Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jacekilecki9898

Nowe Gerbery

Polecane posty

Gość jacekilecki9898

Widzieliście te nowe produkty Gerbera? Menu smakosza to się nazywa. Kupiliśmy dziś kilka deserów z tej serii i na pierwszy ogień poszedł truskawkowo bananowy. Chyba spróbujemy innych produktów, bo ten pierwszy to strzał w dychę! Bartek mlaskał jak mały kotek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popecki123
Potwierdzam. Dobrze, że cena Gerbera nie jest za wysoka i można przez to więcej kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość REKLAMA dziala
ludzie czy to nie przesada lekka!!! To moze ja zareklamuje swoja firme???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Racja a tekst
jak z reklamy. Dobra metoda ale prosze nie tu. Masowe trafianie do ludzi....hmm.........Bartek mlaskal..................strzal w dyche............................wiecie co to jest???.............................marketing!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
moja mala tez je lubi - szczegolnie jablka z cynamonem i makaronem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SZYMKA
może to nie reklamiarze tylko ofiary reklamy ;) ten gerber tak teraz nadaje z telweizji, ze rzeczywuiscie sie mogly biedactwa tym podjarac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamoliaaa
a ja uważam że gerbery są dobre, jak nie moge sama ugotować to moje blinki dostają gerbery, najbardziej lubią deserki.Jest dosyć duży wybór i nie ma dodatku klieku ryżowego jak w Hippie. No i fajnie ze jest śliwka bo pomaga mojej didusi z kupką. Aha i nie jestem ofiarą reklamy bo nie mam w domu "teleweizji" (odkąd rządzą dwie kaczuszki) ;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez uzywalam gerberow ale nie lubie reklam , nawet takich uczylam sie troche o reklamach o tym jak trafiac do klienta TO JEST REKLAMA- uwierzcie!!!! im bardziej ktos mnie namawia tym mniejsza ochote mam na kupno ;) jak cos jest dobre to nie trzeba tak reklamowac. ci od reklamy powinni wiedziec ze przesada tez zle dziala. a pozatym zly tekst- chcesz zareklamowac gerbera???? nie tak!!!! cos ci nie idzie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×