Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Niepokój

Polecane posty

Gość gość

Od kilku nocy nie mogę spać. W czerwcu kończy mi się wychowawczy. Nie chcę wracać do firmy w której pracowałam. Będę składała wypowiedzenie. Boję się czy nie będą mi robili jakiś trudności. Ostatnio nie dzieje się dobrze u mnie w firmie. Szefostwo nie potrafi rozstać się z pracownikiem z klasą. Utrudniają ludziom odejście, szukają haków na ludzi by przypisać dyscyplinarke i nabruździć w papierach. Boję się jak zareagują na wieść że nie chcę wracać. Byłam mobbingowana w pracy, szefowa psychicznie mnie gnoiła, boję się na samą myśl o rozmowie z nią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żadnej rady? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak niby mieliby ci nabruzdzic ? Jeżeli nie kradlas nie spoznialas się to chyba nic nie mogą zrobić? Odejdź i tyle. Ja bym nie wróciła do takiej pracy. Już chyba wolałabym iść do sklepu na kasę pracować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W pracy nie ma mnie już prawie 4 lata (ciąża, macierzyński, wychowawczy). Chciałabym porozumienie stron i zakończenie pracy wraz z ostatnim dniem wychowawczego. Ale właśnie boję się że tu będą problemy i po prostu zrobią wszystko by mi to utrudnić np będą kazali mi zachować okres wypowiedzenia. Mam fatalne wspomnienia z pracy. Ciąża była dla mnie zbawienna bo przerwała moje pasmo upokorzeń, gnojenia, wyzysku. Jak pomyślę że miałabym mieć jeszcze coś wspólnego z tymi ludźmi to płakać mi się chcę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naprawdę nikt nigdy nie był w podobnej sytuacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wspolczuje, sama byłam ofiara mobingu i choc dzis pracuje w innej firmie juz prawie rok to jak sobie to wszytsko przypomne to mi sie słabo robi i niedobrze, brzuch mnie boli.to okropne jak ludzie potrafia niszczyc innych.ja mam tak zjechaną psychikę ze nawet w nowej pracy boje sie pewnych rzeczy.po miesiacach spedzonych z byla przelozoną mam traumę, zniszczyla mnie psychicznie, sprawila ze nie mam wiary w siebie...uciekaj stamtd autorko,zycze powodzenia!a nawet jesli beda chcieli zachowac okres wypowiedzenia to nie idz do pracy tylko wez L4 na dziecko!.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie masz jeszcze zaległego urlopu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wykorzystałam urlop. A czy mogę np zrobić tak że gdyby nie chcieli porozumienia stron przedłużyć wychowawczy i złożyć przy tym wymówienie z zachowaniem okresu wypowiedzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko, znalazłam cos takiego: Oczywiście nie ma ograniczeń, co do rozwiązania umowy o pracę przez pracownika w okresie urlopu wychowawczego za wypowiedzeniem. Do czasu rozwiązania umowy o pracę pracownik pozostaje na urlopie wychowawczym (o ile nadal mu przysługuje). Jeżeli w okresie wypowiedzenia urlop się skończy, to trzeba będzie podjąć pracę i pracować do końca okresu wypowiedzenia. Idealnie zatem, byłoby wypowiedzieć umowę o pracę w taki sposób, ażeby koniec okresu wypowiedzenia przypadł na koniec urlopu wychowawczego. Czytaj więcej na Infor.pl: http://forum.infor.pl/topic/287382-wypowiedzenie-umowy-przez-pracownika-na-urlopie-wychowawczym/#ixzz47m44r1aL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O super. Dziękuję. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×