzaly tam lepiej niz nie jeden mlody a wszystko po to by dzieciom pomoc sie dorobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiście, że mnie w*****a, do tego w*****a mnie też 500+, bo pomoc należy się tylko i wyłącznie chorym i to bardzo chorym osobom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mnie to nie denerwuje. Za to jest mi przykro jak widzę w tv ze moi rodacy srają do wiadra i nie mają bieżącej wody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i się nie wstydzą występować po to aby inni im dali za darmo, młodzi zdrowi zamiast zapieprzać na te swoje dzieci to się rozmnażają i szukają idiotów do dania. A jak dzieci nauczone już żebrania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie zastawia jak oni robią te dzieci ? tak przy innych ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież nie musisz nikomu nic dawać. Ja nie wspomagam takich akcji, żadnych szlachetnych paczek itd. I nie mam ścisku tyłka, tak jak napisałam jest mi wręcz przykro, bo żaden Polak nie powinien żyć w takich warunkach. I tak oni mają 100x gorzej niż ja mimo że coś tam uda im się wyżebrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś No akurat tutaj można się kłócić, bo totalnej patoli raczej chaty nie remontują. Ostatnio był odcinek, gdzie było tylko jedno dziecko. Dziecko chore bodajże nerki, a matka też chora. Chodziła o kuli, chyba stwardnienie rozsiane. Ojciec prace dorywcze, ale tylko dlatego, że co tydzień musi jeździć do lekarza z dzieckiem i żoną. W każdym razie nawet jeśli to wymówka do stałej pracy, to kokosów z opieki nie dostanie i dzieci sobie nie naklepał. W tej chwili oglądam odcinek, gdzie jest 4 dzieci, a ojciec jedzie na 2 etaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20.59. nad tym to ja też się zastanawiam.. mam tylko nadzieję nadzieje ze kombinują jak starsze są w szkole czy przedszkolu a młodsze śpią a nie tak na żywca przy wszystkich..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Troche mi szkoda takich ludzi. Ale gdzie sa lekarze zeby podpowiedziec o jakims zabezpieczeniu??? Na tabletki najtansze ,refundowane za 2 zl to moze lekarz rodzinny recepte wypisac. Kurffa no.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oni są bardzo mądrzy tylko próżniaki, bo nie chce im się pracować, myślą, ze jak napieprzą dzieci to inni im za darmo dadzą wszystko, pieniądze, dom itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
obejrzałam bo jak można sie inaczej obiektywnie wypowiedzieć :-) I moim zdaniem kobieta nie jest według was pracowita hmm czyli wy przy jednym dziecku wykonujecie mega pracę a ona przy siódemce dzieci leży i nic nie robi ???? ciekawe bardzo Po drugie ja wiem co to za ludzie i wiem że facet jest bardzo pracowity i w życiu nikomu nie odmówił pomocy :-) Tak że nie wie jak można ocenić kogoś kogo sie w życiu na oczy nie widział ?? Teraz perełka NAJBARDZIEJ CIEKAWI MNIE JAK ONI SOBIE TE DZIECI ZROBILI poważnie tak was to ciekawi :-D no po prostu prostactwo w całej okazałości ludzie ciekawi was jej macica i cipka i jego członek po prostu dla mnie to jest nie smacznie mnie nie ciekawi :-o to jest najmniejszy problem Po za ty nie piją nie palą nie biją dzieci no i nie żyją według waszego widzi misie i to was denerwuje A i to magiczne 500 plus zapomniałam oni nie jedzą nie potrzebują ubrań i kosmetyków więc to 500 plus przy 9 osobach to majątek i to piszą kafeterianki które średnio zarabiają 18 20 tysięcy No nic ja mam zdanie swoje i nie zawaham sie go użyć dzieci mają prawo marzyć o pokojach i innych rzeczach takie samo jak wy a nóż może nie wyrosną na pozbawieni empatii i chęci pomocy suki tak jak co niektóre tu osóbki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a i bardzo przepraszam za literówki piszę na słowniku , ale mimo wszystko idę się biczować żeby wam te literówki tutaj zadośćuczynić :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×