Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Parę słów o tym jak totalnie upokorzyłam kochankę męża

Polecane posty

Gość gość

Ona pracuje jako fryzjerka w jednym z salonów fryzjerskich. Pod fikcyjnym nazwiskiem umówiłam się na koloryzacje u niej. W godzinę szczytu kiedy było najwięcej klientek. W domu ubrałam się z moją suknie ślubną i wzięłam ze sobą 3 letnia córkę. Jak weszłam do salonu to wszystkie umilkły i patrzyły się na mnie a ja podeszłam do tej dziewczyny i wywrzeszczałam jej prosto w twarz jak śmie brukać moje małżeństwo, weszłam na fotel i podniosłam córkę pod sam sufit i kazałam się wszystkim na około napatrzeć jak to jest niszczona moja córa, to dziecko które trzymam! Wyjęłam test ciążowy i rzuciłam go jej w twarz krzycząc że niszczy tez dziecko w brzuchu moim! Potem wzięłam nożyczki i obcięłam jej trochę włosów, i zaczęłam ciąć moją suknie ślubną i rozrzucać po salonie wrzeszcząc że może i te suknie też chce zbrukać! Po wszystkim wyszłam i pojechałam metrem do domu z córką. Mąż wysłuchał naszej historii i powiedział że dobrze zrobiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kocham cię:D i mimo, że wciaż piszesz niemalże to samo, to nie nudzisz mi sie w ogóle. Napisz co ona na to Dostała spazmów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona na to wszystkie włosy sobie z głowy wyrwała i teraz musi nosić perukę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta peruka jej się przekrzywia za każdym razem, gdy głową potrząśnie, oraz spada, gdy się pochyli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ewidentnie to TY MASZ COS Z GLOWA. Piszesz to samo wiele razy. jesli ta absurdalna historyjka byla prawda, to wygladalas i zachowywalas sie jak idiotka, jakbys uciekla z psychiatryka. masz duzo szczescia, ze nikt nie zadzwonil po pogotowie psychiatryczne i ze cie stamtad nie zabrali w kaftanie. Upokorzylas siebie, swoja corke, ktora cale miasteczko bedzie obgadywac do konca zycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś ale się zdzira wnerwiła :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10.05 jakie miasteczko, skoro autorka wyraźnie pisze, że wróciła z córką METREM do domu? Raczej niewiele miasteczek ma metro, prawda? Poza tym podziwiam autorkę za krzepę i tężyznę fizyczną, podnieść do góry trzylatkę stojąc na fotelu fryzjerskim to nie byle co! Czekamy na medal na następnych igrzyskach olimpijskich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wymyślona niedorzeczna historia a wy się tak produkujecie....brawo dla autorki za to że udało się niektóre wkręcić ..wy też jesteście nieźle stuknięte skoro w to wierzycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I zesrała się na rzadko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taj , to prawda. Byłam tam i czekałam na swoją kolej na mycie z modelowanie kiedy to się działo. Istna masakra :S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Wymyślona niedorzeczna historia a wy się tak produkujecie....brawo dla autorki za to że udało się niektóre wkręcić ..wy też jesteście nieźle stuknięte skoro w to wierzycie xxxxxxxxxxxxxxx A ty od wczoraj jesteś na kafe? Przeciez nikt nie bierze tego serio, bo taki temat pojawia się tu średnio raz w tygodniu, tylko miejsce pracy kochanki sie zmienia. Wyjmij ten kij z doopy, bo jak na razie, to ty łyknęłaś, ze my łyknęłyśmy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 10.52 Nie znasz mnie więc z tym tekstem o kiju to wystartuj do swojej mamusi prostaczko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie popłacz sie tylko, sztywniaro:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mąż wysłuchał naszej historii i powiedział że dobrze zrobiłam. :D, :D, :D, :D, :D nawet prowo trzeba pisac z glowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 10.59 Napisałam ci już ubliżaj tym których znasz i na żywo a jestem pewna że po ryju dostaniesz a nie tu taka jesteś mocną bo anonimowa szmato

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rzeczywiscie, autorka ma cos glowa, w dodatku sama ze soba gada, pisze posty "popierajace". Wariatkowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam na przeciwko tego zakładu piekarnie, wszystko widziałam bo akurat tam weszłam na kawę. To dziecko moze ma 3 lata ale wyglądało na więcej bo na jakieś 45 kg. Autorka jak trzymała ja w gorze to dlatego pod sufitem ze była bardzo długa ta mała. Walnęła sie w wiatrak i całe szczęście ze miałam przy sobie kruche ciastka z kleksem dżemu.tylko dzięki moim wyrobom piekarnia Stokrotka, nie doszło do większego dramatu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hehe trochę się posmialam. Ale faktycznie autorka to ma cos głową :D :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja widziałam jak kochanka darła ubranie i włosy z głowy. Potem wybiegła i wpadła pod ciężarówkę. Wstała i poszła, że niby nic się nie stało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Śmieszne jesteście. Autorka pisze te historyjki taśmowo i ma grono swoich zwolenniczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uuu,znow to prowo!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale jeżeli autorka pocięła swoja suknie nożyczkami fryzjerki, to teraz sa one do wyrzucenia. A to nie sa tanie nożyczki. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś gość 10.59 Napisałam ci już ubliżaj tym których znasz i na żywo a jestem pewna że po ryju dostaniesz a nie tu taka jesteś mocną bo anonimowa szmato xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx Nie zesraj się na rzadko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko błagam, nie tnij już tej sukni. Przeciez już dwa razy ją cięłaś i jak trzeci raz to zrobisz, to zostaną same strzępki. W czym wówczas będziesz do niej chodzić? Bez sukni ślubnej już nie będzie tak widowiskowo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 10.59 A ty ciągle o tym sraniu. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli pierwszy raz, to dla ciebie ciągle....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wcale nie mam trzech lat, tylko piętnaście. Matka kazała mi ubrać różową sukienkę i zrobić dwa kucyki. Jak mnie podnosiła, to zarypała moją głową o wiatrak i teraz mam guza. Najgorsze, że wszystko widziała taka jedna Gośka z mojej klasy i teraz jestem spalona w gimbazie. A dodatkowo okazało się, że matka się pomyliła, bo to nie była kochanka ojca, bo tamta miała na drugą zmianę. Matka teraz na gwałt szuka sukni ślubnej na olx, bo nie ma w czym iść upokorzyć tej prawdziwej kochanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 10.59 Napisałam ci już ubliżaj tym których znasz i na żywo a jestem pewna że po ryju dostaniesz a nie tu taka jesteś mocną bo anonimowa szmato x ty zdesperowana kochanka daj namiary na siebie to ci w tym realu powiem prosto w ryj, że szmata jesteś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu ja Gośka , mam cię nagrana jak przypertolilas w ten wiatrak i jak potem jesz te kruche ciastka piekarni stokrotka, właścicielka chce kontakt do ciebie bo ponoć reklama czy cos, z tego co słyszałam producent wiatraków tez cię szukal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy więcej nie odstawiaj leków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×