Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nikiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii25

odstawiłyscie tabletki i po ilu miesiącach PODJEŁYŚCIE STARANIA

Polecane posty

Gość nikiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii25

halllo biore tabl anty od 6 lat oczyswiscie z przerwami nawet 8 miesiecznymi w czasie przerw okres miałam zawsze i to bardzo rególarnie.....mam 25 lat i myslimy z mezem o dziecku .....chciałam Was zapytac nie ile przepisowo powinno sie poczekac ze staraniami bo wiem ze 3 - 6 mies....ale ile wy odczekałyście zanim podjęłyście starania.... i za którym razem sie udało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii25
nikt mi nie odpowie......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gazela*
hej po odstawieniu tabletek odczekałam 3 m-cy a od 6 staram się o dziecko i nic:( Żałuję, żę czekałam te 3 m-ce po odstawieniu bo po tabletakch łatwiej zajść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii25
ale nie jest powiedziane ze zaszłabys zaraz po 1 mies......skad mogłas wiedziec....dla zdrowia dziecka lepiej poczekac.....ja dla spokojnego sumienia poczekałabym te 3 miesiace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gazela*
też tak myślałam jak Ty, tak samo mówiłam ale teraz po tyhc kilku miesiącach myślę, że mogłam sie starać od razu.A z tym odczekaniem co lekarz mówi inaczej, jedni odczekac, inni że nie ma potrzeby....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania75
Ja zaczęłam starani od razu w pierwszym cyklu, ale niestety nie udało się. Teraz rozpoczęłam drugi cykl i staramy się od nowa :-) Tabletki brałam przez 6 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii25
no własnie nie wiadomo co myslec czemu lekarze mówią czekac inni nie ma potrzeby,......to zasadnicza rozbierzność zdan....a ty jako pacjent chcesz zeby było dobrze ....a nie jest bo nie zachodzisz w ciążę..... kurde az nie do wiary ze tak trudno w nią zajść jest praktycznie tylko 25% szans podczas kazdego cylku......biedne my jestesmy jak nie chcemy to sie zabezpieczamy jak chcemy to sie nie da .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania75
W pierwszą ciążę zaszłam w pierwszym cyklu po odstawieniu tabletek ( brałam przez rok ) i urodziłam zdrową, śliczną córeczkę. Dziś ma 7 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii25
ania 75 czyli starasz sie o 2 dziecko......powodzenia na pewno sie uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania75
Dziękuję, też wierzę w to że niedługo nam się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puklaaaaaaaaa
mnie tez interesuje ten temat ....prosimy o wiesej postów...kobietki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi lekarz powiedział żebym odczekała miesiąc tak też zrobiłam.Zaszłam po 9 miesi acach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puklaaaaaaaaa
kangurek a czekałas tylko miesiac i zaraz działałas czy dłuzej czekałas....ile lat brałas tabl anty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja pani ginekolog mowiła ze mozna poczekac miesiac po odstawieniu..ale dodała ze jak nie bedziemy czekac to sie nic nie stanie.Niby trzeba odczekac ,zeby potem na podstawie terminu nomalnej miesiaczki, wyznaczyc termin porodu. Ja jeszcze nie zaczełam staran..jeszcze kilka tabletek i koncze opakowania i sie staramy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barsaaa
kasik26 to rzycze powodzenia....w starankach...czyli zaraz po skonczeniu brania starasz sie i nie czekasz...moze i masz racje ....i uda ci sie za 1 razem moze ustrzelicie bliźniaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz naczytałam sie tyle o problemach z zachodzeniem w ciaze ..ze chyba nie bede czekac:) A blizniaki bardzo chetnie,poprosze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania75
Po odstawieniu tabletek szansa na poczęcie bliźniąt jest niestety bardzo nikła, chyba że w rodzinie były bliźnięta. To nie jest kuracja hormonalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ta jak
myslicie warto poczekac jakis czas po odstawieniu czy tez nie czekac i sie starac od zaraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
punklanaaaa- czekałam miesiąc bo tak gin mi powiedział i jak tylko minął ten dłużacy się miesiąc zaczelismy działać.Brałam harmonet 3 lata ,miałam tylko jedną przerwe 2-miesieczną zaleconą przez gina,miesiączke zawsze miałam regulanie co 26 dni ,nigdy się nie przesuneła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi się wydaje że warto czekac,niech wszystko się unormuje .W końcu chcemy mieć zdrowe dizeci-prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lakarkaarka
ja slyszalam,ze do 6 miesiecy w organizmie po odstawieniu tabsow dopiero nie ma po nich sladu na 100 procent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niki jestem wlasnie w 11 tyg ciazy i powiem ci ze ja dosc szybko zaszlam w ta ciaze chodz przyznaje ze nei byla ona planowana ja przestalam brac tabletki w lutym a ostatniego marca zaszlam w ciaze w sumei mialam jakies dwa cykle swoje a myslalam wczesniej ze po tym jak bralam antykoncepcje hormonalna 8 lat bedzie mi ciezko zajsc w ciazy a tu taka nei spodzianka zreszta bardzo mila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikiiiiiiiiiiiiiiiiiiii25
iwus26 no to super tylko sie cieszyc ze poszło tak szybko....ja biore ponad 6 lat z przerwami.....i wasnie dlatego mam obawy czy ze mną pójdzie tez szybko ..............moja ciąża ma byc planowana tzn folik .....ok 3 mies odtawic tabl i dopiero.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynaa
hallo ponawiam ...piszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JustaB
Ja bralam tabletki przez 5 lat, po mniej wiecej czterech latach zrobilam sobie przerwe i zaszlam w ciaze przypadkowo gdzie po 2 miesiacach ale doszlo do samoistnego poronienia. Potem znowu wrocilam do tabletek, bralam je przezpol roku i znowu odstawilam. Odczekalam rok i dopiero wtedy postanowilismy ze zaczniemy starac sie o dziecko. Udalo nam sie za pierwszym razem. Nasz synek jest zdrowy i jest z nami juz ponad pol roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratulacje padlinka....chyba z tym ze po tabsach lepiej nie robic przerwy tylko zachodzic odrazu to dobra rzecz ...jakos tak mysle ze wyedy jest najwieksze prawdopodobnstwo ciazy...niz potem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×