Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nikt nie uwierzy w to ze cale 500 plus wydajecie na dziecko powiedzicie ile z te

Polecane posty

Gość gość

z tego przypada na wasze przyjemnosci;) buty lepsze ciuchy wycieczki kolacyjki z meze no?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakieś 80%, a co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dostaje 500 zł na drugie dziecko. No wiesz ja płace 780 zł za przedszkole dla starszego a w zasadzie za zerówkę to jeszcze mi brakuje. A gdzie ubrania, jedzenie itd? A dla drugiego pampersy, mleko, kaszki, rownież ubranka, leki kosmetyki? Koszt utrzymania 2 dzieci to około 1800 zł to co to jest to 500? Super, ze taka pomoc jest bo chociaż jest łatwiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zadna skarbowka ale w temacie obok pisza, że matka nie powinna zrobic sobie kanalowo zeba za 500 zl, bo to sa pieniadze dziecka, ale jakos widze wokol, ,ze od kiedy to pincet jest to jakos sie matki zaczely lepiej ubierac, wyjezdzac- ciekawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile jeszcze takich tematow naklepiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie sa poenidze dla dzieci tylko dla rodziny. Za te 500 zl mogę zaplacic rachunek za prąd i tez bedzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Serio?! Lepsze ubieranie się, wyjazdy - i to niby wszystko za 500 zeta?? To ja nawet nie wiedziałam, że to jest możliwe, nauczcie mnie, jak to się robi - chętnie ograniczę wydatki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za debilne myślenie macie. Przecież to logiczne, że jeśli przed 500+ robiło się wydatki na dziecko z wypłaty np 1000zł. To po 500+, można z wypłaty wydać na dziecko 700zł i 300zł ma się na siebie. A tak nawiasem to 500+, to miała być finansowa pomoc w wychowaniu dziecka, a dopiero potem jako przekupstwo do rodzenia większej ilości dzieci. Jak się okazało, że nie wydolą na wszystkie dzieci, to nagle zaczęli gadać, że na każde począwszy od drugiego. Dla uświadomienia. Gdybym się teraz zdecydowała na dziecko (teraz ciąże po 40stce są modne), to na pewno nie dla 500+. Mam dwoje dzieci 17 i 15. Za chwilę skończy mi się 500+, bo starsze osiągnie pełnoletność. Rodząc dostałabym 500+ na dwa lata, niesamowicie długo. Rząd podzielił dzieci na lepsze i gorsze. Powinny dostać wszystkie dzieci, zwłaszcza, że na to 500+ pracuje cale pracujące społeczeństwo, a dostaje głównie patola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiście, że wydają na siebie i jeszcze ten j****y rzad podzielił dzieci jednym dając innym nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet jak wydaje na siebie to co cie to obchodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli ktos nie zadba o dziecko majac niskie dochody to po dostaniu 500plus nadal o nie nie zadba tylko wyda na swoje przyjemności. Latwo przyszlo latwo poszlo. Pracuje w pomocy spolecznej wiec uwierzcie mi wiem co mowie. Sa oczywiście rodziny ktorym 500plus pomoglo lepiej zyc ale te rodziny nigdy nie korzystały z pomocy społecznej, same sobie radzily. Jesli ktos korzysta z pomocy spol, to po dostaniu 500 plus nadal bedzie korzystal, dochod ten nie jest wliczany do kryterium a naklonic matke ktora nigdy nie pracowala do podjecia zatrudnienia teraz po otrzymaniu 500 plus graniczy z cudem !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2222
Jesli ktos nie zadba o dziecko majac niskie dochody to po dostaniu 500plus nadal o nie nie zadba tylko wyda na swoje przyjemności. Latwo przyszlo latwo poszlo. Pracuje w pomocy spolecznej wiec uwierzcie mi wiem co mowie. Sa oczywiście rodziny ktorym 500plus pomoglo lepiej zyc ale te rodziny nigdy nie korzystały z pomocy społecznej, same sobie radzily. Jesli ktos korzysta z pomocy spol, to po dostaniu 500 plus nadal bedzie korzystal, dochod ten nie jest wliczany do kryterium a naklonic matke ktora nigdy nie pracowala do podjecia zatrudnienia teraz po otrzymaniu 500 plus graniczy z cudem !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
500 / 30 = 16 biorąc pod uwagę że dziecko zjada posiłek co dzień to naprawdę powalająca kwota (rachunki , buty ,leki i inne ) masz racje autorko 500 to fortuna :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
naprawdę z cudem brednie tu wypisujecie i kłamstwa w życiu jest całkiem inaczej niż tu to przedstawiacie i doskonale każda z was o tym wie głupie tępe puste lochy A do tej z pomocy :-) to kochana zapomniałaś chyba o dokumentach jakie się podpisuje żeby dostać tę prace :-) więc nie pisz im głupot że pracujesz bo nawet nie masz o tym pojęcia idiotko :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak kuźwa ci co nie dostają 500+ to co powietrzem małpo cholerna debilko żyją, po wuj robiłaś dzieci jak ciebie nawet na ich żarcie nie stać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pakaze Ci rachunki z Rossmana. Kazda wizyta powyżej 300zl. Pampersy, mleko, chusteczki, kaszki jakieś kosmetyki, soki. 500zl to wcale nie dużo na pielegnacje dziecka, a ja mam dwójkę 1 i 3 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13 26 a ty po co robiłaś skoro nie masz na nic tylko w koło piszesz miernoto że pincet i olaboga pincet Wydmuszko jak nie potrafisz urodzić więcej niż jedno to się top w tym jadzie i zdechnij w piesdu :-) A i to nie ja tu napisałam że pincet to nie wiedomo ile tylko ty miernoto .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pakaze Ci rachunki z Rossmana. Kazdaftt wizyta powyżej 300zl. Pampersy, mleko, chusteczki, kaszki jakieś kosmetyki, soki. 500zl to wcale nie dużo na pielegnacje dziecka, a ja mam dwójkę 1 i 3 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gość dziś a co mają powiedzie dzieci co nie dostają 500+, to po wuj najebałaś dwoje, szmato cholerna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zlobek place 1600 wiec te 500 to wiesz mega kasa normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie stać ciebie na żłobek i zrobiłaś idiotko sobie dziecko, co za baran z ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak te matki co nie dostają 500+ to z czego mają zapłacić za żłobek, chyba wypada im dziecko udusić albo schować do zamrażarnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pięćset złotych nie starczy na dziecko,drugie tyle dokładają rodzice! Ciekawe autorko czy utrzymałabyś dziecko za pięćset zł.Moja córka chodzi na balet, syn na Taekwondo, same te zajęcia wynoszą mnie kilka stów miesięcznie. A gdzie jedzenie ,ubranie ,przyjemności ,wyjazdy.Zastanów się kilka razy zanim coś napiszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
500 zł na dwoje dzieci. Po 250 zł to rzeczywiście dużo? :D Masakra, jak za to coś kupić dla siebie jeszcze? Odrealniony autor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stac mnie na zlobek bo place od 3 lat..a 500 wow mega hajs co z tym zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćrrrrrr
A kim ty jesteś,że mam się przed tobą tłumaczyć.Tak Cię to interesuje ?Zazdrość?Polecam maść na ból d**y autorko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam dwoje dzieci. Dostaje 500zl plus oraz 1169zl zasilku macierzynskiego. Czyli mam 1669zl na utrzymanie. Moze zapytaj ile brakuje a nie ile zostaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:13 dobre,autorce głupio się zrobiło..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez dochod 2300 z zasilkami A oplat 2100 pytasz jak zyje od 3 lat?? Debet..wyjscia nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×