Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość doremifaaaa

Płacze że chce jechać na basen,a kaszle, posłać go czy nie?

Polecane posty

Gość doremifaaaa

Syn uwielbia jezdzic na basen z przedszkola, boje sie go posłać jutro bo pokaszluje, ale bez kataru,nic mu nie bedzie?jak uważacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiruol
uwazaj, zeby sie nie doprawil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ...............
nie posylac nawet do przedszkola bo zarazi innych - chyba ze to masz akurat gdzies

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusieńka..
zależy jaki jest ten kaszel czy słuchy czy mokry w jakich ilościach. Jeśli słuch i sporadyczny to ja bym pościła na basen a jeśli mokry to na pewno nie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiuut
Moja córa kaszlała troszeczkę i wydawała sie lekko podziębiona gdy przy pięknej pogodzie postanowiłam jednak wyjść z nią na dwór. Parę dni później zdiagnozowano paskudną anginę. Być może skończyłoby się na lekkiej infekcji gdybym przetrzymała ją w domu. Odradzam więc żebyś pozwoliła synkowi jechać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nicunic
doremifaaaa coż z Ciebie za matka,ze zadajesz głupie pytania i nei wiesz co robic:-) Wiadomo,ze jak dziecko kaszle,to coś musi spływac po sciankach gardła.Musi miec coś z nosogardziela,nawet nie mając kataru.Gdy poscisz go na basen,to moze dostac zapalenia uszu,mimo,ze bedzie miał czepek,zapalenia zatok. Weź sie puknij w czoło MATKO :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nicunic
I do tego woda na basenie jak nie chlorowana,to ozonowana,co oznacza,ze oba warianty nie są obojętne dla zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdegustowana1
Poprzedniczka chyba jest perfekcyjna matka polka,mundrala od siedmiu bolesci? Wszystko można napisać w bardziej kultulany sposob, ale widocznie osoba ma problemy z osobowością i jest zgoszkniala kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja przy lekkim kaszlu, albo przy katarze jeżdżę z dzieckiem na basen. Nigdy jej się nie pogorszyło po takim wyjściu, więc nie widzę problemu. U mnie zasada jest taka: jak nie ma gorączki, to jedziemy na basen. No proszę, a teraz zmieszajcie mnie z błotem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, lepiej kisic dzieciaka w domu niz na swieze powietrze dac-to do tej od anginy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NIE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×