Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Paznokcie zelowe

Polecane posty

Gość gość

Robicie czy same malujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież paznokcie żelowe trzeba utwardzić lampą uv. ja mam położony żel na swoich paznokciach, pomalowany i jeszcze raz przykryty "topem". Dzięki temu nie mam odprysków przez miesiąc :) Robię u kosmetyczki, 110 zł, robi perfekcyjnie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super sprawa:) Sama sobie robie co 3 tyg. Teraz mam piekny koral na paznokciach plus efekt "syrenki" taka nowosc:D Slicznie blyszcza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od lat noszę żel na swoich paznokciach. Polecam bardzo. Latem robię też stopy. Lepszy niż hybryda bo dłużej trzyma. I też mam teraz efekt syrenki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kurde, jestem nie dzisiejsza, bo nie wiem, co to za efekt syrenki, ale zaraz sobie wygooglam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
110zl??? Serio? Ja place 60!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na paznokcie zelowe chodze regularnie do black pearl w Krakowie, jestem zadowolona z tego salonu, bo nie place dużo, a paznokcie sa bardzo starannie zrobione i wytrzymale :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam też staranne i wytrzymałe żele na paznokciach, neony, kolory, syrenka. ... ale nigdy nie zapłaciłam więcej jak 60 zł. Chyba że robiłam dodatkowo stopy - to wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie robię, to obciach mieć jakieś syrenki i inne szlaczki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miesiąc bez odprysków? A odrosty? Ja robię co 2-3 tygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam zrobione tylko raz...gdy szlam na wesele i byłam swiadkową. Ale potem miałam tak mega zniszczone swoje,że masakra!!!! Raczej nie lubię poddawać się modzie,że takie modne to takie nosze. Maluje na taki kolor,który po prostu mi się podoba. Co w moim przypadku dominuje czerwienią ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakie lepsze żelowe czy hybrydowe,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zelowe dluzej sie beda trzymac na paznokciu! Hubrydy to max dwa tyg i od nowa. Hybrydy robi sie raz dwa. Zele troche dluzej. Ja jestem w 38tc i wczoraj zrobilam sobie franvuski pedicure zelowy w domu samodzielnie ;) polecam. Koszt lampy i kilku akcesoriow-wydatek jak za jednorazowa wizyte u kosmetyczki a starczy na pare razy i tylko zele/lakierozele rrzeba dokupic. Ja zamawiam z mistero milano bo maja niby probki 5ml a juz robie 4 eaz nimi od nowa pedicure i tak na oko na jeszcze dwa razy wystarczy zeli. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety ten własnej roboty pedicure nie zawsze dobrze wygląda. Najlepiej wybrać się do kosmetyczki. Słyszałam, że Gabinet kosmetyki francuskiej Wyspa Piękna we Wrocławiu ma w swojej ofercie pedicure połączony z peelingiem i masażem stóp. A do wyboru jest tam około 100 kolorów lakierów do paznokci. Szczególnie teraz latem ważne jest, aby stopy ładnie wyglądały, bo przecież widać je gdy nosimy klapki lub sandałki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To bys musiala zobaczyc moje stopy z idealna linia usmiechu i coverem na nich ;) robie sama glownie dlatego, ze kosmetyczki kasowac umieja, a niedokladne sa az brak slow!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxxxxz
Witam, Od niedawna zajmuje się manicurem hybrydowym. Dopiero się uczę i poszukuje dziewczyn na których się podszkole:) cena jedyne 10 zł za zużyte materiały! ;) mieszkam w okolicach ronda wiatraczna w warszawie. Proszę o emalia na jakubczykwiola@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniamatyla
Ja robię pazurki żelowe u Pani Eleny w salonie Vici w Krakowie. Trzymają się i pięknie błyszczą nawet po trzech tygodniach :) Nie ma co dłubać samemu bo tylko płytkę można sobie uszkodzić. Lepiej oddać się w ręce specjalisty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pecha do żeli
noszę paznokcie żelowe od 10 m-cy, najdłużej trzymały mi sie 2,5 tygodnia. W moim przypadku uzupełnienie znaczy zrobienie żeli od nowa. W tej chwili noszę 12-ty dzień i zaraz dzwonie do kosmetyczki. Standard trzymania się żeli to u mnie 12-14 dni, odchodzą raz z boku, raz od skórek, raz od białej częśc***aznokcia. Zazdroszczę Paniom którym trzymaja się miesiąc i dłużej, chociaż po 2 tygodniach już jest mało estetyczny odrost. Odwiedziłam 4 kosmetyczki, wszystkie z polecenia, płace od 80 zł do 120 zł. Nikt mi nie wmówi że żele nie niszczą płytki. Mam płytkę cieńszą niż noworodek, totalnie zjechaną pilnikami. Po świętach zdejmuje to dziadostwo na dobre. Szkoda zdrowia i pieniędzy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ms Manicure najgorszy salon w Krakowie!!!! Bylam na zelach. Paznokcie nie wytrzymaly nawet tygodnia!!! Po 3 dniach odpadly 2 i poszlam na reklamacje. Po 7 dniach odpadly dwa inne. Szkoda czasu i pieniedzy. Omijac ten salon z daleka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdyby ktoś był z Krakowa to polecić mogę panią z salonu Pure Diamond. Bardzo staranna, schludna osoba, która specjalizuje się w różnych zdobieniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martab21
Moim zdaniem mozna pokusic sie o zrobienie sobie takich paznokci w domowym zaciszu. Trzeba tylko znalezc jakas kolezanke chetna do wspolpracy oraz do nauki nowych umiejetnosci. W sieci jest cala masa poradnikow jak zrobic sobie paznokcie metoda zelowa .. a nawet takie utwardzane. Oczywiscie bedzie do tego potrzebny dodatkowy sprzet ale sam zakup zwroci sie wlasciwie dosc szybko. Jesli chodzi o materialy to dobra baza beda produkty Indigo Nails - https://www.indigo-nails.com/pl,metoda-zelowa-uv.html Mozna przeczytac o nich same pozytywne opinie, takze nie ma sie co zastanawiac .. trzeba dzialac i kuc zelazo poki gorace ;) Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×